Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mõte minecraft classic hostingu suhtes..

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Classicu hostib VABALT ära !! oled sa teinud kunagi classic serverit ? mina olen , enda vana arvutiga ja veel CS ka see aeg mängides ja mängiaid täis , ning nolagg .. rammi oli vanal arvutil 512 mb , aga siiski mängisin veel CS ja msn jms oli ka lahti ..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

loe 3. postitust , kasutasin mcforge..

 

---------- Post added 01-08-11 at 21:09 ----------

 

ja kusjuures classicusse tulevad inimesed päris kergelt , ei ole reklaaminud ega midagi , server oli olnud 1-2 h yleval ja oli juba 3-4 inimest sees , järgmiste päevadega hakkas aina kogunema neid .. Isegi veel failid olemas ..

 

Muidu soovijaid oleks ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina isegi tuleks, sest midagi paremat pole teha arvutis nagunii :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

No jah kui enda oma osta siis saaks ise endale tasuta servereid peale panna jms .. aga siin on üks aga ikkagi .. Server maksab väga kallit raha ja ka selle majutamine ei ole odav lõbu..

Ootaks ikkagi veel inimesi kes oleksid rentijad , kuna tühja ei taha maksta ka..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.