Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[blog] piimaauto

Soovitatud postitused

 

pootisspencerhier.jpg

 

noh, ma suht vaffli veteran juba, peaksite teadma,

 

9 juuni 2011 möödus siis nii...

 

ärkasin mingi 10.20 ülesse, mingid ehitustööd, võtsin siis AK47 välja, panin red doti peale ja lasin kopa juhile hedarisse nagu csis, siis läksin kööki, tegin võileiva ja nescafe kohvi, arvutis suht mingi 4 tundi, 14.00 läksin välja kassi ahistama ning lasin teisi ehitustöölisi kes julgesid minuga paukuma tulla. 1 tund pärast õues vedelemist läksin poodi ning ostsin sealt krõpse, palju krõpse, aga sama pedekas kes mõlises öpikuga lõvikonservi pärast tuli haukuma ja lasin ta vasaku munandi välja, ei tapnud ära, kuna tal lapsed, niisiis läksin krõpsudega tagasi koju, seadsin ennast arvutitaha ilusti, avasin pepsi ja einestasin, samal ajal lasin team fortress 2 heevit ja spyt. tf2 ja krõpsudega einestamine 20.00-ni välja, ning siis mingi 5 tunni pärast tuttu vast, enne tuttu minekut ikka korralik pihumine

 

nagu modern ütles oma blogis, ei trolli.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
nüsi veene oma ema dildo juures, gnoomipoeg.

mis sa tattnokk hakkad siin tüli norima ahh? äkki vahest tahad tunda kuidas mu rusikas vastu lõugu lendab? pasakott selline

 

---------- Post added 09-07-11 at 20:23 ----------

 

ta tuli omade sekka leemur.

ma tulin ka alles, aga noh eks ma jälle kaon. Kahetsedes, et siia üldse roomasin.


dno.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mine nuta kuskil nurgas ennast pedeks, mõtetu küünedoonor.

 

E: mingi baiker pani mööda

mõttetu*, kasva suureks ennem ja käi koolis ja siis tule siia foorumi, pudilõug.

 

mölised artoga? hoia proteesid purgis.

Sa võid lahti kah imeda, wannabe.


▀█▀ █▄█ ▄█▀ ▄█▀

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.