Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Armageddon Vaadake kellel hacking.rs kasutaja

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Mida kuradit sa ajad rsk ? Seal natuke teine MSN pole v ?

FFS nagu P*tsi teinud 2 päevaga ilusad 10 tehingut ja juba tullakse süüdistama ? Laps gtfo ?

ega ma ei süüdista , ma lihtsalt leidsin selle ja mõtlesin et igaksjuhuks postitan .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jh. Ma tegin dispute ju- Unbanned peaks homseks olema äkki.

ja ma ei lasknud üle, kui ma sain RSGP kätte hakkasin kohe pinne ostma, ostmise ajal jooksis nett kokku ja sain 4 tundi hiljem sisse, mille ajaga ma olin banned, ning ma juba tegin dispute ja maksin esimesele vennale täissumma tagasi, ja hetkel maksan teisele vennale 3m veel. Ja mode Scout ütles unban tuleb siis kui tuleb ka sõnum C9pikalt kui talle 3m veel annan.

 

 

Btw kui keegi kahtleb minust kas ma olen scammer kõigepealt vaadake minu tehinguid mida ma teinud olen ja kellega. Päris mitu kohe vahvli omanikega ja modega.

Seega pole põhjust hakata mind kutsuma Scammeriks kui ma pole teilt ega kellelgilt muult midagi varastanud ?


3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olidgi ja ongi. Kuid ma ei lasknud neid üle mitumiljonit korda ma pean seda ütlema. Homseks peaks olema kõik klaaritud.


3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
lol' date=' miks valetama hakkasid et see pole su msn?[/quote']

 

Sama küsimus tekis ka mul, arvasid, et pääsed puhtlalt ?

Isegi nüüd sa ei vingerdanud välja, väites, et ei püüdnud scammida.

Esiteks, kui P2P teha, pole vaja logida lobbysse !

Lobbysse logides kasutaja logib täiesti out, kui parool on vahetatud (ehk on erinev kui eelnev, millega logiti).

Seega järeldaks ma sellest seda, et üritasid seda, et kannatanu kasutaja välja logiks ning saaksite seda kuritarvitada, rohkem pole vist vaja lisada.

Tänan, loodan, et olin abiks, Ahooii.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ahoiii mul tuli sinna punaselt kiri: Please log out off all games, before inserting SURFPIN again.

Minupoolest arva mis tahad, kuid minul oli see kiri. Saa üle ja nuta edasi laps. Gratz said oma esimese Posituse ka tehtud.


3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ahoiii mul tuli sinna punaselt kiri: Please log out off all games, before inserting SURFPIN again.

 

Sellist asja ei ole lihtsalt. Olen mina kaua kaua aega pine müünud ja mitte kunagi pole midagi sellist olnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

matiradik ei usu arvan et ta ei taha tunnistada süüd .


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

MAti nuta edasi, ma ei teegi suuri tehinguid + pakun et adminid teavad mu vanust, nime ja kõike mis neil vaja on kui ma scammima peaks.

 

+ väike näide, eile ma müüsin 100m miks ma siis üle ei lasknud ? see on minujaoks suur summa + ma olen adminile müünud päris mitukümend milli ja ka teistele trusted vendadele.


3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kunagi on ikka esimene kord kui scammid nteks siit foorumist on moderaatorid täpseltsama moodi bänned selle pärast et löpuks ikka scammisid.


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
matiradik ei usu arvan et ta ei taha tunnistada süüd .

 

Selles võib kah asi olla, kui ta tunnistaks oleks kõik korras.

 

MAti nuta edasi, ma ei teegi suuri tehinguid + pakun et adminid teavad mu vanust, nime ja kõike mis neil vaja on kui ma scammima peaks.

 

+ väike näide, eile ma müüsin 100m miks ma siis üle ei lasknud ? see on minujaoks suur summa + ma olen adminile müünud päris mitukümend milli ja ka teistele trusted vendadele.

 

Sinujaoks on see 100m kärbses*tt. räägime 1-2 billist.


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No jah siis peaks ütlema et ka sina kunagi scammid ? DUmby kunagi scammib ? Amichie kunagi scammib & Sunparty kunagi scammib ? - sinu teooria

+ MAti kui 100m on minujaoks ükskõik siis sa oled küll lapsena maha kukkunud. Sorri aga tõsi.

 

Btw 1b = 300euri ma arvan et selle peale tullakse koju ka laps


3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No jah siis peaks ütlema et ka sina kunagi scammid ? DUmby kunagi scammib ? Amichie kunagi scammib & Sunparty kunagi scammib ? - sinu teooria

+ MAti kui 100m on minujaoks ükskõik siis sa oled küll lapsena maha kukkunud. Sorri aga tõsi.

 

Btw 1b = 300euri ma arvan et selle peale tullakse koju ka laps

 

Nemad ei taha scammida sest neil ei ole selleks põhjust. Neil niigi hea äri, aga sina rikkusid oma äri selle h.rs scammiga ära.


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ei .mina räägin sellest et maby sa kogud endale tehingud ja siin teemas ei tunnista om süüd ja siis kunagi näed võimalust ja oppa ongi köik.


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.