Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

DocK teema, kõik kes temaga rääkinud on < vaadake!

Soovitatud postitused

Niisiis. DocK on kõik enda MSN logid ära kustutand. Ja ta väidab oma enda sõnadega ,et ta pole 4-8 kuu vältel pmst kordagi MSNiga [email:2cgp8dyk]uniiik@hotmail.com[/email:2cgp8dyk] olnud tava MSNis või kui on olnud, siis ta ei ole mitte kellegiga mitte ühtegi sõna rääkinud. Kas keegi siit on temaga selle aja jooksul rääkinud mõne sõna kui ta on olnud sees tavalise MSNiga mitte e-buddyga.

 

Kui keegi on siis on see pmst vettpidav asitõend mis tõestab ,et ta on tõesti kõik logid meelega eemaldanud ,et oma nimi puhtaks pesta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui inimene räägib ebuddys siis on tal see ebuddy märk kuid jah seda märki annab võltsida , aga kui ta tõesti on ebuddys olnud kogu see aeg siis tema nime all peaks olema kirjas et on http://www.ebuddy.com Web messenger :).

 

Siiski, logisse sellest jälgi ei tohiks jääda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tahan tõestada Rinxile, et mul ei teki logi faili kausta. - Rinx keeldub vaatamast.

Rinx väidab, et ma olen kogu aeg tava msnis olnud. - Ütlen, et tõesta ja maksan ise sulle kahju summa kinni. Selle peale on vait.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tahan tõestada Rinxile, et mul ei teki logi faili kausta. - Rinx keeldub vaatamast.

Rinx väidab, et ma olen kogu aeg tava msnis olnud. - Ütlen, et tõesta ja maksan ise sulle kahju summa kinni. Selle peale on vait.

 

Mida ta tegema peab, sinu accidega scammiti, sina oled vastutav. Mida sul veel vaja?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mida ta tegema peab, sinu accidega scammiti, sina oled vastutav. Mida sul veel vaja?

 

Tema alustas üldse selle väitega, et ma olin msnis ja ma olen logi failid ära kustutanud. Nii, et ära tule targutama, kui midagi asjaliku öelda ei ole.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oletame, et Dock ise ei petnud kedagi ja ta accid tõesti varastati, siis millest sa järeldad, et tema vastutab?

 

See on tema kohustus hoida oma kasutajad turvalistena, pidades eriti silmas veel seda, et ta tegeleb MMimisega.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis vahe sellel on mis msnist ta sisse logib? -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kle paljudel inimestel ei salvestagi msn logifaile....

 

---------- Post added 04-08-11 at 20:43 ----------

 

Valus vussy ass snitch , paha hakkab olla , mida kõike ka foorumi "respecti" eest ära ei tehtaks :s

Ma ütlen sulle seda, et minuga ta on rääkinud, mitu korda oleme tema "kanepist" rääkinud.

Ja ta reageeris ka minu postidele, niiet ta arvatavasti ise kustutas.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

19.07.2011 Olen ka temaga iDung ostu asja arutanud. Üritas mulle selgeks teha et iDung maksab tegelt 15eur. Saatsin ta perse, a tüüp ikka lasi mingi oma teemat edasi, mis lõppes blockiga.

 

Kahjuks ei mäleta kas ta oli ebuddys või mitte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kle paljudel inimestel ei salvestagi msn logifaile....

 

---------- Post added 04-08-11 at 20:43 ----------

 

Valus vussy ass snitch , paha hakkab olla , mida kõike ka foorumi "respecti" eest ära ei tehtaks :s

 

Ausõna, ime türa mees, sina just ei saa praegusel hetkel aru, et kui inimene laseb üle on see tema süü, ja sina oled siin, selline järeldad loogikast, mitte sittagi ise ei tea.

Parem on olla inimene kes aitab teist, tõde tõestades, mitte varast kaitsta.

 

Mis see "big joint" nimi on sul ka mingis teismelisi täis foorumis respekti saamiseks v?

Ma ise olen 15 ja ma ei pane mingit kuradi I LOVE FUCKING omale nimeks sinna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.