Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Tõmba lõuga ja saa allahindlust 1% per tõmme!

Soovitatud postitused

VIP

Pane ennest proovile ning saa allahindlust!

LINK

 

Tule FitShopi ning pane ennast proovile, sest sellel ja järgmisel nädalal FitShopides teemaks: "Tõmba lõuga ja saa allahindlust"

 

FitShopides on võimalus 04.07.11 kuni 17.07.11 saada allahindlust selle järgi, kui palju jõuad teha rippes kätekõverdusi.

 

Kampaania reeglid:

 

Rippes kätekõverdusi tehakse Athletic Fitnessi reeglite kohaselt. Vaata lähemaltsiit

Allahindlust saab rippes kätekõverduste alusel kasutada üks kord, üks inimene kampaania vältel.

Naistel korrutatakse korduste arv kahega ning vastavalt sellele tuleb allahindlust

Kampaaniat viivad läbi kaks poodi FitShop Robocop ja FitShop Sparta

Allahindust ei rakendata juba allahinnatud toodetelt ning allahindlusega ei saa klubikaardi lisa allahindlust.

Näide (Kui teed 15 kordust saad 15% allahindlust, kui olid naine saad 30% allahindlust)

 

 

Et põhimõtteliselt on võimalik ka tasuta kraami saada :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Tuli välja, et ainult Tallinna Spartas on see... tahtsin Tartus minna allahindlust tõmbama aga ei saanudki :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Käisime saime -31%

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ise tõmbasid? :O

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Naksi, äkki valgustaksid meid, mis reeglid seal on?

Kui 31 õiget lõuatõmmet tegid siis Respect sulle!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kus see sooline võrdõigus nüüd on...?

Meestel on ju ilmselgelt parem üldfüüsis ja seega on täiesti normaalne, et naised saavad 2% allahindlust per tõmme. Ma annaks neile isegi 3% per tõmme.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No reeglid on suht karmid:

1) Mingeid sidemeid ega midagi ei tohi kasutada(ei aidata kinnihoidmist kangist)

2) Mingi jõnks ei ole lubatud

3) Keha peab olema paigal, jalad peavad olema kas kõverad või sirged, muuta ei tohi tegemise ajal

4) Lõug korralikult üle kangi

5) Keha ei tohi tõmbamisel ettepoole vajuda, peab jääma sirgeks

 

Karm värk:)


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

neeh, ma ei tea mitu korda ma suudaks kellelegi lõuga tõmmata, ilmselt saaks ise lõuga suurema kamba käest ;)

 

Aga teema kohaselt: Ma saaks aint 2% alla :D mul pole mõtetki. Saaks neid üle kah lasta ju :D Lihtsalt tee 2 korralikku tõmmet ära ja siis pane kordama videoklipp ning salvesta ära, hiljem pane see kah kui ära lõpetad ning profit. teed 2 ära ja siis paned näiteks 20-30 korda seda kordama.winwin


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
neeh, ma ei tea mitu korda ma suudaks kellelegi lõuga tõmmata, ilmselt saaks ise lõuga suurema kamba käest ;)

 

Aga teema kohaselt: Ma saaks aint 2% alla :D mul pole mõtetki. Saaks neid üle kah lasta ju :D Lihtsalt tee 2 korralikku tõmmet ära ja siis pane kordama videoklipp ning salvesta ära, hiljem pane see kah kui ära lõpetad ning profit. teed 2 ära ja siis paned näiteks 20-30 korda seda kordama.winwin

 

Seal peab vist koha peal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
neeh, ma ei tea mitu korda ma suudaks kellelegi lõuga tõmmata, ilmselt saaks ise lõuga suurema kamba käest ;)

 

Aga teema kohaselt: Ma saaks aint 2% alla :D mul pole mõtetki. Saaks neid üle kah lasta ju :D Lihtsalt tee 2 korralikku tõmmet ära ja siis pane kordama videoklipp ning salvesta ära, hiljem pane see kah kui ära lõpetad ning profit. teed 2 ära ja siis paned näiteks 20-30 korda seda kordama.winwin

 

tõesti mõtlesid päriselt seda või oledki nii loll?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

15 tõmbaks kindlalt ära, võibolla mõned pealegi :D


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

10 teeb ära, rohkem mitte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.