Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[SOTW] #2 - Hääletamine!

Selle nädala signatuur?  

40 liiget on hääletanud

  1. 1. Selle nädala signatuur?



Soovitatud postitused

VIP

Teemaks on Anime! Võitja selgub selle pühapäeva öösel :)

 

1. YELAWOLF

animebattlespace.jpg

 

2. Kunstnik

anime.jpg

 

3. sauland

SOTWanime.png

 

4. KenTi

anime.png

 

5. N6gesemees

Neliel.png

 

6. Rauuntz

anime.png

 

7. Minakasiin

SOTW_2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Raske valik..Kõik on omamoodi kuidagi aga valisin siiski number 7 ja Minakasiin.Esimene hääletaja:P.Im always first(Norrist ei arvesta)


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis asi see ülem kunstnik on? kõik kunstnikud on võrdselt kunstnikud, mitte et üks on ülemus ja teised on mingid talupojad.

Aga see selleks, Kenti sai mu hääle. Väga head tööd on veel Yelawolfil ja Kunstnikul. Teistel ka muidugi, aga lihtsalt mitte nii silmatorkavad.

Yelawolfi töö on liiga täpselt tutorialilt maha tehtud, oleks võinud siis vähemalt teist renderit ja muid värve kasutada. Aga tubli siiski!

Kunstnikul on ka väga lahe ja lihtne, aga peale värvide muutmise ei ole sa seal vist muud midagi teinud :D ? Kuna originaal pildil oli see tekst ja karakterid peal olemas juba... paranda mind kui ma eksin.

 

Võrreldes eelmisega, tundub see võistlus mitu korda parem olevat. Võtan kah võibolla järgmisest osa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

raske valik tõesti,aga ma panin Saulandi poole:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hääletasin KenTi poolt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hääletasin saulandi poolt.

Muide miks rauntz oma pildidle hääle andis? Veits ebaaus või mis ja see võiks minu arust keelatud olla.

 

Ma tahtsin vaadata, kes kuhu hääle andnud, kuna ma ei osanud valida, kelle poolt hääletada..kõik tööd minu jaoks üheväärilised.

Siis oleks ka ebaaus olnud kui oleksin andnud kellegile suvalisele hääle.

Mina nkn ei võida..


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa ei pea hääletama, et näha kes on hääletanud, lihtsalt kliki mingile suvalisele numbrile seal mis on sinine ega see ju nii raske ka ei ole või sa lihtsalt mängid lolli ja lootsid, et keegi ei märka su "kavalat" plaani.

 

No ma ei teadnud, isa.


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis asi see ülem kunstnik on? kõik kunstnikud on võrdselt kunstnikud, mitte et üks on ülemus ja teised on mingid talupojad.

Aga see selleks, Kenti sai mu hääle. Väga head tööd on veel Yelawolfil ja Kunstnikul. Teistel ka muidugi, aga lihtsalt mitte nii silmatorkavad.

Yelawolfi töö on liiga täpselt tutorialilt maha tehtud, oleks võinud siis vähemalt teist renderit ja muid värve kasutada. Aga tubli siiski!

Kunstnikul on ka väga lahe ja lihtne, aga peale värvide muutmise ei ole sa seal vist muud midagi teinud :D ? Kuna originaal pildil oli see tekst ja karakterid peal olemas juba... paranda mind kui ma eksin.

 

Võrreldes eelmisega, tundub see võistlus mitu korda parem olevat. Võtan kah võibolla järgmisest osa.

 

Algselt ma tegingi teise renderiga, aga siis proovisin samadega ja see nägi parem välja värvide poolest.

Kui ma nägin et kenti osa võttis sain aru et tema paneb kinni see nädal :P

 

Edu kõigile.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hääl läks Saulandile. Põhjust ei oska öelda, torkab ehk lihtsalt paremini silma kui teised - teiste signad on kuidagi monotoonsed ja neis on liiga palju negatiivset ruumi. Yelawolfile ütleks veel niipalju, et sa oleks mu hääle saanud kui oleks sellise vahva pildikese oma peaga teinud. Tutoriale võiks võistlustes ikkagi mitte kasutada.. kui siis aind mõnda tehnikat/nippi mida saad oma loominguliselt kasutada.

 

Ja üldiselt, mõned vennad panevad mind ikka ääretult piinlikku olukorda oma kommentaaridega, neile ütleks ma niipalju et ma tegin alles oma esimest signatuuri pmst kui Sunday välismaa Fx foorumites laineid lõi.

 

Edu kõigile võistlejatele!


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
yela ning kenti, ning -rep minujaoks neile, kes enda poolt hääletasid. Just sayin.

 

Juhtub :D loogiliselt oleks pidand kenti poolt hääletama aga juhtub :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Chill tegi minekut, kes nüüd SOTW'iga tegeleb? Miks miola üldse ei tegele?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Chill tegi minekut, kes nüüd SOTW'iga tegeleb? Miks miola üldse ei tegele?

 

Miolat pole tagasi veel vist? Ta läks ka kuskile, aga kuhu see Chill kadus siis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.