Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

proovis scammida!

Soovitatud postitused

niisiis mingi tyyp võttis msnis sõpraaks ytles et ostab mu rune acci 45€ ma et nh okei näitasin talle pildid et mul on 70m ja hakkasin kahtlustama siis kui oli trade peal ja ta tahdis teamvieweriga sisse tulle ( sain aru et teahdis acceppt kiiresti vajutada) aga ytlesin et jääb ära ja kõik, siis ta logis runest välja, ja siis ma andsin tal tulla siia arvutisse, teamvieweriga tuli sisse vaatasin et okei tyyp vaatab ns statse mul siis viskas mingi errori ette proovisin kinni seda panna aga ei saand kuna hiir ei liikund enam rune acc mängid ja erroreid tuli lõppus ekraan hakkas niimoodi minema pimataks ja valgeks tagasi nagu vilkus niimoodi siis vajutasin arvutil restarti nuppu ja kui tagasi tulin oli ta msnis kadunud.

 

pilti mul pole kui hakkas lollitama arvuti kuna kaamerat ei old. ta msn on [email:1jdvpdzo]feated@hotmail.com[/email:1jdvpdzo]

 

 

ytles et ta vahvli account on http://www.vahvel.net/member.php?26741-feated

 

scammer.bmp

 

isegi arvan et nyyd keylogger arvutis õnneks andsin need 70m sõprale ära ja rune acc on niisama mul.

soovitan temaga mitte tegemiist teha. kui keegi tahab teamvieweriga tulle arvutisse siis see juba suht kahdlane :D

 

igasjuks lasen windowsi uuesti peale siis kindel et viirus läind


steam_statimage.php?p=0442821899&s=tf2_1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.