Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Õpetus - kuidas teha head burksi, algusest.

Soovitatud postitused

Esiteks, see neile kellele burks meeldib, endale tegin ja meeldis, kuid kõht nii täis, et lähiajal enam ei taha. Sellega peab saama 4 burksi. Tegevus käib pannil.

 

Kõigepealt on vaja järgmist -

500g veisehakkliha.

2-3 tomatit

4 viilu lehtsalati/jääsalati

3 sibulat

3 vahtralehte peterselli - need suuremad lehed.

Mingit sulatatud võileiva/burksi juustu.

4 Burksisaia

Majonees

Mahe sinep - mitte kange.

Purustatud - mitte peenestatud pipar.

Sool

Õli ka kui seda ei mõista.

 

Kotlettide tegemine.

Haki 1 sibul peeneteks tükkideks, mida peenem seda parem. Võta 1-2 peterselli lehte ja haki need ka nii peenikesteks kui saad, ma ei viitsind väga peeneks teha.

 

Lase keegi liigutab hakkliha kätevahel, kuni sina sinna asju paned. Võta hakkliha, pane sinna 1 teelusikatäis soola ja 1 teelusikatäis pipart. Siis pane sibul ja petersell.

Vooli 4 kena ühtlast kotletti, need tõmbuvad kokku ka natukene praadimise käigus.

 

Pane õli soojenema, viska 2 piiska vett peale, et näha kas kuum.

Prae iga kotleti ühte poolt niikaua kuni see on pruunikas, aga ära ühtegi kohta kõrbema lase. Mul võttis üks pool aega 8 minutit. Aga oleneb, ma ei lasknud nii kuumaks, et see pritsib.

Kohe niigu oled kotletid ära võtnud pannilt viska neile kõigile juust peale, et see nende peal sulaks veidikene.

Kalla õli ära vms, siis hoia panni maksimum kuumusel, ja lase väga vähe soojaks saiad, ära õli pane, sest muidu on see vettinud jms, lase lihtsalt saiad soojaks.

 

Kaste

 

Võta omale väike müslikauss vms.

Pane sinna sisse umbkaudu 1-3/8 sinepit, 2-5/8 majoneesi ( Oleneb kui kanget tahad, aga olgu nii, et tunned rohkem sinepi maitset kui majoneesi, ma tegin natukene sinepisema.) Siis paned sinna veerandi SIBULAST, mille kohe tükeldad ja purustad. Ja 0.5-1 lusikatäis purustatud pipart. Siis segad 1 minut väga ühtlaselt. TEE JUURDE KUI PÄRAST PUUDU.

 

Final step

 

Kõigepealt lõika 1 sibul pooleks, lõika nata keskelt ära, et oleks sibularõnga effekt.

Siis viiluta mõlemad pooled.

 

Võta alumine sai, määri sellele teelusikatäis oma tehtud kastet, pane 1 salatileht, määri sellele umbkaudu ka 1 lusikatäis kastet. viska peale 2-3 tomatit, niipalju kui endal mahub, siis määri tomatid korralikult selle kastmega kokku, et tomat sitaks hea oleks. Viska peale 1 küpsetatud kotlet koos juustuga, pane sinna peale 3 sibularõngast, ja jällegi, määri ohtralt oma kastet, määri ka ülemisele kuklile seda kastet.

 

Naudi.

 

See kõik võtab aega umbkaudu 10-15 minutit, 20 kui poes ka käia.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen kindel et see burks on 10 korda parem kui mingid säilitusaineid täis topitud kotletid mis on siia lennutatud üle ookeani...nimelt bio õps tegi katse ning ostis Mc Donaldsist juustuburgeri...siis hoidis seda 7 kuud oma aknalaual ning tulemuseks oli kuivanud kuklid ning kotlet

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olen kindel et see burks on 10 korda parem kui mingid säilitusaineid täis topitud kotletid mis on siia lennutatud üle ookeani...nimelt bio õps tegi katse ning ostis Mc Donaldsist juustuburgeri...siis hoidis seda 7 kuud oma aknalaual ning tulemuseks oli kuivanud kuklid ning kotlet

 

hahaha sa käid jwgs w?:D


KasparVenom.png

Credits: Derek

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Et siis juust oli kadunud jah, aga normaalne, kes viitsiks seda hoida seal niikaua.

 

Juust oli kadunud jah ainult ketšupist oli midagi alles...lihtsalt mingi plekk.Ning mis mõttes kes viitsiks...ega sa ei pea ootama see 7 kuud seal aknalaua ääres...:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Juust oli kadunud jah ainult ketšupist oli midagi alles...lihtsalt mingi plekk.Ning mis mõttes kes viitsiks...ega sa ei pea ootama see 7 kuud seal aknalaua ääres...:D

 

Õpid Westholmis?


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Olen kindel et see burks on 10 korda parem kui mingid säilitusaineid täis topitud kotletid mis on siia lennutatud üle ookeani...nimelt bio õps tegi katse ning ostis Mc Donaldsist juustuburgeri...siis hoidis seda 7 kuud oma aknalaual ning tulemuseks oli kuivanud kuklid ning kotlet

 

Säilitusainet sa ei saa kuidagi maitsena tunda... säilituaine ei mängi burksi maitsel mingit rolli...nii et ma ei saa aru kuidas saab olla mäki burksi maitse olla teine kui mõne kioski oma...muidugi on erinevaid burkse ja sellest ka nende erinev maitse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vingute siin, et säilitusaineid täis:D.Hommikul lähete poodi ja ostate 90% ulatuses kaupa, mis on säilitusainetega.100%

Oleks viitsimist teeks ise ka seda burksi aga jah....:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
hessist ostad 4 juustukat, saad kõhu samatäis kui 1 sellisega.

 

Aga selle pead ise tegema, kui naine olemas siis muret pole ofc ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suhteliselt hea burger, isegi läbis proovitud.

Kui ise siiski eelistan Hessi või Maci oma, kuna kui burgerit tahan siis ma ei hakka aega raiskama selleks, et ise seda valmis teha.

Kuig ise tehtud, hästi tehtud. Eks igaühel on oma arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.