Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Arto572 [Logid ja muu..]

Soovitatud postitused

Arvatavasti teate sellist üsnagi fail trolli nagu Arto572, eriti hästi tal see välja ei tule aga ikka ja jälle ilmutab ennast MSNis ning alati lahkub nuttes. Lühidalt võttes tüüp arvab endaarust, et on mingisuguse SWATi ehk siis Löögirühma liige kuhu kuulub paras punt kiiksuga tüüpe. Iga nädal Arto572 unblockib ja üritab endaarust kõvasti nalja teha jutustades, et minu ema on kanüüli all jms. Ta elab täiesti unenägudes ja ei erista seda karvavõrdki reaalsusest. Kui veidi otsida, leiab päris palju YouTubereid kes meelega teevad tagasi talle. Üllatusena tuli see, et Arto572 kaitseb veel UBaseGames kes ka eriti hakkama ei saa oma ülesandega.. Igatahes nagu ma aru sain on Arto572 siin suhteliselt tuntud Vahvlis ja tahan teile näidata, et see tüüp päris korraliku mõistusega pole ja oskab vaid valetada ning lubab kõigile molli anda.

 

Logi Allalaadimine [03.08.11]: Upload.ee

 

Ühe täiesti suvalise tüübi poolt tehtud video, ning Arto572 aju ei võta seda, et see pole mina või Lemavik. Aju ei võta tal seda, et kui üritab trollida siis sellega leiab omale ka vaenlasi ning iga üks ei löö käega sellele. (Vaadake tüübi Recent activityt http://www.youtube.com/user/Arto572)

 

Aga igatahes, siin on üks video mis sisaldab pilte Arto572-st ja vaadake tema kommentaare (Pole minu tehtud video.)

 

 

Arto572 MSN: [email:3mox2tsp]artoannast@hotmail.com[/email:3mox2tsp]

Samuti tüübil on väga midagi teiste rahvuste vastu, sest isiklikus teates on: STOP THE MUSLIMS, HELP EUROPE

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mind ka ei häiri, hoopis ajab naerma kuidas ta üritab mingi tehnikaga mind närvi ajada aga alati on esimene kes lahkub nuttes. Ühe korra sai nõelata ja nüüd palub põlvili, et ma käseks videod maha võtta temast kuigi mina pole neid teinud. Aga ikka laseb edasi.

 

Muud mul polnudki, tahtsin vaid näidata kui kiiksuga üks tüüp on siia ilma sündinud. Nagu koer külale, nii küla koerale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Need pildid mis on videos, on saadud minult ja sõbralt:D Arto lollitas skypes enda veebika taga ja me tegime pilte. Muidu ta koguaeg pani blocki peale ja võttis maha, lõpuks käis ta nii närvidele, et panin ise talle blocki peale!:D


dubstep.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Väidad vastupidist? Mida sulle Moslemid teinud on?

 

sa oled kindlasti mingi 13 aastane kes munnigi ei taju.

kahekümne aasta pärast on paljudel euroopa suurriikides nagu saksamaa, norra, prantsusmaa jne iga teine moslemi verega.

Neid moslemeid ja teisi tuleb lihtsalt nii palju sisse paremat elu otsima ja kuna paljudes riikides võetakse neid nii hästi vastu, loomulikult nad jäävad siia ja kui riik hakkab neid välja ajama, abielluvad euroopa naisega ja jäävadki siia elama.


megan_fox_by_jacku157.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sa oled kindlasti mingi 13 aastane kes munnigi ei taju.

kahekümne aasta pärast on paljudel euroopa suurriikides nagu saksamaa, norra, prantsusmaa jne iga teine moslemi verega.

Neid moslemeid ja teisi tuleb lihtsalt nii palju sisse paremat elu otsima ja kuna paljudes riikides võetakse neid nii hästi vastu, loomulikult nad jäävad siia ja kui riik hakkab neid välja ajama, abielluvad euroopa naisega ja jäävadki siia elama.

Ning euroopa naised on nii lollid (no offence) ja abielluvadgi moslemiga :S (vabandust OT pärast)

Igastahes imo see arto on mingi lohhik vend kellel pole sõpru või on tal raske lapsepõlv olnud (siiamaani on) ning elab seda viha vms foorumites välja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
sa oled kindlasti mingi 13 aastane kes munnigi ei taju.

kahekümne aasta pärast on paljudel euroopa suurriikides nagu saksamaa, norra, prantsusmaa jne iga teine moslemi verega.

Neid moslemeid ja teisi tuleb lihtsalt nii palju sisse paremat elu otsima ja kuna paljudes riikides võetakse neid nii hästi vastu, loomulikult nad jäävad siia ja kui riik hakkab neid välja ajama, abielluvad euroopa naisega ja jäävadki siia elama.

 

Vaadates sinu kirjastiili, arvan hoopis nõnda, et sa ise oledki see 13 aastane. Nii võib ju võtta igat moodi, et ühesõnaga pe*se kõik venelased kuna paljunevad siin pisikeses eestis ja võtavad meie töökohti ära jms? Muidugi on mul viha venelaste vastu, aga see on rohkem muudel põhjustel millega teie vast iial kokku ei puutu (Küberrünnakud jms). Minupärast las paljunevad need moslemid ja teab mis kirjud pudulojused, ikkagi inimesed nagu meiegi. Ma usun, et kui sa elaks kuskil vaeses riigis ja sul tuleb võimalus üks päev põgeneda Euroopasse siis kas sa ei kasutaks seda ära?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vaadates sinu kirjastiili, arvan hoopis nõnda, et sa ise oledki see 13 aastane. Nii võib ju võtta igat moodi, et ühesõnaga pe*se kõik venelased kuna paljunevad siin pisikeses eestis ja võtavad meie töökohti ära jms? Muidugi on mul viha venelaste vastu, aga see on rohkem muudel põhjustel millega teie vast iial kokku ei puutu (Küberrünnakud jms). Minupärast las paljunevad need moslemid ja teab mis kirjud pudulojused, ikkagi inimesed nagu meiegi. Ma usun, et kui sa elaks kuskil vaeses riigis ja sul tuleb võimalus üks päev põgeneda Euroopasse siis kas sa ei kasutaks seda ära?

 

ära pane tiblasid ja venelasi ühte patta


megan_fox_by_jacku157.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.