Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

piimaauto.

Soovitatud postitused

peaksite vist tundma kes olen, kui ei tea siis mul teema pmst kuskil siin alles veel vast.

 

15.07.2011

 

pmst ärkasin mingi lõunal, siis läksin pesema, võileib suhu, kohvi ka natuke, siis pmst vaatasin õue korraks, mis öösel vihm kokku oli teinud siin kandis. Pärast lippasin tuppa, olin natuke arvutis, youtube, fap, 1,6. vafflit ka nata. siis pmst ps3, cod black opsi pelama. pelasin siis natuke, pärast laamendasin õues, ajasin pmst naabruskonna sassi sõpradega, tuli mingi naaber mõlisema aga tõmbasin ruttu nahui.siis pmst tegin kunsti, siis nsm arvutis jälle, kuni 19.00-ni välja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
pmst ma tean kes sa oled, pmst ma olen sind mitu korda ära banninud, pmst oleks tore kui kirjutaks normaalselt, pmst teistel on sitt lugeda, pmst, pmst

 

see ongi tema "normaalne" päev, get used to it.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
see ongi tema "normaalne" päev, get used to it.

 

mis mu päevas nii imelikku? ennem öeldi et käi õues, nüüd veel mingi.

 

---------- Post added 15-07-11 at 20:03 ----------

 

pmst ma tean kes sa oled, pmst ma olen sind mitu korda ära banninud, pmst oleks tore kui kirjutaks normaalselt, pmst teistel on sitt lugeda, pmst, pmst

 

ma harjunud pmst ütlema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

davai, siis pmst, ärkasin mingi 13.00 vist ,isa oli rakvere läinud, tütrele money andmas suveks. ise pmst istusin arvutis terve aja, kuni 16.00 mingi, siis läksin õue naabrite elu rikkuma nata (ajasin nende aia segamini :D) ja pärast tõmbasin nahui. siis nsm käisin poes, ostsin head ja parimat ja siis läksin ps3, homefront demo ja natuke infamous 1 pelama. mingi 21.00-ni lasin homefronti ja 1 tund arvutis passinud, speedcore kuulanud

 

täna, kuskil päevaaeg juhtus nii, et sõrmed jäid ukse vahele, suht fml moment oli, pärast seda keskmise sõrme küüne all natuke verd, ja ei tundnud ka ikka paraja 2 tundi seda keskmist sõrme. pärast seda läksin voodi speedcore nautima.

 

nüüd dno mis teha ,väike trade nshit käib suht ühega, steami vahetus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Blogi on halb lugeda:( võiksid korralikult kirjutada.

Ja sa oled pärist tihti toas, mine välja kauemaks naudi suve.


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
arto võiks tõsiselt välja minna..

 

Sel noorsandil on jalad haiged, kulla mees! Kas sa mõtled ka oma peaga natukene? Kuidas ta oma haigetel jalgadel seal väljas üksinda hakkama saaks? Eks sa pane ennast tema olukorda ja vaata, mis tunne see oleks!

 

 

Cheers,

bomboa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sel noorsandil on jalad haiged, kulla mees! Kas sa mõtled ka oma peaga natukene? Kuidas ta oma haigetel jalgadel seal väljas üksinda hakkama saaks? Eks sa pane ennast tema olukorda ja vaata, mis tunne see oleks!

 

 

Cheers,

bomboa

 

Pole tal nendel jalgadel midagi viga, double cheezburgerit saab küll mcdonaldsis söömas käidud, ning poest pitsat ostetud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
nice illuminati avatar kid.

 

tgelt tänan:D , isegi kui sa teed sarcasmi mu peal, siis tänan vihkamise eest.

 

U fail kid, nimelt see vabamüürlaste sümbol.Aga edu sulle, ära palju nola muidu varsti prill ninal... Oh wait? ; )


Vabamüürlus ja illuminaadid .. see ongi reaalsus .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.