Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Karl-Martin Kask = PETTIS,SCAMMER!

Soovitatud postitused

Mida sa lontrus seletad , tegelt peaks ta kasutaja olema blood sinna saatsin pmi, et tahan kasutajat osta , aga ma ei tea miks tal uus vahvli acc tehtud, tüüp lisas mind varju msniga , minu arust oli kõik okei kandsin raha ja siis logis välja , tuli õige msniga sisse ja see oli mul msnis ka olemas, siis küsisin miks üle lasid ja nii alguses ütles, et ajan teda kellegagi sassi, kuid l'puks ütles et see ikka tema, ütlesin et kanna pool raha tagasi siis ok ei juhtu midagi kandis raha ära, tühistasin makse ja kõik, Sinu suguseid scammereid tulebki nii karistada tolbakas


31313copy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mida sa lontrus seletad , tegelt peaks ta kasutaja olema blood sinna saatsin pmi, et tahan kasutajat osta , aga ma ei tea miks tal uus vahvli acc tehtud, tüüp lisas mind varju msniga , minu arust oli kõik okei kandsin raha ja siis logis välja , tuli õige msniga sisse ja see oli mul msnis ka olemas, siis küsisin miks üle lasid ja nii alguses ütles, et ajan teda kellegagi sassi, kuid l'puks ütles et see ikka tema, ütlesin et kanna pool raha tagasi siis ok ei juhtu midagi kandis raha ära, tühistasin makse ja kõik, Sinu suguseid scammereid tulebki nii karistada tolbakas

sa oled ju scammer ,

 

---------- Post added 26-07-11 at 23:10 ----------

 

pede kari , pange sellele ja bloodile perm ban , mul suva,siin liiga palju scammereid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.