Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

United Roleplay

Soovitatud postitused

VIP

Paneme varsti uue avalduse püsti ! Hetkel tehti omaniku poolt uus foorum milleks on rev-rp.samp.ee - Rohkem infot on tulekul !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
"Midagi enamat kui tavaline rollimäng"

See on olnud nagu mingis 10's serveris ju.. Võiks midagi uut välja mõelda. Ja mis saab olla rollimängust enamat? Apower?

Aga jah, muidu edu teile.

 

Jep, copycativad seda pidevalt. Mõnel aju puudub ju :)


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kes foorumis räuskama hakkab saab puhata natukeseks ;) Vabandage kuid http://www.u-rp.eu domeen oli kontrollimata , lähipäevadel selgub uus domeen

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kes foorumis räuskama hakkab saab puhata natukeseks ;) Vabandage kuid http://www.u-rp.eu domeen oli kontrollimata , lähipäevadel selgub uus domeen

 

Nii boss oled kohe, nagu mingi administraator.. Ehk hakkame sind jumalaks ka kutsuma :)?


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ma ei ole mingi boss ega jumal , lihtsalt ma ei taha, et te teise inimese serveri mainet rikute oma mõtetu mulaga !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Need kasutajagrupi ikoonid on minu tehtud, ARM kommuunile. Miks sa need rotti lasid?

 

Nad ei oska ise teha neid ju. Alati kopeeritakse neid ikoone kusagilt teiselt serverilt. Kui te ei oska ise otsida või ei leia ühtegi sobivat ikooni siis ärge kasutage neid ikoone.


lkPeH.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Võiks siiski ise midagi originaalset välja mõelda.


Master

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kle mees sa perse ei taha kerida ? Need ikoonid on koostatud tuntud inimese Falenone poolt ja kui ta mäletab kellele ta need esimesena tegi siis peaks kõik korras olema

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline _Reventon

Jah, mina olengi Falenone. Siin on teine nimi, sest kui ma siia regasin siis läks see nimi rohkem peale. Nimi tuli automargist Lamborghini Reventon

 

Ja need ikoonid saidki tehtud Andrus99'le ehk siis ARMi foorumile. Mitte mingile muule serverile.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Falenone tegi need serverile nagu oli kunagi One Generation RP peaks mäletama ikka ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.