Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Pettur Chasenstatus

Soovitatud postitused

Ostsin päris kaua aega tagasi talt kasutaja x g00f x , ja siis lasi mult selle üle ja ma küsisin talt msnis miks sa lasid üle ? tema vastas aga aa oih kogematta jah , siis maksis 11m ära mulle 1 päev tagasi , ja puudu on 4m , ja 1 päev olen seda 4m oodanud , kirjutasin msni et teen teema kui pole 23.00 ära makstud ja siis üle 23.00 läheb maksab 4m eest 8m , õhtul lisan pildid siis kui ta pole ära maksnud .

 

kõik info mida te tema kohta teate oleks oodatud postkasti v siia .

 

 

näe proof siin ...VABANDUST , PILDID LÄKSID VALESJÄRJEKORRAS .

 

6ekcuf.jpg

2udvmer.jpg

2lxfips.jpg

2yma7ew.jpg

24vk87t.jpg

33jofug.jpg

2mhbjur.jpg

15um4h.jpg

o56v6e.jpg

2qvuvit.jpg

5nr9d5.jpg

rsgp andmine siin .

21bpqhl.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

kirjutasin ju et 23.00 panen kui ta ei ole raha maksnud ära selleks ajaks .

 

---------- Post added 19-07-11 at 23:32 ----------

 

pmst sain aru vist kuskilt x g00f x päevikust et ta arvuti ei tõõta hetkel et ta vend olevat valanud arvutile 2,5l vett peale . siis kui ta arvuti korras lisan pildid .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
oho chasen ? selle vennaga mul ka probleeme olnud niiet ega ma ei imestaks :).

 

Paneks sinusugusele kõõlusele vastu hambaid .. tuled lampi teemasse ütled " selle vennaga mul ka probleeme olnud " Debiilsus mis siin toimub

 

 

To in zine : meil oli jutt , tõesti võtsin tagasi .. account oli seisnud kaks kuud .. vabandasin su ees jne , ütlesid kas tagastad 15M või acc .. ja kuna acci oli arendatud , tagastasin raha ehk esijalgu 11M .. ma olen võlgu sulle 4M .. ehk 1.2 € .. saatsin PM'i ka sulle , et leppime aja kokku millal saame kokku ..

 

+ Sa pole saatnud mingit PMi ega mitte midagi mulle vahvlis ja lampi teed teema .. tore normaalne ? võta ühendust siis issand jumal

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Paneks sinusugusele kõõlusele vastu hambaid .. tuled lampi teemasse ütled " selle vennaga mul ka probleeme olnud " Debiilsus mis siin toimub

 

 

To in zine : meil oli jutt , tõesti võtsin tagasi .. account oli seisnud kaks kuud .. vabandasin su ees jne , ütlesid kas tagastad 15M või acc .. ja kuna acci oli arendatud , tagastasin raha ehk esijalgu 11M .. ma olen võlgu sulle 4M .. ehk 1.2 € .. saatsin PM'i ka sulle , et leppime aja kokku millal saame kokku ..

 

+ Sa pole saatnud mingit PMi ega mitte midagi mulle vahvlis ja lampi teed teema .. tore normaalne ? võta ühendust siis issand jumal

 

See pole ka normaalne, et lampi võtad tagasi..

Olgu teeme diili ma müün sulle kasutaja, 2 kuu pärast võtan tagasi, põhjenduseks, kogemata võtsin ups sorry, maksan rahad tagasi...

Debiilsus missugune.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Paneks sinusugusele kõõlusele vastu hambaid .. tuled lampi teemasse ütled " selle vennaga mul ka probleeme olnud " Debiilsus mis siin toimub

 

 

To in zine : meil oli jutt , tõesti võtsin tagasi .. account oli seisnud kaks kuud .. vabandasin su ees jne , ütlesid kas tagastad 15M või acc .. ja kuna acci oli arendatud , tagastasin raha ehk esijalgu 11M .. ma olen võlgu sulle 4M .. ehk 1.2 € .. saatsin PM'i ka sulle , et leppime aja kokku millal saame kokku ..

 

+ Sa pole saatnud mingit PMi ega mitte midagi mulle vahvlis ja lampi teed teema .. tore normaalne ? võta ühendust siis issand jumal

 

Kas sa maksid talle samapalju tagasi kui paljuga ta selle ostis? Minuarust peaksid sa ikka rohkem maksma, vastavalt sellele palju acci arendatud on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aga mis põhjusel ta selle tagasi võttis? sest oli seisnud 2kuud?See kasutaja oli nüüd in zine pwni oma ju!


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ilmselgelt pole teistel, kes pole kuidagi selle teemaga seotud, siia üldse mõtet oma nina toppida.

 

Kui 24hr jooksul mingit proofi ei tule siia piltide näol, sis teema kinni!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ilmselgelt pole teistel, kes pole kuidagi selle teemaga seotud, siia üldse mõtet oma nina toppida.

 

Kui 24hr jooksul mingit proofi ei tule siia piltide näol, sis teema kinni!

 

Scammer tunnistas üles ja sa tahad veel proofi? o.O ?

 

Scammer on scammer ja väärib ban-i.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Chill sorry, aga sa ei sobi modeks, ära mulle selle pärast jälle tumma pane :)

See on minu arvamus ja arvamust võib avaldada, plus siin teemas on selge proof olemas, milles küsimus bann panna?


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tra vaata kui kaua ta seda 4 m maksab . ise ta ütles et ta ostab suures koguses rsgp . siis ütles et saab äint 11m ära maksta .me wants 8m cash now .

 

no alguses oli sinul jutt et 15m tagasi saaad selle tagasi nagu olen temaga rääkinud ja tal arvutiga prooblemid .


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Maksis raha tagasi või mitte aga see pole vabandus ,et konto seisis ja tõmbasin tagasi. Kui konto on ükskord juba müüdud siis ei tõmmata seda mingil juhul tagasi. Chasenstatusele peaks igaljuhul bani väänama kasvõi ajutise.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Maksis raha tagasi või mitte aga see pole vabandus ,et konto seisis ja tõmbasin tagasi. Kui konto on ükskord juba müüdud siis ei tõmmata seda mingil juhul tagasi. Chasenstatusele peaks igaljuhul bani väänama kasvõi ajutise.

 

Ma olen täpselt sama meelt. Siin mingi täiesti debiilne süsteem imo.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.