Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kehalise kasvatuse riigieksam?

Soovitatud postitused

VIP

Tahaks siis teada, et kas keegi on teinud?Kes teinud võiks lähemalt rääkida.Või kes tead kedagi, kes on teinud.

Mõtlesin siis, et peaks oma kehalised võimed ja teadmised spordivaldkonna kohta proovile panema.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
minuteada tänapäeval ei lasta nii lapsikut asja teha , keskkoolis küll vähemalt mitte .. sest no olgem ausad, joosta suudab igaüks. kuid kui jutt käib audentesest, siis pidi asi ikka päris karm olema .

Võiks enne nagu teemaga tutvuda kui siia haukuma tuled!

Kehalise eksam ei koosne sul juba ammu ainult jooksmisest ja hüppamisest.

Seal on teoreetiline osa raskem kui mõnel teisel ainel.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
minuteada tänapäeval ei lasta nii lapsikut asja teha , keskkoolis küll vähemalt mitte .. sest no olgem ausad, joosta suudab igaüks. kuid kui jutt käib audentesest, siis pidi asi ikka päris karm olema .

 

Kehalise eksam on olemas keskkoolis....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

yeah :D riigieksam mida iganes ... :D

 

ise tegin koolieksami gümni lõpus oli 6 ala

Teooria ( mängu reeglid ja veits ajalugu )

harjutused korvpalliga/võrkpalliga

akrobaatika kas matil, torul või rööbaspuudel

jõu harjutus rinnalt või kätekõverdused või kõhulihased

siis oli kergejõustiku harjutus 100m / kaugus / oda vise + kõigele sellele eelenb soendus

ja lõppu 2000m

sain 25p 30 nest... ei ole rahul ..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

no ma olen käinud üsna mitmes erinevas koolis ja no minu kõrvad pole veel kuulnud, et kehalise tunnis õpitaks ajalugu või mängureegleid .. sellejaoks on siiski spordikoolid, mitte tavaneegrite gümnaasiumid ega põhikoolid .. ja PS, ma ei haugu, vaid räägin seda, kuidas asjalood paraku on .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mina tean küll, et üks sõber tegi.

Tal olid seal siis reeglid, jalgpalli väljaku mõõdud, joonte laiused jms. Võrkpalli asetus näiteks jms.

Siis pidi ta esitama mingi akrobaatika kava, kuuli tõukama, Cooperi test ja olid veel mõned alad, ei mäleta enam.


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
no ma olen käinud üsna mitmes erinevas koolis ja no minu kõrvad pole veel kuulnud, et kehalise tunnis õpitaks ajalugu või mängureegleid .. sellejaoks on siiski spordikoolid, mitte tavaneegrite gümnaasiumid ega põhikoolid .. ja PS, ma ei haugu, vaid räägin seda, kuidas asjalood paraku on .

 

Sitasti räägid siis. Igas gümnaasiumis saab teha koolieksamina kehalise kasvatuse eksamit. Seal ei õpitagi ajalugu ega reegleid. Enne eksamit annab vastav õpetaja "ligikaudsed " teemad selle kohta mida ta küsib, umbes nagu kordamisküsimused. Ja oma tavaneegrite gümnaasiumi poolest võid suu kinni hoida. Mine sitsi oma puiatus edasi, lohh.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sprodiajaloost on kah mõned küsimused...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Nonii uurisin ise ka seda ja sain teadjamatelt inimestelt teada, et see ei ole midagi nii kerge...Füüsiline osa on jah kergesti läbitav aga teoreetiline osa mitte niii väga...Mõnel on olnud mingi vigastuste sidumine ja inimeste täis anatoomia jne...Pole see midagi nii kerge nagu algul arvasin..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nonii uurisin ise ka seda ja sain teadjamatelt inimestelt teada, et see ei ole midagi nii kerge...Füüsiline osa on jah kergesti läbitav aga teoreetiline osa mitte niii väga...Mõnel on olnud mingi vigastuste sidumine ja inimeste täis anatoomia jne...Pole see midagi nii kerge nagu algul arvasin..

 

omg see oleneb täiesti koolist, koolieksamit saab vaat, et igas aines teha ja sa tee selles aines, kus saad õpetajaga kõige paremini läbi ja veits tajud seda asja ...nt meil läks uurimustöö kah koolieksamina kirja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
omg see oleneb täiesti koolist, koolieksamit saab vaat, et igas aines teha ja sa tee selles aines, kus saad õpetajaga kõige paremini läbi ja veits tajud seda asja ...nt meil läks uurimustöö kah koolieksamina kirja.

 

Olen ma väitnud teisiti või?Loe seda uuesti(Mõnel on olnud).Ma ei väitnud kusagil, et kõigil on nii...


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olen ma väitnud teisiti või?Loe seda uuesti(Mõnel on olnud).Ma ei väitnud kusagil, et kõigil on nii...

 

ma sain õigesti aru, sa uurisid nende käes , kellega samas koolis sa ei käi ...ja mis see teadmine annab sulle ?

kas sa plaanid teha eksamit kehalises või mitte ?

või sa üritad mingit kokkuvõtvat asja teha kehalise eksami kohta?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ei, see on hea, tee jah kokkuvötte ja värgid ja küsi eelmisetel mis seal teoorias olnud on. Ise mötlesin ka vötta, aga kehalise õp. ei soovita seda kellegile, kes nagu ilge friik igal alal pole, jalgpall, kossu, köik 1o võistlused, kettad, kangitöstmised ja asjad + nende ajalugu.

Et sellessuhtes, ise mötlesin et vötaks ka järgmine aasta, aga ei tea väga nendest olümpiatest ja ajaloost :D

No füüsilist ja siis pallimängude tehnikatega pole mingit probleemi, aga jah kardan , et teoorias mingid x küsimused:D

 

---------- Post added 01-07-11 at 18:58 ----------

 

ma sain õigesti aru, sa uurisid nende käes , kellega samas koolis sa ei käi ...ja mis see teadmine annab sulle ?

kas sa plaanid teha eksamit kehalises või mitte ?

või sa üritad mingit kokkuvõtvat asja teha kehalise eksami kohta?

 

Ma mõtlesin, et võiks 12.klassis ise proovida ikka eksamit teha ja siis proovin võimalikult palju erinevat infot erinevate inimeste käest ja kes käivad erinevates koolides :D.Mingisuguseid eelteadmisi tahtsin omada lihtsalt.Aga nüüd, kus olen rohkem selle kohta uurinud, on tunne, et jääb vist valimata see.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

omg :D ...uuri aind seda milline see eksam on selles koolis kuhu sa tahad minna või käid .. nt ÜG s on see lebo , kuid kõige lebom oleks kunstiajalugu vms .. pead koos õpetajaga savist mingi asja valmis tegema ...või muusikaajalugu kus anatkse kõik ette , mis pead pähe õppima ...

see asi oleneb täiesti koolist...Tammes vist osad said lihtsalt omal eksami 5 kirja kuna nad rängad sportlased...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Aga räägi mulle kust ma seda enne pidin teadma kui selle teema tegin?Selles nagu see mõte ju ongi..OMG.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.