Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Mul siis, selline värk mingi [email:30b59b6a]papsuka@hotmail.com[/email:30b59b6a] soovis mille osta, 18euri ja ma ütlesin et 20euri koos kasutajaga tegi pildi, et raha üle aga tglt mingit raha ei tulnud andsin talle kasutaja aga millid panin igaksjuhuks teise kasutajapeale, aga paroolid olid erinevad ja nüüd vaatan sama elisa ipga on käidud mu nuubikasutajapeal ja millid läinud ja saatis pildi ja pildil üleval mingi rs hack vb hakkis mu paroolid vms. siin siis pilt sfdsup.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

hacking rs on foorum, aga selliseid pilte ära usu kunagi.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
[email:2w7d1pc3]tonkboy@hotmail.com[/email:2w7d1pc3] tavai ostke millid ära mul vaja täna jooma hakata, täna reede :D

 

ega teema algatajagi puhas poiss pole, tahtsin temaga täna deali teha

lõin tema msni google otsingusse ja heihei mis ma sealt leidsin:

 

Rune24 on ta Ülelaskjate listis.

rolleriklubis on ka kasutajaid petnud ja pole asju saatnud

nimeks marti rammul

 

TEKIB KÜSIMUS MIKS SELLISED SIIN FOORUMIS VEEL EKSISTEERIVAD ??????

 

 

''

 

Motokuur Forums-viewtopic-PETTURID motokuuris!!!23 postitust - 14 autorit - Viimane postitus: 28 juuli 2010

Kasutaja jeezuz , nimi väidetavalt Marti Rammul, pakub siin foormis ... 1. jeezuz , Marti Rammul - nõuab ettemaksu ja kaupa ei saada. ...

 

 

''

 

 

Tehingud [Arhiiv] - Vahvel.Net7 postitust - 5 autorit - Viimane postitus: 28 juuli 2009

Nii sain siis üle Marti Rammul'ilt ja ta tagastas mulle pinni praegu,aga ma panin talle ennem negatiivse tehingu ära ja tema pani mulle ...

 

''

 

---------- Post added 01-07-11 at 14:51 ----------

 

pikem jutt petisest :http://www.rolleriklubi.net/viewtopic.php?p=747290&sid=61c9b26ad68bc6bf5618cb63ea69bb2f

 

---------- Post added 01-07-11 at 14:53 ----------

 

http://www.motokuur.ee/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=14791

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ei saa aru, ammu peaks ju teada olema et kui selle krediidipanga kaudu midagi keegi ostab siis pidevalt mingi jama. Ise tahtsin enne ka müüa üht ja kui tüüp ütles et krediidipank siis jätsin kohe tehingu katki


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ammu teada, ammu teada.... kõik ei tea ja on lollid selle koha pealt - nagu mina.

 

Pildil pole isegi kelleaega ju


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.