Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Tartu Kutsekas // test!?

Soovitatud postitused

tere!

Plaanis minna Multimeediumiks(Veebispetsialistiks) aga sissesaamisel on vaja teha matemaatilise võimekuse test, kas keegi oskab seletada, milles see täpselt seisneb või mida oleks vaja üle vaadata, sest mata mul keskkoolis väga kõva ei olnud ( ei viitsinud ).

 

Googledasin ei leidnud midagi tarka.

thx in advance.


Legit.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Liitmine, lahutamine, korrutamine, jagamine, murrud ja kõik säärased ülesanded.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sai endalgi ära tehtud polnud väga rasked sees olid kultuuri,matemaatika ja füüsika küsimusi :D


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
iga idioot peab saama kutseka sisse, kui ei saa, siis nöör kaela

 

Olen kuulnud, et mõned pole saanud. Muidugi siin kohal on tegu keskharidusebaasil kutsest. Nii palju kui ma uurinud olen, tundub see sissesaamine ka selline, et kui varem pole asjaga tegelenud siis ei saagi õppima....idiootsus! soovin õppida aga ei saa.


Legit.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Olen kuulnud, et mõned pole saanud. Muidugi siin kohal on tegu keskharidusebaasil kutsest. Nii palju kui ma uurinud olen, tundub see sissesaamine ka selline, et kui varem pole asjaga tegelenud siis ei saagi õppima....idiootsus! soovin õppida aga ei saa.

 

 

Ise sain sisse 2korda :D aga jh tean inimesi, kes pole saanud siis jääb üle vaid järele sisseastumine..


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.