Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kassaki orjatiim - usaldusväärseim eestis?

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Nimelt pidi siis Germo mulle fighter torso tegema, ning andis selle töö nende kamba uuele liikmele vms. Loomulikult muudeti pw ära ja cleanity pank.

 

IP:

Screen_shot_2011-07-27_at_7.55.35_PM.png

 

kelle oma?

 

Hoiatan teid igatahes.. Germo lubas küll asjad korda seada aga eks näis mis saab...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Kui palju kaotasid ?

Rääkisin insaneriga, kellegil siin foorumist ei ole sellist ip, see on usa ip .

 

asi pole nii väga pangas ca 8 m asi on põhimõttes. Ma kaotasin elle jura peale mõttetult aega. Ning miks ei ole neid töö tegijaid niimodi kontrollitud nagu teie teemas kirjas? Mina sooviks, et see töö oleks mulle tehtud tasuta nüüd.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kassaki orjatiim küll nüüd KÕIGE usaldusväärsem pole..

olen kasutanud 3 korda nende teenust..

1kord ütlesin et teeksid kõik f2p questid v.a: mis annavad deffi ja muud sellist

kasutaja oli pure ning kassak andis siis selle mingile uuele liikmele ja see tegi jumala rahumeeli deffi ja tegi teisi queste mis annavad pray,def jms..( sellejama tõttu rikkus mu pure ära. aga noh see asi sai lahendatud.. kuid asi on ikkagi põhimõttes)

2.pidi tegema str ja atti(vb valetan ei mäleta täpselt kuid mingi combat skill oli) lubas et teeb ilma botida.. kuid lasi jumala pohhuilt botti.. ja sai surma ning kaotas asju milllele isegi järgi ei läinud.. ja pärast rääkis et tema ple bottinud ja et ma valetan .. pärast tunnistas ülesse et bottis

3.tegi see g e r m o.. kah combatit.. temaga probleeme küll ei esinenud .. tegi ilusti ja kiiresti kõik ära

kuid kõige usaldusväärseim kindlasti mitte nad pole

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kasutatud on VPN 'i, sp ei leia ka vahvel host 'i nimetust. Kasutavad seda siis kui botivad, et enda isikliku IP pealt ei botiks. See võib tähendada seda, et sealsed teenuste pakkujad botivad skille jms.

Anna meile ka teada mis selle kohta öeldakse sulle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

No eile siis selgus nii, et mina ise olen selle kõige taga (Y). Väidetavalt olevalt ma ise selle komejandi korraldanud, et odavam hind välja pressida (jutt käib 5M...). Igatahes see raha mis mul ära cleaniti seda ma tagasi ei saa vist. Ning + veel 5M (15M oli siis kui nad teevad kohe töö ära ning 10M siis kui hiljem) ei ole samuti kasutaja peal. 1sõnaga mulle oleks pidatud andma 10M tagasi, kokku. Mida ei ole..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegin torso ära, vastutust siiski mina enda peale ei võta, kuna tegemist on välismaa IP-ga. Kui Dumby arvab, et ma ei sobi vahvli keskonda, siis ma lepin oma karistusega. Samuti, kui Kassak arvab, et ma ei sobi tema meeskonda. Mina isiklikult ei ole selle scammiga seotud.

Kipun arvama, et oled ise endale kuskilt mõne viiruse alla tirinud, kuna sul ei ole panga pinni, siis oli see 5M lihtne saak.

Pole mõtet siia mulle küsimusi esitama hakata, ma ignoreerin neid suhtlen ainult kassaki ja mõne adminstraatoriga.

 

Parimat.

 

110729183130.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Tegin torso ära, vastutust siiski mina enda peale ei võta, kuna tegemist on välismaa IP-ga. Kui Dumby arvab, et ma ei sobi vahvli keskonda, siis ma lepin oma karistusega. Samuti, kui Kassak arvab, et ma ei sobi tema meeskonda. Mina isiklikult ei ole selle scammiga seotud.

Kipun arvama, et oled ise endale kuskilt mõne viiruse alla tirinud, kuna sul ei ole panga pinni, siis oli see 5M lihtne saak.

Pole mõtet siia mulle küsimusi esitama hakata, ma ignoreerin neid suhtlen ainult kassaki ja mõne adminstraatoriga.

 

Parimat.

 

110729183130.png

 

Mida iganes ausalt? Sina said kasutaja ja minul on viirused sees? Varem kunagi pole sellist asja juhtunud ja nüüd äkki juhtus. Kindlasti on see normaalne. Ning sa tegid torso 10M eest mitte 15, niiet paluks oma 5milli tagasi, kui sa oled nii rott ja ei julge süüd omaks tunnistada, jäta see teine 5 endale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

1) Alati pange oma kasutajale panga parool peale, see välistab sellised asjad.

2)Kui ip on mingi välismaa oma, siis mille pärast te meid süüdistate?

3)Kui on mingi kindel tõestus germo vastu siis palun, aga seni kuni sa ütled, et kasutaja on tühjaks tehtud, aga tõestust sellele ei ole, siis jah...

4)Kuidas ma peaksin kindel olema, et acc cleaned, äkki sa ise panid need teisele accile? Ehk siis too kindel tõestus!

PS: Teemas olete maininud, et ma ei kontrolli oma abiliste tausta, kuid see on täielik VALE!

 

1) Me uurime inimeste taustasi

2) Meil on nende telefoni number(laseme helistada ka)

3) Meil on nende täis nimi, Nende asukoht ja isiku vanus,

 

 

Kui on edasisi süüdistusi vms, siis msn: [email:3ua0klt5]Kassakiorjandus@rps.ee[/email:3ua0klt5]


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei saa aru mida te selle IP-ga jahute, peale cleanimist võid ju ükskõik kellele acci pw anda ja mingit jälge ei jää. TRIPPLE jutt on väga kahtlane, mainib ära IP ja veel seda, et ta lepib karistusega?

 

Ma tõesti ei saa aru mida te jahute siin? Miks ma peaksin oma mainet rikkuma mingi 5M, CB 88 pärast.

Mis usaldusse puutub, siis usaldamatus on täielik jura.

Viimasel ajal olen ma saanud väga tulukaid töid. 44-80 DUNG 30 €. Panga paroolid kõik olid mul teada. Mingit jama ei olnud.

Hetkel töötan temple of senesteini+subide kallal 50€. Samuti panga parool olemas, mingit jama ei ole.

 

Ma olen täiesti kindel, et siin foorumis on palju pettureid. Kuid mina ennast kelmiks ei pea. Olen alati ära teinud töö, mis mulle on antud.

Tahan öelda, et kui ma oleks meelega selle kammaja korraldanud, siis miks ma torso ikka ära tegin? Oleksin ju võinud kohe terve rahaga jooksu panna.

 

Kõige lihtsam on, kui hoiad oma pangal parooli peal. Sellist asja ei oska keegi ette arvata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

2)Kui ip on mingi välismaa oma, siis mille pärast te meid süüdistate?

 

facepalmua8.gif

 

Välismaa IP saamine on tõesti VÄGA raske.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kassak, sinu orjatiimi kaaslased peavad hoidma arvutit viirustevabana. Ning kui peakski viirus sees olema, siis see, kes orjab, peab olema kindel, et kasutajaga midagi ei juhtu. Kui peakski juhtuma, siis peab orjaja hüvitasu maksma.

 

Tean, et ei oleks tohtinud osa võtta teemast, kuid ma lihtsalt pidin seda mainima


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kassak, sinu orjatiimi kaaslased peavad hoidma arvutit viirustevabana. Ning kui peakski viirus sees olema, siis see, kes orjab, peab olema kindel, et kasutajaga midagi ei juhtu. Kui peakski juhtuma, siis peab orjaja hüvitasu maksma.

 

Tean, et ei oleks tohtinud osa võtta teemast, kuid ma lihtsalt pidin seda mainima

 

Kuid teised tööd mis ta teeb?

Praegu teeb ta ühel queste ning probleeme ei ole.

Kui germo arvutis oleks viirus oleks kõik accid läinud.


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Kuule käi perse, germol on iga nädal 30 eurised tööd ta ei taha su 5 milli, ise olid brainer läksid youtube Pin generator 4.5 wow tõmbame ja nüüd halad siin vahvlis .

Kas sa kuradi hälvik ei saand aru, et germo andis selle kasutaja oma klannikaaslasele kes selle acci ära scammis.

1) Alati pange oma kasutajale panga parool peale, see välistab sellised asjad.

2)Kui ip on mingi välismaa oma, siis mille pärast te meid süüdistate?

3)Kui on mingi kindel tõestus germo vastu siis palun, aga seni kuni sa ütled, et kasutaja on tühjaks tehtud, aga tõestust sellele ei ole, siis jah...

4)Kuidas ma peaksin kindel olema, et acc cleaned, äkki sa ise panid need teisele accile? Ehk siis too kindel tõestus!

PS: Teemas olete maininud, et ma ei kontrolli oma abiliste tausta, kuid see on täielik VALE!

 

1) Me uurime inimeste taustasi

2) Meil on nende telefoni number(laseme helistada ka)

3) Meil on nende täis nimi, Nende asukoht ja isiku vanus,

 

 

Kui on edasisi süüdistusi vms, siis msn: [email:2ju9cr4a]Kassakiorjandus@rps.ee[/email:2ju9cr4a]

 

Mine vittu sa kah. Kasutaja andsin Germole ning pärast seda tehti tühjaks? Kas sa ise ka natuke mõtled või üritad ainult oma mainet päästa. See on täielik BULLSHIT mida te toodate. Germo andis selle kasutaja oma klannikaaslasele, kuna tal ei olnud endal aega aga raha tahtis saada! See oli tema viga, ta ei oleks tohtinud seda oma klannikaaslasele anda, kuna see ilmselgelt ei olnud teie tiimist. + Jutt käis algselt 15Millist kui ta oleks teinud töö kohe. Aga töö venis kaks päeva ehk siis oli hind juba 10M, millega ta ise samuti nõus oli. Ning mis kuradi viiruste alla tõmbamine. Türa küll aind ajavad kettasse mind siin. Minu soovitus on üldse see kuradi orjatiim kinni panna.

 

---------- Post added 30-07-11 at 20:35 ----------

 

Ma tõesti ei saa aru mida te jahute siin? Miks ma peaksin oma mainet rikkuma mingi 5M, CB 88 pärast.

Mis usaldusse puutub, siis usaldamatus on täielik jura.

Viimasel ajal olen ma saanud väga tulukaid töid. 44-80 DUNG 30 €. Panga paroolid kõik olid mul teada. Mingit jama ei olnud.

Hetkel töötan temple of senesteini+subide kallal 50€. Samuti panga parool olemas, mingit jama ei ole.

 

Ma olen täiesti kindel, et siin foorumis on palju pettureid. Kuid mina ennast kelmiks ei pea. Olen alati ära teinud töö, mis mulle on antud.

Tahan öelda, et kui ma oleks meelega selle kammaja korraldanud, siis miks ma torso ikka ära tegin? Oleksin ju võinud kohe terve rahaga jooksu panna.

 

Kõige lihtsam on, kui hoiad oma pangal parooli peal. Sellist asja ei oska keegi ette arvata.

 

Miks sa ei ütle kõigile, et sa alguses andsid selle kasutaja oma klannikaaslase kätte? Tema tegigi selle kasutaja tühjaks ning pärast sulle msnis ei vasta.

 

---------- Post added 30-07-11 at 20:37 ----------

 

Kuid teised tööd mis ta teeb?

Praegu teeb ta ühel queste ning probleeme ei ole.

Kui germo arvutis oleks viirus oleks kõik accid läinud.

 

Ja kui minu arvutis oleks viirus siis ilmselgelt ei oleks ainult 1 acc ära scammitud, vaid ka kõik teised, fking brain

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas sa kuradi hälvik ei saand aru, et germo andis selle kasutaja oma klannikaaslasele kes selle acci ära scammis.

 

 

Mine vittu sa kah. Kasutaja andsin Germole ning pärast seda tehti tühjaks? Kas sa ise ka natuke mõtled või üritad ainult oma mainet päästa. See on täielik BULLSHIT mida te toodate. Germo andis selle kasutaja oma klannikaaslasele, kuna tal ei olnud endal aega aga raha tahtis saada! See oli tema viga, ta ei oleks tohtinud seda oma klannikaaslasele anda, kuna see ilmselgelt ei olnud teie tiimist. + Jutt käis algselt 15Millist kui ta oleks teinud töö kohe. Aga töö venis kaks päeva ehk siis oli hind juba 10M, millega ta ise samuti nõus oli. Ning mis kuradi viiruste alla tõmbamine. Türa küll aind ajavad kettasse mind siin. Minu soovitus on üldse see kuradi orjatiim kinni panna.

 

---------- Post added 30-07-11 at 20:35 ----------

 

 

Miks sa ei ütle kõigile, et sa alguses andsid selle kasutaja oma klannikaaslase kätte? Tema tegigi selle kasutaja tühjaks ning pärast sulle msnis ei vasta.

 

---------- Post added 30-07-11 at 20:37 ----------

 

 

Ja kui minu arvutis oleks viirus siis ilmselgelt ei oleks ainult 1 acc ära scammitud, vaid ka kõik teised, fking brain

 

Sinu eelnevat teksti oli väga vastik lugeda, iga teine sõna oli hälvik, türa jne.

Kuid sinu arvutis ei pea viirus olema kuna kui sul mitu acci siis kuidas me saame välistada seda, et sina ei tradinud asju teisele accile soovides saada teenust tasuta?

Välismaa iped kasutajale pole raske saada.

 

Kui sul rohkem mingeid tõestusi ei ole, et germo või nii õelda mingi "teamikaaslane" raha ära võttis, siis palun lase see lollus moderaatoritel sulgeda.

 

Ps: Kui vastad sellele siis võiksite vastata nagu siviliseeritud inimene mitte nagu mingi metslane.

 

 

Parimat!

 

 

Kassak


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sulgen kassaki orjateenuse senikauaks, kuni summa on kinni makstud.

 

Parimat,

~Dumby

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Sinu eelnevat teksti oli väga vastik lugeda, iga teine sõna oli hälvik, türa jne.

Kuid sinu arvutis ei pea viirus olema kuna kui sul mitu acci siis kuidas me saame välistada seda, et sina ei tradinud asju teisele accile soovides saada teenust tasuta?

Välismaa iped kasutajale pole raske saada.

 

Kui sul rohkem mingeid tõestusi ei ole, et germo või nii õelda mingi "teamikaaslane" raha ära võttis, siis palun lase see lollus moderaatoritel sulgeda.

 

Ps: Kui vastad sellele siis võiksite vastata nagu siviliseeritud inimene mitte nagu mingi metslane.

 

 

Parimat!

 

 

Kassak

 

Mul on pohhui. Mai viitsi mingit korralikku mängida, kui mind on lihtsalt huiatud. Miks mina pean kõiges süüdi olema, irw. Väga naljakas oleks küll hakata 15M pärast sellist komejanti korraldama? Ning mai saanud seda tööd nii või naa tasuta. Pane oma INTELLIGENTNE pea tööle ja hakka natuke laiemalt mõtlema.

 

---------- Post added 31-07-11 at 19:14 ----------

 

maksis raha ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.