Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

rerere " Siim Pinnär " teema

Soovitatud postitused

http://www.vahvel.net/showthread.php?76558-Mitte-raha-maksja-Siim-Pinnär.

kahjuks pandi lukku, enne, kui ma jõudsin sõna sekka öelda ..

 

Nii, pakkusin välja variandi " maksan 5 euroraha, kui keegi teeb mind rahuldava foto manipulatsiooni "

okei, keegi rauntz hakkas tegema ... tegi mingi total blank asja valmis - ma sain aru, et see on umbes näide, eks ..

Seejärel, min, kui tööinimene tõepoolest ei saanud vMaailmas 2 päeva olla, kui lõpuks vaatasin oma kraami, leidsin seralt, kuidas mingi pisike päkapikk mind põhimõtteliselt lubab ära tappa .. cmon TA SPÄMMIS ISEGI MU FB LEHELE, ET MINUGA TEHINGUID MITTE TEHA ? ! See oli mulle häbistav - väga ebareaalne käitumine aga noh okei. ta VIST sai aru, et mina pole ringijooksev 13a nagu tema ja siis kui ma umbes julgesin öelda, et noh kas sa teed nüüd oma töö lõpuni ka, et ma saaks raha kanda ja värki sain mina sõimata, kui sita stocki ma andnud olen, kuidas ma peaksin muru närima ja üleüldiselt milline kalkar ma olen :D ja seda kõike 13a lapse poolt ..

 

aga noh, eks te banaanige mind siis, kui see vajalik on :D mina, kui " raha mitte maksja " .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pinnär vana scammer ju, miks muidu õige kasutaja banned sai. Mulle siiamaani 500 EEK Sees.

 

Mis ma ütlesin, aga teised ikka raiuvad paska mulllllllle..

 

Uurisin seda foorumist siit, tal on kasutaja pinnuThaMonster ja selle kohta teemades on halb tagasiside.

Räägitakse, et scammer jms.


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

mu esimene kasutaja - " pinnu " - banned , sest nussisin foorumi koodiga natukene, ofc lasin üle umbes 3000SOL millest keegi kuidagi hämmastaval kombel teada ei saanud, ei tea miks ? ( ohjaa, alguses ma olin vägaväga tasemel tegelane kuni lihtsalt siinsed tatikad ajasid sita keema ) [ AAA ja muide, ma valisin ohvreid )

Siis tulid igasugused kasutajad, ausalt, mul on neid vist ligi 20 olnud aga SAMAS ..

 

te vingute, et ma olen masterpiece scammer ja kellelegi 500 sees ? ;oo ei, normaalne, teaks ma ise ka, mille eest, oleks jumala kõva. Muidugi ärme iial seda arvesta, et , ma tegelesin siin 1 - 3k tradedega - ei mingit vingumist ..

 

ipod / G15 / razer kraam / roccat kraam .. ei tea, ma ütleks, et kui ma minghi debiilne tatikast scammer oleks, siis inimesed ei kannaks mulle selliste asjade rahasi ette :) või mis ?

 

Luihtsalt enne, kui te midagi kobisete, uurige fakte ja sättige prioriteedid paika .. tsauplau musimopsud.

 

aa ja see kasutaja on ausaltöeldes lihtsalt muusika promomiseks :) ja mul on ainult 1 aktiivne kasutaja = proovige vaid mind banaanida :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mu esimene kasutaja - " pinnu " - banned , sest nussisin foorumi koodiga natukene, ofc lasin üle umbes 3000SOL millest keegi kuidagi hämmastaval kombel teada ei saanud, ei tea miks ? ( ohjaa, alguses ma olin vägaväga tasemel tegelane kuni lihtsalt siinsed tatikad ajasid sita keema ) [ AAA ja muide, ma valisin ohvreid )

Siis tulid igasugused kasutajad, ausalt, mul on neid vist ligi 20 olnud aga SAMAS ..

 

te vingute, et ma olen masterpiece scammer ja kellelegi 500 sees ? ;oo ei, normaalne, teaks ma ise ka, mille eest, oleks jumala kõva. Muidugi ärme iial seda arvesta, et , ma tegelesin siin 1 - 3k tradedega - ei mingit vingumist ..

 

ipod / G15 / razer kraam / roccat kraam .. ei tea, ma ütleks, et kui ma minghi debiilne tatikast scammer oleks, siis inimesed ei kannaks mulle selliste asjade rahasi ette :) või mis ?

 

Luihtsalt enne, kui te midagi kobisete, uurige fakte ja sättige prioriteedid paika .. tsauplau musimopsud.

 

aa ja see kasutaja on ausaltöeldes lihtsalt muusika promomiseks :) ja mul on ainult 1 aktiivne kasutaja = proovige vaid mind banaanida :D

 

Scammer oled ikkagi.


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Scammer oled ikkagi.

 

Mis sa tahad mingi sita töö eest 5euri saada? Äkki hakkaks nüüd kodututele 10 euri ka tasuta jagama?


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Scammer oled ikkagi.

Laineliselt välja lõigatud pea, talle ei meeldind su crap, ta ei toppind pilti kuskile üles, ta ei maksnud selle juustu eest raha ja nüüd tuled sina väitma, et sellise juustuga nägid kõvasti vaeva ja TAHAD raha selle eest? Ja nüüd ütle mulle, kuidas ta sult midagi pettis?


1429450200_15_1_EUR_3.50_default.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.