Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

ABI: Miks server ei lase mappe downloadida?

Soovitatud postitused

Kui ma nt mingit mappi pole varem mänginud, tõmban selle ja lisan serverisse ja taha mängima minna ei hakka mappi downloadima ütleb lihtsalt

"can not play without model /de_dust2_long.bsp"

Äkki saab seda kuidagi parandada?


keivin.png

kummibox.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui ma nt mingit mappi pole varem mänginud, tõmban selle ja lisan serverisse ja taha mängima minna ei hakka mappi downloadima ütleb lihtsalt

Äkki saab seda kuidagi parandada?

Mul oli nii , et ei hakka laadimagi mappi

Näiteks de_dust2 jne töötavad aga de_cbble ja inferno ei tööta.


76561198045096249.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

sv_allowupload 1

ja sv_allowdownload 1

 

nii server.cfg

kui sinu config.cfg

 

siis töötab : )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
sv_allowupload? miks tal seda vaja veel on? ja miks ta serveri cvarid oma configi peaks panema?

No see on lihtsalt, spray jaoks : )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sest need pole vaid serveri jaoks, need on ka sinu enda csi jaoks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

sv_allowdownload 1 on küll kasu kuid korraks ainult, peale map vahetust on see uuesti 0 sull ja vb sina saad servusse sisse sest oled mapi saanud alla t6mmata kuid teised enam ei saaa. Ja config.cfg faili sisse kirjutamine ei aita.

 

Lahendus:

V6imalik, et mingi j2rjekordne Rando fuck up, kuid tuleb minna amxmodmenu ja yles otsida Cvars alt selline asi nagu: "[MvPRO] Temp Fix IB Cvars" ja sealt panna sv_allowdownload 1, kuna default seal 0 sis ehk m6istad mix servusse ei saa peale map vahetust.


►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
sv_allowdownload 1 on küll kasu kuid korraks ainult, peale map vahetust on see uuesti 0 sull ja vb sina saad servusse sisse sest oled mapi saanud alla t6mmata kuid teised enam ei saaa. Ja config.cfg faili sisse kirjutamine ei aita.

 

Lahendus:

V6imalik, et mingi j2rjekordne Rando fuck up, kuid tuleb minna amxmodmenu ja yles otsida Cvars alt selline asi nagu: "[MvPRO] Temp Fix IB Cvars" ja sealt panna sv_allowdownload 1, kuna default seal 0 sis ehk m6istad mix servusse ei saa peale map vahetust.

Leidsin üles ja aitaski, tänud:)

 

---------- Post added 29-06-11 at 11:13 ----------

 

Rando vastus:

2) vastus: Ootama, et fastdl ise kopeeriks.

 

Päikest!

Rando

http://www.cemty.ee

 

Subject: RE: Abi

 

2) Aga ma pole kuskile fast dl-i oma mappe pannudki. Või pean veel kuskile need uued mapid lisama, et downloadima hakkaks?

 

1) vastus: Fast dl ei ole jõudnud mappi veel kopeerida.

 

 

1) Subject: Abi

 

Tere!

 

Miks server ei lase mappe downloadida? Panen näiteks mõne uue mapi mida ma pole varem mänginud, connecti serverisse ja ütleb "Can not play without model /de_dust2_long.bsp". Kui lähen kuskile mujale serverisse siis hakkab ilusti downloadima. Milles võiga võib olla?

 

Tänud!

 

Mai saa aru, miks ta asja nii keeruliseks ajab ja ei võinud mulle ise öelda et üks number 0 vaja muuta 1'ks ja kõik


keivin.png

kummibox.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sv_allowdownload 1 on küll kasu kuid korraks ainult, peale map vahetust on see uuesti 0 sull ja vb sina saad servusse sisse sest oled mapi saanud alla t6mmata kuid teised enam ei saaa. Ja config.cfg faili sisse kirjutamine ei aita.

 

Lahendus:

V6imalik, et mingi j2rjekordne Rando fuck up, kuid tuleb minna amxmodmenu ja yles otsida Cvars alt selline asi nagu: "[MvPRO] Temp Fix IB Cvars" ja sealt panna sv_allowdownload 1, kuna default seal 0 sis ehk m6istad mix servusse ei saa peale map vahetust.

 

Ainuke mõistlik postitus siin teemas. See tegelikult ei häiriks kui kõik mapid jms oleks korralikult laetud fastdli.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.