Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer, DocK

Soovitatud postitused

SUPERVIP

mis asja????mu parool on npnk

vahvli parool npnk


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mis asja????mu parool on npnk

vahvli parool npnk

DocK tundub olevat hacked, sest see vastab tõele ja niisama ta ei paneks oma parooli avalikkuse ette. : o


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
DocK tundub olevat hacked, sest see vastab tõele ja niisama ta ei paneks oma parooli avalikkuse ette. : o

 

Rinx võtan hommikul ühendust sinuga, ning see pole minu parool.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

mida ?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

vabandust väga , aga homme hakkan asju klaarima.

Sorry tõesti ebameeldivuste pärast.

 

---------- Post added 01-08-11 at 03:33 ----------

 

Tervist, sain just vahvli kasutaja tagasi. Msn ikka veel hacked, Rinx vabandan tõesti ,et said üle ja Rename sinu ees ka.

Kuigi mina ei hakka neid summasid küll nüüd tagasi maksma . Kuigi tean ,et ise olen süüdi ja mina vastutan oma kasutaja turvalisuse eest.

Summad lähevad juba suhteliselt suureks. Nii ,et võite bannida mind. Kuna kui isegi tagasi maksaksin ,siis saan nagunii banni.

Ilusat viimast suvekuud teile ja olge rõõmsad edasi!


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tra mis nali see on mehed? Keegi üldse usuks ka, et DocK sellise asja ise korraldaks?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mis asja????mu parool on npnk

vahvli parool npnk

 

 

DocK tundub olevat hacked, sest see vastab tõele ja niisama ta ei paneks oma parooli avalikkuse ette. : o

 

MIDA FAKKI! Said sisse kindlasti!?!?

 

vabandust väga , aga homme hakkan asju klaarima.

Sorry tõesti ebameeldivuste pärast.

 

---------- Post added 01-08-11 at 03:33 ----------

 

Tervist, sain just vahvli kasutaja tagasi. Msn ikka veel hacked, Rinx vabandan tõesti ,et said üle ja Rename sinu ees ka.

Kuigi mina ei hakka neid summasid küll nüüd tagasi maksma . Kuigi tean ,et ise olen süüdi ja mina vastutan oma kasutaja turvalisuse eest.

Summad lähevad juba suhteliselt suureks. Nii ,et võite bannida mind. Kuna kui isegi tagasi maksaksin ,siis saan nagunii banni.

Ilusat viimast suvekuud teile ja olge rõõmsad edasi!

 

100% mingi hater! Mu kasutaja ei saanud hacked saada, sest parool npnk oli mul väga väga kaua. Kui sa oleksid mind hackinud, siis sa ei oleks saanud mu seda parooli teada, mis mul oli, vaid otse uue parooli saanud. Ja kuna Paris sai mu kontosse sisse, siis see tähendab, seda, et sa ei muutnud seda ka ära. Sa oled kas väga põhjalikult uurinud mu mineviku, või sa said mu arvutisse sisse kuidagi. Teamvieweri kaudu, või kuidas iganes. Kui sa oleksid tasemel hacker/scammer, siis sa ei oleks mu mainet 37M pärast rikund ja parooliga niimoodi riskinud. Veel vähem sa ei kirjutaks siukest paska, mida praegu. "Ei maksa tagasi, banniga ära", õpi kirjutama enne. Ma ei pane elu sees kirjavahe märke nii mööda! Ükski normaalne inimene ei teeks nii. Juhtkond, uurige kas härra "DocK'il" on veel kasutajaid sama ip alt? V.a minu IPlt. See peab kohe kindlasti kõva vihkamisega inimene olema. Keegi kes mind hästi teab. Msn pole ka sul ikka hacked, see on ikka sinu käes. Sisse ma ei saa.

 

VÄGA TORE, eeskujuliku embleem ka läinud. Ma ei oska mitte midagi peale hakata. DocK bannige/andke mulle tagasi, andke mulle märku lahendustest, mida iganes.

 

 

- DocK.

 

 

//E: Rune24 kasutaja on alles.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Viimasel ajal saavad p2ris paljud h2cked juba.

 

Aga v6ike m6te teile. Vb on moodi l2inud uus scammimine, et kui sul k6rge rep sis scammid kellegi 2ra ja hiljem mingi teise arvuti v6i IP pealt teed mingi fake teema, et oi sorry mu acc sai just scammitud aga nüüd on kõik korras.


►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Viimasel ajal saavad p2ris paljud h2cked juba.

 

Aga v6ike m6te teile. Vb on moodi l2inud uus scammimine, et kui sul k6rge rep sis scammid kellegi 2ra ja hiljem mingi teise arvuti v6i IP pealt teed mingi fake teema, et oi sorry mu acc sai just scammitud aga nüüd on kõik korras.

 

Ma olen alati seda öelnud, et hacked saamine ei ole mingi vabandus. Nüüd endal siuke asi kaelas, tõesti ei tea mida teha.

 

---------- Post added 01-08-11 at 07:52 ----------

 

Kõik kes scammi said võtke ühendust PM teel. Proof peab olemas olema.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

190M sama lugu. DocK ootan raha tagasi, see tõesti oli sinu süü ja selle raha tahan sinult tagasi varem või hiljem. proofi võin saata kui vaja. Ma olen üpris kindel et ta ei saanud hacki, sest me ta on juba mitu päeva öelnud et varsti saan pinne ja eile ütles et sain kätte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Viimasel ajal saavad p2ris paljud h2cked juba.

 

Aga v6ike m6te teile. Vb on moodi l2inud uus scammimine, et kui sul k6rge rep sis scammid kellegi 2ra ja hiljem mingi teise arvuti v6i IP pealt teed mingi fake teema, et oi sorry mu acc sai just scammitud aga nüüd on kõik korras.

Mida sa seletad? Kui sa DocKi ei tunne, siis hoia oma sõnu tagasi. DocK ei korraldaks elusees sihukest p*ska, ausalt...


qpjreu.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui ta oleks aumees siis ta vähemalt ajaks sellise "p*sa" korda eks...

 

Aga kui ta aumees pole ja maksta ei taha selle kraami eest, mida keegi suvaline nolk teinud on? Tahtsin veel lisada, et miks peaks DocKi kasutajanimi olema "velo tuuna" ning level 3? Mõelge veidike oma peaga, DocK pole küll seda korraldanud.

 

Kui sinuga juhtuks samasugune asi, mida sa teeksid? Ära hakka üldse ajamagi, et sa maksaksid selle kinni...


qpjreu.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

For fuck sake.. Nüüd pole mul F1 kaaslast enam, lahe..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kui ma Docki asemel oleks, ei maksaks ka teile mu**igi :)


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.