Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mida arvate Gaydest?

Kuidas suhtud gaydesse?  

136 liiget on hääletanud

  1. 1. Kuidas suhtud gaydesse?

    • Pole nende vastu midagi!
    • Ei salli neid vapsjee
    • Olen ise ka gay!Järelikult ei vihka neid.


Soovitatud postitused

VIP

Kui pole nende vastu midagi siis, kirjutagegi nii.

Kui on nende vastu midagi, siis kirjutage siia, miks ja milleks.

Endal on neist senikaua suva, kuni nad ei taha abielluda ja lapsi lapsenada.Närvi ajavad ka nad siis, kui nad oma paraade ja värke korraldavad.Ma saan aru, et noh kui mehele ikka naine ei meeldi ja asjapulk püsti tervitada naist ei suuda, siis ei ole midagi teha, aga see ei tähenda veel seda, et pead seda tervele maailmale kuulutama ja seda propageerima.Eesti peaks üldse võtma sellise suuna, et me ei tee gaydele mingeid soodustusi ja seadused jäävad sellekohapealt muutmatta.Meie rahvaarv on niigi väike ja põhiseaduses on isegi kirjas, et riigi eesmärk on tagada rahvastiku jätkusuutlikus jne...Aga kuidas suurendavad gayd meie rahvastikuarvu?Ja teine asi on veel see, et kui nad lapsi ei tee siis, kes neile pensioni teenib?Meie emad ja isad saavad pensioni tänu sellele, et nende lapsed ju makse maksavad.Aga, miks peaks minu laps maksma mingile kasutule gayle, kes pole riigile mitte midagi ise andnud, pensioni ja muid soodustusi.

Võite muidugi ka vastuaargumente tuua ja vaielda minuga.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Senikaua kui nad mind ei näpi, ei huvita mind.

 

Aga kui kuskil pargis geipaar suudleb, no siis läheks küll kuskile nurka ja oskendaks

 

E: varsti tulevad trollid siia nkn ütlema et annavad igapäev geipaaridele vastu hambaid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei ole midagi nende vastu!

Aga mulle ei meeldi ka geyvihkajad.

Homoseksuaalsed inimesed on kah inimesed:)


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Homoseksuaalsed inimesed on kah inimesed:)

Sarimõrvarid ja pedofiilid on ka inimesed.Või mis?:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kui Homo Sapiensist jutt, siis jah.

http://www.vahvel.net/showthread.php?78446-Arto-r%E4%E4gib-miks-l%F6%F6gir%FChmale-meeldib-teid-trollida.&p=1116708#post1116708 Sõnu pole vaja.Ja oma tekstis ma pole kasutanud väljendit HOMO.Seal selgelt kirjas, et jutt on gaydest!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
http://www.vahvel.net/showthread.php?78446-Arto-r%E4%E4gib-miks-l%F6%F6gir%FChmale-meeldib-teid-trollida.&p=1116708#post1116708 Sõnu pole vaja.Ja oma tekstis ma pole kasutanud väljendit HOMO.Seal selgelt kirjas, et jutt on gaydest!

 

Sa vist ei saanud aru mida mõtlesin ''Homo Sapiens'' all...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Sa vist ei saanud aru mida mõtlesin ''Homo Sapiens'' all...

Homo Sapiens-Tark inimene, tänapäeva inimene.Aga sinu post oli mõeldud jälle mingi plämana.Sama loll oleks olnud öelda, et kui Kärbestest jutt käib, siis jah.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Homo sapiens on tänapäeva inimene :)

 

Ja pedofiilid ja mõrvarid on ka inimesed!

Aga lihtsalt enamasti on neil vaimne puue või midagi sarnast.


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minuarus on homoseksuaalsus haigus.

 

Kokku on loodud ikka mees ja naine.

 

Ma usun, et seal hulgas võib olla ka normaaseid inimesi kellega oleks võibolla normaalne rääkida aga siiski see on minu silmis haigus.

Ole gay kui sa oled aga sa ei pea kõigile seda kuulutama, et sa haige oled. See on kõigest minu arvamus.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minuarus on homoseksuaalsus haigus.

 

Kokku on loodud ikka mees ja naine.

 

Ma usun, et seal hulgas võib olla ka normaaseid inimesi kellega oleks võibolla normaalne rääkida aga siiski see on minu silmis haigus.

Ole gay kui sa oled aga sa ei pea kõigile seda kuulutama, et sa haige oled. See on kõigest minu arvamus.

 

Ma olen Gabrieliga samal arvamusel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ennast ei häiri kui nad ette ei jää mulle, tänaval väga jahh ei taha näha neid aga mingi kallale ei lähe kahh, pärast saan mingi suguhaiguse neilt veel.Aga abielluda nad ei tohiks ja veelvähem lapsendada, sest lapsel pärast elu raske ja äkki muutub ise ka homoks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mul pole nende vasti mitte midagi ,aga see mulle ei meeldiks ,kui nad saaksid lapsi võtta sest mul hakkab lihtsalt nendest lastest kahju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ennast ei häiri kui nad ette ei jää mulle, tänaval väga jahh ei taha näha neid aga mingi kallale ei lähe kahh, pärast saan mingi suguhaiguse neilt veel.Aga abielluda nad ei tohiks ja veelvähem lapsendada, sest lapsel pärast elu raske ja äkki muutub ise ka homoks.

 

Kas sa teadsid, et lapsed juba sündivad homodena? Siiamaani usun teooriat, et selline puue tekib neil kel puudub või on vigane mingisugune kromosoom. Ma ei ole veel eriti usklik, aga samuti on teooria selle kohta, et hing sattus valesse kehasse.. Selliseid inimesi saab eristada selle poolest kui nad on keskkonnas tagasihoidlikumad, jälgivad oma välimust pidevalt, isikutena väga erinevad teistest ja mõned võivad naiselikud olla, nähes neid rohkem suhtlemas tüdrukutega ja tegelemas kunstialadega, näiteks tantsimine, muusika jne, ehk sport neid eriti ei huvita. Nad on hästi sõbralikud ja üks mu sõbranna ütles, et temaarust tüdruk armuks pigem geisse kui heterosse, sest isikutena on nad paremad, hoolivamad vms :D

Miks te lesbidest ei räägi? :D Sellel teemal oleks nats mugavam rääkida.

Ma ei poolda mingisuguseid gei-paraade, gei abiellumist, aga samas tuleks mõelda... Nendel on juba ajudes fikseeritud, kes neile meeldib, nad ei saa seda muuta... Ja inimene leiab kindlasti endale paarilise, kellega jääks elama elu lõpuni.. Aga kujutage ette, kui need inimesed peaksid lahku minema, kuid neil on vara mida nad on mõlemad ära teeninud, kuidas seda jagada, kui mingisugust abielu lepingut ei ole olemas? Sellepärast nad tahavadki seda, et kindlustada ennast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mul pole nende vasti mitte midagi ,aga see mulle ei meeldiks ,kui nad saaksid lapsi võtta sest mul hakkab lihtsalt nendest lastest kahju.

 

Sama arvamusel mis ceuzil. Muidu koolis hakatakse sõimama/narritakse, et nende vanemad on geid.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Geid on täiesti tavalised inimesed, räägivad normaalset juttu ning elavad oma elu. Mis see teiste asi on, mida nad oma magamistoas teevad? Seni, kuni nad oma asja omaette teevad, ei ole mul nende vastu midagi. Igasugused gei-paraadid ja taolised üritused võiksid aga ära kaduda


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jamh, ega mul nenda vastu midagi ei ole. Siiski võiksid nad tatti panna ja oma nilbusi teha nurga taga,m mitte avalikus kohas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Geid on täiesti tavalised inimesed, räägivad normaalset juttu ning elavad oma elu. Mis see teiste asi on, mida nad oma magamistoas teevad? Seni, kuni nad oma asja omaette teevad, ei ole mul nende vastu midagi. Igasugused gei-paraadid ja taolised üritused võiksid aga ära kaduda

Jagan Supra arvamust :)


472a0e17baef46ae83e30d51dbac4844.0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.