Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Soovin vabaneda negatiivsest scoorist.

Soovitatud postitused

Ehk, keegi kasutajanimega mtarn saatis minu kasutajale negatiivse tagasiside. Kahjuks pole mul õrna aimugi kes või mis ta on. Pole temaga mingi diili teinud, veel enam teda scämminud. Palun adminitel või modedel kustutada see tagasiside või vähemalt võik kasutaja mtarn postitada vähemalt mingisugustki tõestusmaterjali et mina teda scämmind olen. Olen siia foorumisse juba 4-5 billi raha müünud ja kavatsen ka edaspidi, kuid kui mingi lambikas negatiivset tagasisidet jätab mõjutab se minu kasutaja reputatsiooni.

 

Ette tänades , tiibur.


banner36.gif

Müün RS RAHA

Alati küsi PM!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ehk, keegi kasutajanimega mtarn saatis minu kasutajale negatiivse tagasiside. Kahjuks pole mul õrna aimugi kes või mis ta on. Pole temaga mingi diili teinud, veel enam teda scämminud. Palun adminitel või modedel kustutada see tagasiside või vähemalt võik kasutaja mtarn postitada vähemalt mingisugustki tõestusmaterjali et mina teda scämmind olen. Olen siia foorumisse juba 4-5 billi raha müünud ja kavatsen ka edaspidi, kuid kui mingi lambikas negatiivset tagasisidet jätab mõjutab se minu kasutaja reputatsiooni.

 

Ette tänades , tiibur.

 

aga kui positiivse oleks pannud, siis sa seda teemat teinud ei ole, ega? ja äkki ta ostis sult mõne billi ja ei olnud rahul sinu suhtumise vms ja pani negatiivse

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.