Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

scammer monkey_r3d@hotmail.com

Soovitatud postitused

VIP

Mõni pilt või ka vahvli kasutajanimi ei teeks halba:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kasutajanimi : PvM

 

Kust sa selle välja lugesid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

PvM'i näol on tegu Revo Pehlakuga. Kes nüüdseks on siit bänned!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

oi, pange googlisse revo pehlaku nimi sisse, sealt tuleb palju infot.

 

Tsiteerin teistest foorumitest:

 

Ma sain ka selle sama Revo Pehlaku käest tünga, 3000.- kandsin, aga telefon jäi tulemata

 

Aeg: 11.09.2009

Oletatav nimi: Revo Pehlak

Oletatav elukoht: V6rumaa

Konto nr.: 221032673006

Mida lubas müüa: psp-d koos asjadega

Kahjusumma minule: 150-

 

oli siis nii , et siin foorumis oli teema kus myydi psp-d mis on juba kustutatud ja ma panin oma msn-i sinna et ta v6taks yhendust. nii ta msn on [email:29glq0u1]revodead@hotmail.com[/email:29glq0u1]

r22kisime seal juttu ja siis ta ütles et ma 150- ta kontole kannaks ja ta saadab psp kui k2es siis ma maxan ylej22nu. kandsin 2ra ja ta hakkas n6udma ylej22nut summat

ma rohkem ei kandnud. hiljem hakkas ta susserdama ja t6estas et on pettur ning ütles et see on ta s6bra msn. ja konto oli kaa ta s6bra oma. siiz ta ütles et l2heb linna. logis v2lja ja m6ne aja p2rast logis sisse. see tyyp kes sisse logis mind ei teadnud ja hakkas sonime et mingi Antti tahtis et see 150- mis ma kellegi kontole kandsin talle kantaks.

 

Kui avaldused Rivo Pehlaku avaldused politseis laua pealt maha hakkavad kukkuma, võetakse asi käsile ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mine loomulikult menti soovitan nt Tanel Krigguli vastu tehtud juba avaldus tema on Chfz niiet revo vastu kui teha irw see vend läheks reaalselt kinni :).

Jah, tõesti läksin Tanel Krigguli värgiga menti.

Et, spämmi siia liialt ei tekiks, sulgen teema.

Vibukas, kui sul midagi vaja siis küsi minult PMi teel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.