Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tere, vajaks teie abi. Kas keegi teab mulle öelda midagi runescape kasutaja crife13 omanikust? Hetkel on lugu nii, et keegi sai seda ostes üle. Raha oli kantud minu nimele ja mina andsin selle raha eest rsgp.

 

FAKE ANDMED:

msn: [email:3v1s5ygb]triplecss@live.com[/email:3v1s5ygb]

ja nimi Sandro Toompuu.

 

Kas kellegil on tema kohta midagi öelda?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

see kasutaja oli vahepeal 2 tunniks minu käes ka , kui ma ei eksi siis kuskil müügi teemas või siin samas scammerite teema all..., peaks kasutaja andmed ka olema , vähemalt mina sain nende andmetega selle kasutaja enda valdusesse , aga kasutaja andmed kustusid ära peale formanti tegemist.


Liitu ON24.ee ,alustus raha on 5€ kui panete registreerumisse selle koodi "PRBBOMW"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vahepeal oli ka Keiti käes (rsblackmarketi omanik, hetkene Vahvli kasutajanimi on Minaolengivahvel vms) , ehk oskab tema midagi öelda (kellele edasi müüs, kellelt ostis jne) ? Aasta ja paar kuud tagasi süüdistati ühte Vahvli vanakooli venda (Homm88) kasutaja Crife13 varguses.

Kõik info ilusti Google'st paari minutiga leitud.

 

Ma ei tea, ei oska hetkel midagi rohkem öelda. Edu süüdlase otsimisega :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vahepeal oli ka Keiti käes (rsblackmarketi omanik, hetkene Vahvli kasutajanimi on Minaolengivahvel vms) , ehk oskab tema midagi öelda (kellele edasi müüs, kellelt ostis jne) ? Aasta ja paar kuud tagasi süüdistati ühte Vahvli vanakooli venda (Homm88) kasutaja Crife13 varguses.

Kõik info ilusti Google'st paari minutiga leitud.

 

Ma ei tea, ei oska hetkel midagi rohkem öelda. Edu süüdlase otsimisega :)

 

ammu juba teada kellega tegu on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Theodor Kangur oli selle kasutaja esimene omanik. Kunagi müüs maha, enam ei tea.

 

Theodor Kangur on scammer. Tema msn on [email:m7nw7oxl]tkangur.kangur@gmail.com[/email:m7nw7oxl] või [email:m7nw7oxl]tigu112@hotmail.com[/email:m7nw7oxl]. Ostsin ise ka selle kasutaja kunagi, võeti tagasi. Makstud raha sain tagasi aga siiski näitas tüüp ennast mustas valguses.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.