Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Manraynor - Mediteerimine ja kuhu ma jõuda tahan

Soovitatud postitused

VIP

Mingid inimesed võibolla mäletavad mind , teised samas mitte. Mind ei huvita , ma ei ole enam mingi runescape mängija , nii et hoitke see teema siit eemale.

 

Ma natuke uurisin ja ei leidnud midagi kus arutatakse mediteerimist ja religioone , nii et ma hakkan väikest blogi pidama , seletades mida ma tunnen ja näen.

 

Igatahes nüüd kiire jutt.

 

NB! See on minu valik , solvamine oleks sama hull kui rassism ja diskrimineerimine ja ma keelan seda siin teemas , muidu ma lasen modedel tegeleda selle üle.

 

Mina lähen suht üle Satanismile. See on suht suur samm , ma ei ole midagi tundnud ja leidnud vastuseid oma küsimustele mida olen aastaid otsinud et oma elu paremaks teha , nii et ma teen teise otsuse ja hakkan satanismile üle minema. Kui tuleb tulemusi , siis seda kindlam olen et lähen üle.

Need kes ei tea , Satanismi peamine eesmärk on teadmised ja nende edastamised inimestele , kristiusk ja islamiusk on rääkinud igasugust jama selle kohta , nii et ärge kohe kõike uskuge.

 

Pealegi võibolla see blogi aitab inimese ka mingi usupoole üle minna , või mingitgi abi / kasu.

 

Ma uuendan seda enamvähem sama tihit kui kirjutan oma IRL päevikusse. Igatahes esimene uuendus tuleb suht homme alles.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina lähen suht üle Satanismile. See on suht suur samm , ma ei ole midagi tundnud ja leidnud vastuseid oma küsimustele mida olen aastaid otsinud et oma elu paremaks teha , nii et ma teen teise otsuse ja hakkan satanismile üle minema. Kui tuleb tulemusi , siis seda kindlam olen et lähen üle.

OOH, ma tunnen täpselt samamoodi. Elu on nii pask, ei saa seda kuidagi paremaks teha, olen lõksus. Peaks ka satanistiks hakkama :D

// Enam pole nii. Tegelikult on elu ilus :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Mis seal ikka, edu usu leidmisel. Kuidas vahepeal elu muidu läinud on?

 

Ütleme et üldiselt, suht hästi. Sain töökoha kingseppa / võtmevalmistajana tänu tuvusele mis vanast töökohast tuli , raha teenin suht hästi , suhted ühe inimesega on ka head ja paari aasta pärast on piisavalt raha et minna iseenda elu juurde , ei pea vanematele üüri siis maksma.

 

Mõistuse koha pealt on katastroof. Ma ei suuda enda mõistuses ja hinges rahu saada , mind lihtsalt kummitavad igasugused küsimused pärastelu kohta , hingede , deemonid , inglid jne. Räme filosoofia käib koguaeg.

 

11.07.2011

 

Ma umbes 2e paiku panin Theta Brainwave tracki käima ja mediteerisin umbes 15 minutid , ei tulnud kõige paremini välja sest paar korda kui olin lõdvalt , ma ikka tundsin et minu keha peab tegema paar asja et mugav olla koguaeg. Aga samas kahetsen et tegin seda 2 öösel. Mul ei tulnud ÜLDSE und , sain alles pool viis magama, nüüd on kell 9:30 ja ma suht värske tundega. Võibolla tuli välja , võibolla mitte. Teile ma võin öelda et värske tunne oli küll , aga ise ütlen et ma ei tundnud et ma satuksin väiksesse transi. Saades infot teistelt , siis see on veel üldse liiga vara et midagi loota.

 

---------- Post added 11-07-11 at 10:08 ----------

 

OOH, ma tunnen täpselt samamoodi. Elu on nii pask, ei saa seda kuidagi paremaks teha, olen lõksus. Peaks ka satanistiks hakkama :D

// Enam pole nii. Tegelikult on elu ilus :)

 

See on väga tore et sinul on elu hea , seda on väga hea kuulda!

Aga on inimesi kes mõtlevad teisiti , selleks ongi põhjus miks ma sellise sammu teen.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
PARIM BLOG ON TAGASI!

Ja mis edu te soovite talle, näha on, et tema on oma iseenda õnne sepp.

 

I'm Famous ei loe isegi teemat, iga postitus sisaldab tal seda "Edu sulle"-t.

Aga Manraynori koha pealt, väga huvitav on lugeda seda, kuigi ise olen selliste asjade suhtes üsna umbusklik.


472a0e17baef46ae83e30d51dbac4844.0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tervitused! Lugesin seda teksti mitu korda.

"Mina lähen suht üle Satanismile. See on suht suur samm, kristiusk ja islamiusk on rääkinud igasugust jama selle kohta , nii et ärge kohe kõike uskuge, Satanismi peamine eesmärk on teadmised ja nende edastamised inimestele"

 

Mul ei ole midagi mediteerimise vastu, aga kui sa hakkad siin ülistama Satanismi siis palun loe paar raamatut läbi, enne kui tuled sellist sitta genereerima massidesse. Varsti saad ise ka aru, kui loll see on.

Ma ei saa täpselt sellest aru, sa lähed satanismile üle ja sellega aitab inimestel "usu" poole üle minna? Ootan vastust siinkohal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
PARIM BLOG ON TAGASI!

Ja mis edu te soovite talle, näha on, et tema on oma iseenda õnne sepp.

 

Ma pole kunagi olnud parim blog kahjuks.

Ma võin öelda enda kogemustest , et see Õnne sepp on tõsi asi , kahjuks kui tahate midagi saavutada peate lille ka liigutama.

 

Manraynor ,tunnen kaasa sulle.

Olgu muld sulle kerge.

 

Aga tänud , mulda näen alles siis kui suren vanadusse. Ma tegin ühe lubaduse kunagi ja ma pean seda kinni. Sa võid kaasa tunda minule , aga see on minu enda valik.

 

Tervitused! Lugesin seda teksti mitu korda.

"Mina lähen suht üle Satanismile. See on suht suur samm, kristiusk ja islamiusk on rääkinud igasugust jama selle kohta , nii et ärge kohe kõike uskuge, Satanismi peamine eesmärk on teadmised ja nende edastamised inimestele"

 

Mul ei ole midagi mediteerimise vastu, aga kui sa hakkad siin ülistama Satanismi siis palun loe paar raamatut läbi, enne kui tuled sellist sitta genereerima massidesse. Varsti saad ise ka aru, kui loll see on.

Ma ei saa täpselt sellest aru, sa lähed satanismile üle ja sellega aitab inimestel "usu" poole üle minna? Ootan vastust siinkohal.

 

Ma ei soovi kedagi Satanismi üle viia siin , kui nad soovivad nad võivad ise teha.

Satanism annab inimestele võimaluse saada teadmisi , mille poole ma liigun. See on MINU elu otsus , saada teadmisi universiumi , hinge , mõistuse kohta. Ja mis raamatuid sa tahad et ma läbi loen? Ma teen oma uurimisi Church of Satan + paari kindla saidi pealt kes tegutsevad seal ja jagatakse infot , ISEGI NEILE KES EI OLE SATANISTID.

Sa ei ole tähele pannud et kristlusel on selline asi et minna taevasse sa PEAD uskuma jumalasse ja teda aksepteerima , muidu sa ei pääse taevasse.

Satanismil aga see on sinu enda valik , sind ei sunnita midagi tegema , vaid kui tahad siis pead ise lille liigutama et seda saada.

 

edu sulle, juut.

 

Vabandust Xian , aga kui sa teeksid natuke uurimistööd enne kui sa solvama tuled , siis sa teaksid et Satanistid vihkavad juute.

 

Ma tegin selle blogi et võimalikult inimestele seletada , et kui minul on võimalus mediteerimise kaudu ja satanismiga tegelemise kaudu saada teadmisi , siis on ka teil. Ma blogin siin oma tegevust ja tulemusi.

NB! Ma olin valmis selleks et inimesed tulevad siia kõvat kriitikat tegema. Miks? Sest et 95% inimestest ei tea Satanismist mitte midagi ennem kui nad ei uuri.

See on suht tavaline et inimesed suht kõvasti laimavad maha asju mida nad kardavad/ei tea. Miks ma peaksin vihkama Satanismi või Kristlust kui ma tunnen ainult ühte poolt? Inimesed ei anna teisele poolele isegi võimalust , aga mina annan ja võimalikud tulemused võivad olla head.

 

Neile skeptikutele või fantaseerijatele kes arvavad et minuga võib midagi juhtuda , siis las juhtub. Minu enda valik.

 

11.07.2011 - 16:00

 

Ma polegi kindel kaua ma mediteerisin , mingi 5-10 minutid , igatahes natuke lõppu poole ma nägin koguaeg tulemas ja kadumas mingit lillat suurt ringi mis kadus nagu mingi silma sisse ja see aina kordus ja kordus , praegune uuring mis ma leidsin on et see VÕIBOLLA on minu kolmas silm mille ma esimest korda avasin , tehes veel mediteerimist ja harjutades kolmandat silma , selle lahti saamine oleks SUUR edusamm.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Manraynor sinu suhtumine kristlusesse?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Neutraalne.

 

Mul ei ole midagi vastu kristlastele , aga need mida võib teha ja mida mitte ja see tihe bläma "Sa pead seda tegema et saada Taevasse" jne ajab lihtsalt südame pahaks. Ma tean et neid kristi uske on erinevaid oma õppetuste ja asjadega jne , aga kui ma proovisin , ma ei saanud eriti tulemusi.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tulemusi? Küll jõuab kätte aeg, kui sul sõpradel / tuttavatel / perel või endal on muresi ja pole enam midagi teha. Ma võin lubada sulle, küll sa pöördud siis. Jaksu ja jõudu sulle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Tulemusi? Küll jõuab kätte aeg, kui sul sõpradel / tuttavatel / perel või endal on muresi ja pole enam midagi teha. Ma võin lubada sulle, küll sa pöördud siis. Jaksu ja jõudu sulle.

 

Kui annab siis annab , kui ei siis ei.

Mina ei kritiseeri midagi , mina lihtsalt olen inimene kes ei naudi elu nii nagu see praegu on , ma tahan teadmisi järgmisest maailmast ja kõik.

Aga muidu tänud , eks läheb mul neid vaja.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Vihkad juute siis või? :)

 

Mina olen VEEL neutraalne , aga kui ma satanismi võtan lõppuks tõsiselt ja hakkan aru saama MIKS neid vihatakse ja kui põhjus on hea , siis võimalik.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei ole kunagi usklik olnud ja ei hakkaka ka (ma loodan), aga ma olen endamisi mõelnud, et mis siis saab, kui mind ei ole enam?

Ma mõtlen, et ma nagu hingan ja elan ja samas ma vaatand mingit teist inimest, kes sammuti hingab ja olen veel mõelnud, mis tunne on just sellel inimesel.

Samas ma pean ennast täiesti lõdvaks laskma, et sellised mõtted üldse tuleksid, kas see võib ka olla mingi usuga seotud, millest ma ise mitte midagi ei teagi või näiteks on see mingi geeniga kaasa sündinud, mida esivanemad võisid tegeleda?

 

Ma ei ole ise googlest uurinud ja ei oskagi uurida, aga kui sa tead vastust, siis ootaks huviga.

 

 

Ma olen hetkel 20 aastane täisjõus noormees ja vahest olen ka mõelnud, et kui ma olen mingi 80~90+ aastane ja mul on elu viimane päev elada, enne kui loojakarja lähen, et mis moodi ma suren?

Kas hing jääb seisma ja lämbun või juhtub hoopis see, et kui mina suren, siis ma taas sünnin kohe uuesti mingis teises kehas ja teise mõistusega ja ma ei suuda enam elusees mäletada seda, kes ma olen, kus ma enne elasin. Vaid hakkan otsast peale elama ja nii ma tegelikult ei sureks ju mitte kunagi, kui ma kehastaksin alati uuesti peale surma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ma ei ole kunagi usklik olnud ja ei hakkaka ka (ma loodan), aga ma olen endamisi mõelnud, et mis siis saab, kui mind ei ole enam?

Ma mõtlen, et ma nagu hingan ja elan ja samas ma vaatand mingit teist inimest, kes sammuti hingab ja olen veel mõelnud, mis tunne on just sellel inimesel.

Samas ma pean ennast täiesti lõdvaks laskma, et sellised mõtted üldse tuleksid, kas see võib ka olla mingi usuga seotud, millest ma ise mitte midagi ei teagi või näiteks on see mingi geeniga kaasa sündinud, mida esivanemad võisid tegeleda?

 

Ma ei ole ise googlest uurinud ja ei oskagi uurida, aga kui sa tead vastust, siis ootaks huviga.

 

 

Ma olen hetkel 20 aastane täisjõus noormees ja vahest olen ka mõelnud, et kui ma olen mingi 80~90+ aastane ja mul on elu viimane päev elada, enne kui loojakarja lähen, et mis moodi ma suren?

Kas hing jääb seisma ja lämbun või juhtub hoopis see, et kui mina suren, siis ma taas sünnin kohe uuesti mingis teises kehas ja teise mõistusega ja ma ei suuda enam elusees mäletada seda, kes ma olen, kus ma enne elasin. Vaid hakkan otsast peale elama ja nii ma tegelikult ei sureks ju mitte kunagi, kui ma kehastaksin alati uuesti peale surma.

 

Igatahes ma tean mida sa mõtled ja ma OLEN uurinud igasuguseid variante. Paljud arvavad et surres saab sinu hingest lihtsalt energia mis liigub ringi.

Kristlased usuvad et kui sured , siis sa lähed taevasse kui sa uskusid jumalasse ja oled seal terve igavikku.

Satanistid usuvad et kui sured , siis sa lähed nende kohta ( ei tule nimi praegu meelde ) ja sa võid seal olla mingi aeg või kohe sind reinkarnatsioonitakse sind tagasi Maale kuni sa oled saanud piisavalt teadmisi hingeliselt et saada kunagi üheks jumalaks või Deemoniks.

 

Neid vastuseid on igasuguseid ja kõik on olnud ilma tõestuste või faktideta. Ma tahan leida vastust , see on 1 põhjustest miks ma seda teen.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Esiteks ära pane pahaks, kuid ma lihtsalt pean ära parandama, see ei ole kristi usk vaid ristiusk. Oli veel mitmeid vigasid, kuid ei hakka ülejäänusid välja tooma.

 

Igatahes et mediteerida/teadmisi koguda ei ole vaja minna mingisse usku. Lugesin, et satanistidel on mingid ohverdusrituaalid, kus ohverdatakse inimesi...kas see ei tundu sulle natukene vale? Lihtsalt mõtle selle üle.

 

A ja ära kirjutata satanistid suure tähega, tundub kuidagi vale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Esiteks ära pane pahaks, kuid ma lihtsalt pean ära parandama, see ei ole kristi usk vaid ristiusk. Oli veel mitmeid vigasid, kuid ei hakka ülejäänusid välja tooma.

 

Igatahes et mediteerida/teadmisi koguda ei ole vaja minna mingisse usku. Lugesin, et satanistidel on mingid ohverdusrituaalid, kus ohverdatakse inimesi...kas see ei tundu sulle natukene vale? Lihtsalt mõtle selle üle.

 

A ja ära kirjutata satanistid suure tähega, tundub kuidagi vale.

 

Ma ei pane imeks et sellised vead tulevad ette , miks on see et igapäev ma suhtlen tihti nii eesti kui inglise keeles ja mul väga tihti lähevad sõnad omavahele kokku või sassi.

 

Ning näita kust lugesid seda , miks , sest asi ei ole ÜLDSE nii nagu kirjas on , mingeid kuradi ohverdusi ei ole. See ongi mida ajab palju Sataniste vihaseks ongi asi selles , enamus asjad ongi selline et Satanisteide kohta räägitakse igasugust muinasjuttu et eemalde peletada ja panna kartma inimesi.

tavaliselt keset lauset suur täht on siis kui ma Rõhutan asja.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.