Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Cheater Tuxx /Marks/Marx

Soovitatud postitused

Lugu selline , ta oli suht hea sõber mulle , aitas mind jms . Ükskord siis tahtsin , et aitaks nati amxbansiga , keeras isegi perse selle rohkem ja lubas järgmine päev ära teha , seda ei juhtunud , aga noh ta andis mulle alamdomeeni fts.rps mulle ( MSNis ütles , et annab mulle ) Niisiis läksin oma serveriga sinna databaasi , aga tema hakkas seal laamendama , muutis admineid , pani ennast , bannis mind , võttis kõik bannid maha jne .. Käis väga tihti oma serverit minu serveris reklaamimas .. Nüüd kolisin siima.eu databaasi ja sinna ta pole saanud , aga nüüd on ta kuidagi mu paneeli andmed teada saanud ja nüüd täna just mõllas seal , koguaeg saatis sõnumeid sealt : anoymouse was here jne .. Sain kohe alguses juba aru , et tuxx teeb seda ja siis ennem MSNis ka mõlises..Paneelis file manageris keeras sql faili ka perse.

Tõestused:

07/30/2011 - 17:17:52: "Anonymous" say "anonymous is HERE"

[spoiler=pettur]pettur.jpg

 

mis arvate temast .. ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Anna menti, IPd on võimalik jäitada isegi, kui ta kasutab proxyt. Lisaks teenusepakkuja (see, kelle nett tal on) saab vaadata, kes seda IPd on kasutanud. Need ähvardused teevad asja muidugi veel magusamaks. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Rahalist kahju ei näinud, seega väike tõenäosus, et politsei hakkab proxyt jälitama, ega neilgi see asi klick-klick pole, samas kõik on alla tuumafüüsika.

 

Samas häkkimise eest saaks mingitmoodi tõesti menetlema hakata, kuid usu mind, neil suvel rohkemgi tööd, kui mõni veebiserver. Eelkõige näen süüd sinupool, sest sina jagasid talle passwordi, mistähendab seda, et ta pole otseselt häkkinud, niiet paraku kaotasid sõbra ning andmed.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Anonymous haha a:D

 

---------- Post added 03-08-11 at 04:09 ----------

 

08/30/2011 - 12:51:11: "CoRiden" say "Olen munn ja keksin tänaval paljalt ringi"

 

Mida coriden k2is minuserveris tegemas :P:D

 

irww hahaha jah kindlalt käin mina sinu nn sitases serveris

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõttetu politseisse anda.. Politseil ei ole hetkel nii head võimalust uurida ip järgi inimesi eriti veel mingi paneeli pärast. Tuleb lihtsalt vastu si**a keerata ;)


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3nX

Ma ei saa aru mis jama see on koguaeg.

Üks keerab ühele si**a teine keerab teisele si**a.

Kas ei saa siis kunagi ilma si**a keeramatta olla?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.