Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Embleemid

Võtta kasutusele?  

46 liiget on hääletanud

  1. 1. Võtta kasutusele?

    • Mõlemad (tavakasutaja ja programmeerija)
    • Programmeerija
    • Tavakasutaja
    • Mitte kumbki (tavakasutaja ja programmeerija)
    • Vana kala


Soovitatud postitused

Meisterdasin paar embleemi, esitan need siin teemas, et lugeda teie arvamusi.

 

24n0idt.png

2hocltv.png - ver. 2

Mõnusalt neutraalne - omab iga registreerinud kasutaja.

 

29c4bk0.png (koodija)

Omavad inimesed, kes on mõne asjalikuma skripti javas meisterdanud.

 

2z4ms6h.png

Ustavad liikmed, kes on foorumis aktiivselt tegutsenud juba selle sünniaastast saadik.

 

2cxtbi9.png

Embleemi kandmist väärivad need, kes on "küsimused ja vastused" alafoorumis aktiivselt silma paistnud abistavate vastustega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hästi tehtud, mulle meeldib. Hääle andsin siiski ainult tavakasutaja embleemile, kuna sõna "koodija" tõesti ei sobi sinna. Tahan veel mainida, et pildi keskelt peaks minema n.ö varjutus, mille üks pool on veidi tumedam ja teine heledam, nagu ka teistel embleemidel siin foorumis.

 

Aitäh.


qpjreu.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kirja annab redigeerida ehk sobiks "Programmeerija" paremini?

 

Edit: See kaldub mitte ära mahtuma.

 

Edit2: Ma tean, mida sa mõtled, kuid tavakasutaja pidin antud värvilahendusega tegema teises stiilis, kus värvi viskab heledamaks keskel, vastasel juhul oleks see äärisega mikseerunud. Asi on parandatav, kuid sel juhul pean kas muutma värvilahendust, või tumendama praegust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kirja annab redigeerida ehk sobiks "Programmeerija" paremini?

 

Edit: See kaldub mitte ära mahtuma.

 

Edit2: Ma tean, mida sa mõtled, kuid tavakasutaja pidin antud värvilahendusega tegema teises stiilis, kus värvi viskab heledamaks keskel, vastasel juhul oleks see äärisega mikseerunud. Asi on parandatav, kuid sel juhul pean kas muutma värvilahendust, või tumendama praegust.

 

Olen samuti Programmeerijaga täiesti ühel meelel. Samuti võiksid tõesti siis värvi muuta, et varjutus ära parandada. Aitäh ;)


qpjreu.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Viskasin juurde teise versiooni embleemist "tavakasutaja", seekord on see vähe stiilikohasem. Andke nõu kumb teile rohkem meeldib ning samuti võite värvilahenduse suhtes ideesid pakkuda, alati annab muuta, kui praegune ei sobi.

 

Edit: Muutsin koodija embleemil kirja "Programmeerija"ks

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Programmeerijaga on see jama, et see on pmst. sama mis Administraator või siis Foorumi asutaja... Rohkem ikkagi nagu Administraator. Milleni ma jõuda tahan, on see, et äkki on neid embleeme juba liiga palju? Ma olen küll nõus Tavakasutajaga, aga programmeerija pole väga vajalik imo. Muidugi, see on ainult minu arvamus ;)


qpjreu.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Programmeerijaga on see jama, et see on pmst. sama mis Administraator või siis Foorumi asutaja... Rohkem ikkagi nagu Administraator. Milleni ma jõuda tahan, on see, et äkki on neid embleeme juba liiga palju? Ma olen küll nõus Tavakasutajaga, aga programmeerija pole väga vajalik imo. Muidugi, see on ainult minu arvamus ;)

 

Programmeerija all pean siiski silmas skripti kirjutajaid ehk siis neid, kes loovad erinevaid macrosid või tegelevad privaatserverite arendamisega

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tavakasutajatele küll ei tahaks sellist embleemi, programmeerijas kahtlen. Foorum hakkaks uppuma embleemidest siis.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tavakasutajatele küll ei tahaks sellist embleemi, programmeerijas kahtlen. Foorum hakkaks uppuma embleemidest siis.

 

Kas Sa üleüldiselt ei soovi, et tavakasutajad omaksid embleemi või mõtlesid sa "sellise embleemi" all konkreetselt seda, mis siin teemas välja toodud, kui jah, siis ütle kas sind häirib värvilahendus või ikoon, asja annaks korrigeerida :).

 

Kui 1-2 embleemi lisandub, siis ei usu ma, et neid automaatselt liiga palju on. Kuid teie arvamus on teie arvamus ning ma austan seda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tavakasutajatele küll ei tahaks sellist embleemi, programmeerijas kahtlen. Foorum hakkaks uppuma embleemidest siis.

 

"Tavakasutajate embleemi" kohal nõustun N2psteriga, see muudaks embleemid nii tavaliseks.

Programmeerija embleemi kah tõenäoliselt kasutusele ei võetaks, sest mille eest seda anda? - Ainus võimalus oleks seda anda, kui kasutaja on Vahvel.Neti jaoks midagi valmis programmeerinud :)

 

Aga vähemalt on natukene vaeva nähtud. Ja selle eest 3 konti :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tavakasutaja embleem oleks suhteliselt mõttetu, siis igal kasutajal embleem, tüütaks ära.Kui programeeria embleemi oleks kellegile anda siis seda võiks küll, vana kala :D hah

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kui see väga tülikas pole, siis vastavate privileegide omaja võiks muuta väheke küsitlust, lisades juurde variandi "Vana kala" ning muutes variante:

"Mõlemad" - "Mõlemad (tavakasutaja ja programmeerija)"

ning

"Mitte kumbki" - "Mitte kumbki (tavakasutaja ja programmeerija)"

 

Ette tänades.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Embleemid on graafiliselt kah pisut erinevad, kui praegused.

Muutsin küsitlust muidu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ega kunstnikud ka nii väga vahvli jaoks midagi ei tee ju. Signatuure vahvli kasutajatele?

Programmeerijad on teinud sms skripte, stats bannereid mis vahvlis ringi liiguvad. Ma arvan, et kui tuleb programmeerija embleem, siis

programmeerijad hakkavad tegema/jagama enda tehtuid huvitavaid ja kasulikke skripte teiste vahvli kasutajatega. Kui see ei paku huvi,

siis võib teha ka keerukamaid õpetusi lihtsamaks algajatele. Mul oli endal algus keeruline, isegi lihtsad asjad ei olnud nii lihtsad alguses.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
"Tavakasutajate embleemi" kohal nõustun N2psteriga, see muudaks embleemid nii tavaliseks.

Programmeerija embleemi kah tõenäoliselt kasutusele ei võetaks, sest mille eest seda anda? - Ainus võimalus oleks seda anda, kui kasutaja on Vahvel.Neti jaoks midagi valmis programmeerinud :)

 

Aga vähemalt on natukene vaeva nähtud. Ja selle eest 3 konti :D

 

Miks just vahvli jaoks? Ta peaks olema laia silmaringiga IT alal ja tundma erinevaid programmeerimiskeeli ja oskama neid ka rakendama. Embleem tunnustaks tema oskusi, kui kellegil probleem seoses programmeerimisega/IT'ga siis kohe teada, kelle poole pöörduda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Et sina saaksid?

 

Poooooole miudagi vaja

Foorum asutati ca. 4-5 aasta eest? Kui ma sünniaastat embleemi kirjelduses mainisin, siis ei puuduta see neid, kes kahe aasta eest kasutaja loonud.

 

Usun, et juhtkond on võimeline jagama embleeme neile, kes neid väärivad, muretsemiseks pole põhjust :).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.