Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Väike teooria mis tahaksin sheerida

Soovitatud postitused

Tean, et sellel palju lünki vastamata ja pisut võimatu mõndades kohtades, aga varem või hiljem teeb nata sense.

Ma pole usklik.

Aga ma küsin endalt viimasel ajal seda, miks ma ei sündinud kassina või sääsena või midagi sellist.

Kas võib olla, et inimene elab teiste olendite kehas peale surma :D? - WACKY.

No miks jäävad koerad nii tihti auto alla, et elada järgmist elu, miks sääsed lendavad verd imema inimeselt kui nad teavad, et neid lüüakse maha, miks tiigrid ründavad inimesi, sest nad vbl tahavad näidata seda, et on elu peale inimest, miks loomad kaklevad jms.

Kui küsite ntx, aga miks kass omal karva ja tagumiku juurest lakub, äkki sest ta on omale nii.

eda ka, et miks ükski liik ei räägi sama keelt inimestega, et ei saadaks omavahel suhelda tbh.

 

Nüüd kui välja kirjutasin sain aru kui idioot olen, aga noh "südamelt ära" seda see on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
miks sääsed lendavad verd imema inimeselt kui nad teavad, et neid lüüakse maha, miks tiigrid ründavad inimesi, sest nad vbl tahavad näidata seda, et on elu peale inimest, miks loomad kaklevad jms.

 

Looduse poolt määratud, bioloogia tunnis üldse ei viibi?

Ega sääsed jms ei mõtle sellele. Tiigrid ründavad seetõttu, et tunnevad end ohustatuna jms


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aga ma küsin endalt viimasel ajal seda, miks ma ei sündinud kassina või sääsena või midagi sellist.

 

See ongi meie privileeg, oleksime vabalt võinud sündida sääsena, või hoopis lehmana.

Ela oma elu väärtuslikult ja täna selleeest, et oled sündinud inimesena.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Küsimus ei ole, kas on elu pärast surma?, pigem, et kas ma olin elus enne surma.Pärast surma oled sa see, mis sa olid enne sündi.On asju, millest inimesed ei peagi aru saama lihtsalt.Ma mõtlen isegi endamisi tihti, et ei saa lihtsalt nii olla, et pärast minu surma minu eksistents lihtsalt kaob-ma ei mõtle, ma ei näe.Tundub lihtsalt nii võimatu.Ja elu pärast surma on olemas ning seda on ka teaduslikult tõestatud.Albert Einsteini teooria, et energia ei kao, see muuutub lihtsalt ühest liigist teiseks on siinkohal hea väita.Kui inimene sureb siis kogu tema energia kaob ja kuhu see edasi läheb?????Keha läheb meil ju külmaks, nii et väita, et energia muutub soojuseks ei saa öelda, ja pole täheldatud, et peale surma inimese ümber temperatuur oluliselt tõuseks.V-b see ei ole Einsteini teooria aga jah...Point on oluline.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Looduse poolt määratud, bioloogia tunnis üldse ei viibi?

Ega sääsed jms ei mõtle sellele. Tiigrid ründavad seetõttu, et tunnevad end ohustatuna jms

 

Kas keegi tiigritelt küsinud kas nad tunnevad ennast ohustatutena? Jah olen tunnis viibinud, see on see kõige loogilisem vastus mille poole inimesed pöörduvad, kuid mis saab kõige vähem tõenäolisemast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kas ma olin elus enne surma.

Seleta natuke palun.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Seleta natuke palun.

Äkki me polegi praegu elus, äkki oleme lihtsalt mingi eksistents nagu MÕTE või FANTAASIA.Ja pärast meie surma alles algab meie elu.Raske sellist asja lihtsalt sõnadesse panna.Ei oska seletada enda mõtteid nõnda.Võib-olla meil käib üldse mingi ringlus või midagi sellist.Mis me olime enne surma?Enne surma me olime see, kes me oleme peale surma ja peale surma oleme me see, kes olime enne surma:D.Võib jääda väga segaseks see asi.Surm-- viimne magamine?Ei , see on viimne ärkamine-Walter Scott.

Viimasel ajal üldse foorumis mingi religiooni teema üles paisunud, mis on minuarvates väga positiivne, sest näitab, et siinne rahvas mõtleb ka vaimsetele asjadele, mitte ainult mateeria piiridest.

Vaatasin just netis ringi ja lugesin üht väga head ütlust:

I look at life as a gift of God.

Now that he wants it back I have no right to complain.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Äkki me polegi praegu elus, äkki oleme lihtsalt mingi eksistents nagu MÕTE või FANTAASIA.Ja pärast meie surma alles algab meie elu.Raske sellist asja lihtsalt sõnadesse panna.Ei oska seletada enda mõtteid nõnda.Võib-olla meil käib üldse mingi ringlus või midagi sellist.Mis me olime enne surma?Enne surma me olime see, kes me oleme peale surma ja peale surma oleme me see, kes olime enne surma:D.Võib jääda väga segaseks see asi.Surm-- viimne magamine?Ei , see on viimne ärkamine-Walter Scott.

Viimasel ajal üldse foorumis mingi religiooni teema üles paisunud, mis on minuarvates väga positiivne, sest näitab, et siinne rahvas mõtleb ka vaimsetele asjadele, mitte ainult mateeria piiridest.

Vaatasin just netis ringi ja lugesin üht väga head ütlust:

I look at life as a gift of God.

Now that he wants it back I have no right to complain.

 

Tbh ma mõtlesin, et kui sa nagu mõtled mingile mälestusele, ntx 3 aastat tagasi mingi üritus, siis see tundub nagu oleksime olevikus ka vaid

mälestustes.

Ühesõnaga, äkki vaatame aparaatide all mälestusi :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sa võid nendele küsimustele ju mõelda, aga vastust ei leia sa mitte kunagi :)


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.