Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

jyv pani mulle niisama negatiivse tehingu.

Soovitatud postitused

Nii ma ei hakka pikka juttu kirjutama , ta algul tahtis kasutajat osta , ma ei viitsinud ta kasutajat googeldada ega msn'i jne , seda eelmist negatiivset tehingut tal küll n2gin , aga ta vabandas selle mingit moodi v2lja , mõtlesin et tühja sellest , niisiis andsin talle kasutaja ette , kasutajal oli ka bank pin , küsis seda , mõtlesin j2llegi tyhja sellest et annan (kuna panga väärtus oli ainult 500-800k vms) , peale seda ütles msn's , et ta scammis kellegilt selle vahvli kasutaja , et teistelt inimestelt kasutajaid scammida , peale seda logis v2lja , ja samuti ka mina , sellep2rast msn'i jutust pilte polegi :S msn on tal igaljuhul : [email:2evqw5gc]true-badass@hotmail.com[/email:2evqw5gc] , igatahes jah , sooviksin oma negatiivsest tehingust lahti saada , kui ma talle poleks seda negatiivset tehingut pannud , poleks tema seda ka mulle pannud... ja samuti ka hoiatuseks...

kui accounti sisse logisin , siis seal polnud eesti ip. Tahtsin veel midagi lisada , aga ununes ära...

Jutt võib nati segane olla , kuna on ikkagist öö , ja mõni inimene on väsinud. :D

 

EDIT: toredam oleks kui ta ban'i saaks tglt , aga tõestust pole kahjuks :(

 

Tänud,

Woodledip.


Liitu ON24.ee ,alustus raha on 5€ kui panete registreerumisse selle koodi "PRBBOMW"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Banni ei saa talle panna kuna tõestust pole :S.

 

aga igatahes sooviksin oma negatiivsest tehingust vabaneda , poiss sai 500k-800k rikkamaks :D


Liitu ON24.ee ,alustus raha on 5€ kui panete registreerumisse selle koodi "PRBBOMW"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.