Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

1 .Jagan teiega ühte Gamemode ~~ Be HAPPY

Soovitatud postitused

VIP

Hahaha (Y) hea hea :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei viitsinud whinemist enam kuulata :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Some ppl need to take a chill pill.

 

Moderntopia jagati ka omaniku loata välja, vot see oli korralik asi, vähemalt tol ajal. Ma poleks imestanud, kui need scripterid oleksid vihased olnud. Aga närvamise asemel tegid uue ja parema GMi..

 

BTW Ma olen varem ka peale sattunud igasugustele GMidele uploadis, ma pole neid küll riliisinud, olgu see siis õpetuseks edaspidi :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

hahahaha.. päris karm tegija oled siis kui paned uploadi üles oma GMi ju :D upload.ee on avalik lehekülg, võid DLida mida tahad, aga noh see jagamine on küll juba suht lapsik. Ja need whinerid, kes siin karjuvad, on ise süüdi, et uploadivad oma "väärtuslikke" asju sellisele avalikule leheküljele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
LOL jagate mingeid LA:RP edite? Sp polegi mõtet igat lambikat võtta omale "scripteriks" ja kui ise hakkama ei saa, siis üldse mitte serverit teha.

 

Olen nõus sellega ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.