Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

jama debianiga

Soovitatud postitused

okei , tõmbasin oracle virtualboxi ja debiani .iso faili (live) ja proovisin cs serverit teha , jõudsin ainult nii kaugele , et tegin cd / ja pärast seda mkdir /gameservers ja siis viskas ette rea : Cannot create directory "/gameservers" : Permission denied ..

Mida ma pean tegema , et seda korda saada ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

põhus on selles et sa ei ole administraator kontoga sisse loginud, see konto millelt proovisid teha kausta "gameservers" ei oma õigust mis lubaks sellist toimingut, tee see osa administraator kasutajaga ära ja pärast anna juurdepääs teisele kontole sellesse kausta, kahjuks ma ei oska hetkel öelda mis see käsklus oli et saaksid kausta tegemise õiguse sellele kontole anda.

 

 

ehk siis see toiming tee ära Root kontoga!


forumsignature.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei taha küll nokkida, aga tekib küsimus, et kui Sa ei suuda isegi omale ajutiselt root õigusi anda, siis kas oled üldse võimeline kogu seda operatsioonisüsteemi haldama?

Vastuseks küsimusele: kirjuta käsureale "su" (ilma jutumärkideta muidugi) ja siis tipi sisse oma root parool (ära muretse, kui tärne ei ilmu, see on normaalne) ning siis jätka oma tegevusega.

 

PS: Ma pole mänguserveritega kursis, aga ehk keegi oskab seletada, miks kuramuse pärast tuleb see gameservers juurkataloogi teha?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.