Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Nikon D3100 Kit + 18-55VR

Soovitatud postitused

Nikoni kohta on see normaalne isend jah, aga ma sinuasemel paneksin natuke raha juurde ja ostaks canon 550d, mis on palju etem sellest nikonist. Seda ka veel et see kit obje on täiesti mõttetu, pigem osta ainult kere ja siis mingi kasutatud korralik objektiiv.


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oman ise canon 550d-d ja olen ülirahul sellega. Filmib 1080p 24fps ja 720p 50fps. Sellel on ka 18 mpix millele nikon vastu ei saa.

Objektiiv võib kasutades "kuluda" küll ja võib olla tolm sees vms, aga no kui lähed oma kaameraga kohale, keerad toru otsa, vaatad üle, teed pilti. Siis saab ju kohe aru, kui korras objektiiv on. Muidugi ei tohiks ka allapoole rippudes fookus või zoom paigast nihkuda.

Kui raha napib siis võid ka nii teha, et ostad ainult kere, M42 adapteri ja lähed balti turule omale objektiive vaatama, kuid nendega on kindlasti raskem opereerida, sest need on vanad ja pole autofookusega, kuid kui asja käppa saad, siis võib juhtuda et sealt ostes 50 eurone objektiiv teeb paremat pilti, kui poest tutikas 700 eurone.


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Oman ise canon 550d-d ja olen ülirahul sellega. Filmib 1080p 24fps ja 720p 50fps. Sellel on ka 18 mpix millele nikon vastu ei saa.

 

1080p juures peaks saama ka 30fps-i peale panna, samamoodi ka 720p juures jne. Muidu megapixlid eriti ei loe, sensor näiteks canonil väiksem kui nikonil. Samas pole kummagi ise omanud nii et ei hakka siin ütlema kumb paremini pildistab.

 

Pole kül teemaalgatajale abiks aga küsiks Kasparilt kui 550d omanikult paari asja.

1.Kas välgu saab panna nii, et avan vaid siis kui endal vaja, et ta nagu seda mul lampi lahti ei loobiks.

2.Kaua filmides aku reaalselt kestab?

 

Hetkel vist rohkem pähe ei tulnud, aga need on asjad millele pole otsest vastust leidnud.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

1. No kui kasutad full automatic-u peal siis loogiline et ei saa. Ise kasutan enamasti pildistamisel aga manuali, kus saab seda teha.

2. No, ma käisin ühte üritust filmimas, mis kestis umbes 5-6h, enne seda olin aku täiesti täis laadinud. Filmisin 1080p peal ja tund aega enne lõppu pidin akut vahetama, niiet ikka peab korralikult.

Pikslite koha pealt seda et, see asi täiesti oleneb, kas loeb või mitte.

Ise olen mõlema kaameraga ka pildistanud, ei leia kohe mitte ühtegi põhjust, miks ma peaks nikoni peale üle minema. Muidugi igaüks ikka kiidab enda oma, aga no jällegi selline asi, et kõigega harjub ära ja näiteks mõnele teisele meeldib nikon rohkem.

Mälukaardi valimisel, kindlasti osta selline, mis lubaks HD-s filmida ja min suurus oleks 8gb.


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.