Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Life In LS taasühinemine

Soovitatud postitused

Tervist Vahvel.net kodanikud

 

Vahepeal on tegutsenud selline server nagu LiLS ja kuna nüüd tegi lils väikese comebacki,siis oleks vaja taas mängijaid.

 

LiLS'is on leidnud aset väga huvitavaid sündmusi selle olemas oleva ajajooksul.Mina kui sealsetest mängijatest kutsun inimesi sinna mängima ja loodan et need kes peaksid ka ühinema ei kahteste seda.

 

Nüüd natuke serverist ka juttu.

 

Serveris omanik on Dan Winter.

 

Life In LS fraktsioonid

 

Legaalsed Fraktsioonid

 

Politsei

Kiirabi

Uudiste Tiim

 

Illegaalsed Fraktsioonid

 

Stracci

Krasnoy

 

Legaalsed töökohad

Taksojuht

Mehaanik

Tänavapuhastaja

Prügivedaja

 

Illegaalsed töökohad

Relvadiiler

Narkodiiler

Autovaras

 

Lisaks

Life In LS 24/7 poode röövida ja siis on ka võimalik röövida ka panka.

Siis on veel Life In LS selline asi,et kui kellegi sõiduk vedeleb tänaval ja mootor on sees,siis saab iga mängija sellega sõita.

 

Kontakt Andmed

 

Kui midagi peaks jääma ebaselgeks siis võite minu käest isiklikult küsida

 

MSN:kertschipai@hotmail.com

 

Life In LS ip

84.50.110.198:7778

 

Ventrilo

Versioon 2.1.4

88.196.109.158:3784

 

Foorum

 

th3zone.eu

Foorumis veel registreerida ei saa kuna see alles valmimisel,nii et palun kannatust

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei tea sain banni selle eest ,et mõni admin ei suvatsenud mulle öelda kus asub mehaaniku tööd :D

 

Ma ei kaitse kedagi, aga asi oli vast selline: "Õu" "Kle" "Kled we" "seal oled we?" "saad aidata" "Selline teema on et" "meha tööga on jama" "Kus meha töö on?"

 

Ofc on adminil jummala siiber juba sellest järjeka lugemisest ja ta ei pööra sulle väga tähelepanu. Sellepeale hakkasid sa vinguma ja lollusi tegema. Pärast saad banni, siis ongi selline põhjus valmis sul. Ütleme jah, et natuke isa poja poliitikat on, aga mitte väga. Sa ei saa lampi banni, kui sa midagi valesti ei tee ju. Muidu oleksid kõik banned...

 

 

//EDIT: Mr. Gay lisa ehk adminteami ka siia?

 

 

//EDIT2: Dear Yabodo,

 

Unfortunately your registration at th3zone did not meet our membership requirements. Therefore your registration was deleted.

 

Sorry,

th3zone

 

Mis teha, kui ma adminitele ei meeldi.. xD Mariole pole ma kunagi meeldinud, hea on ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
http://www.yoube.com/watch?v=RM6tktjiUv8&NR=1

 

Vanus ja elukoht klapivad. Minuarust hääl ka veidi sarnane ja videotüüp on ka nolar paistab. Kas MC Masu on Dan Winter?

 

Hääl erineb täiesti Dan'i omast, Dan'il krdi kahtlane klõmm kurgus kinni


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Omanikutele / Adminitele, kontrollige kasutajasid rohkem, mõndadel oma max cash olemas :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hmm nice, üritan sisse saada ja kick kuna "non-rp" name, sorry aga võiks enne seleteada ka kui kickima hakkate.

 

---------- Post added 06-08-11 at 19:53 ----------

 

Reaalne, mitte midagi ei toimu va vasjad seisavad ühe koha peal..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

BUG'e täis server / Haxoreid täis - Täna sain 10 minuti jooksul 3 korda surma tänu mingile snaipri vanale -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tore teada :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Seal serveris on lihtsalt meeletud summad, ise mängisin mõned tunnid seal. Sain selle eest 120minutit ajaili, kuna mingi lambi vend tuli mind taguma ja ma lõin ta maha(admini sõber oli vist kui ma ei eksi). Rahvale läheb see server sellepärast peale kuna seal serveris on kõik lubatud... Eks igal inimesel oma maitse, mulle see server üldse ei meeldinud.

lils.PNG


b_560_95_1.png

 

 

https://discord.gg/wDWyGzy Kõik sisse!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eks järjekordne 12a server emme issi rahade eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.