Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

##### a r e a 5 1 ##### 3 eurot 30 minutiga 30 kordseks

Soovitatud postitused

Milleks?

Mõtlesin, et hakkan ka siin väikest viisi logi pidama enda jaoks.

 

Eesmärgid?

Vaatame, kaugele jõuame kogu süsteemi rikkumisega.

 

Sissejuhatus?

Bottisin ühe päevaga Woodcuttingu nullist 83, ei viitsinud hetkel rohkem. Suht kasutu. Areenil poksimiseks oleks veidi kopikaid vaja, kuna mu nuub sai bänni "Phisingu" eest. Sellega läks ka ~120M. Mõeldud, tehtud. Tuli plaan bottida Hunting 99. Hetkel on progress ~30 tundi ning on saavutatud Hunting 67 to 81. Vahepeal pidin scripti korraks kinni panema, kuna 80 peal sai 5 lõksu paigaldada. Tänu sellele pidin ruudud ümber sättima seadetes.

 

Kuidas toimub?

Kuna PC on 24/7 elektrivõrgus, siis ka bot ei saa puhata. Rügab aga 24 tundi päevas.

 

Mis saab peale Huntingut?

Arvatavasti Firemaking ja Woodcutting 99. Peale seda siis kas Fishing või Fletching.

 

Scriptid?

Tasuta kõik. Ei kavatse maksta.

 

Eks ma üritan kursis hoida siin toimuvaga.

 

555555.png

 

Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Milleks?

Mõtlesin, et hakkan ka siin väikest viisi logi pidama enda jaoks.

 

Eesmärgid?

Vaatame, kaugele jõuame kogu süsteemi rikkumisega.

 

Sissejuhatus?

Bottisin ühe päevaga Woodcuttingu nullist 83, ei viitsinud hetkel rohkem. Suht kasutu. Areenil poksimiseks oleks veidi kopikaid vaja, kuna mu nuub sai bänni "Phisingu" eest. Sellega läks ka ~120M. Mõeldud, tehtud. Tuli plaan bottida Hunting 99. Hetkel on progress ~30 tundi ning on saavutatud Hunting 67 to 81. Vahepeal pidin scripti korraks kinni panema, kuna 80 peal sai 5 lõksu paigaldada. Tänu sellele pidin ruudud ümber sättima seadetes.

 

Kuidas toimub?

Kuna PC on 24/7 elektrivõrgus, siis ka bot ei saa puhata. Rügab aga 24 tundi päevas.

 

Mis saab peale Huntingut?

Arvatavasti Firemaking ja Woodcutting 99. Peale seda siis kas Fishing või Fletching.

 

Scriptid?

Tasuta kõik. Ei kavatse maksta.

 

Eks ma üritan kursis hoida siin toimuvaga.

 

Untitled-2.png

 

kurat poisil pole und ! :D ei ilus, edu sulle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ei, kuskil 30H. 4M gp on need umbes.

Alguses aeglane XP. Nüüd hakkab kõvasti tõusma tänu lisa boxile ning ka hakkab kergemalt chine kätte saama tänu kõrgemale levelile. Alustasin ~67 pealt, siis oli eriti aeglane. Miskine 35K/h. Nüüd järjest tõuseb xp/h.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keep it up, bro.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ma juba mõtlesin, et mingi area51 teema, et mis tee sellest arvate vms:D aga feilisin-.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Woodcuttingu tegin 83 to 87. Sain uue Hunteri authi. Nüüd tagasi Hunterit laskma.

 

---------- Post added 27-06-11 at 18:55 ----------

 

Igav hakkas. Lükkasin 6m ühele Souli flattidest ja ronisin Arenale. Boxisin sellest 80m ja siis lükkasin vs green h'ween mask. Kuradi napilt sain pähe. Oleks kena olnud 200M'ga ära jalutada sealt. No nüüd tuleb paar päeva Huntingut bottida ja siis uuesti minna.

 

Üks steik oli eriti hea. Mul oli 5lp left, ta oli 1/4. Tegin comebacki ja tõin ta ka peaaegu red barred, siis mõlemad lahmisime miskine 4-5 tiiru 0 ja siis tõmbasin 5 sisse ja võitsin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Niipeabki, viska vahepeal pilte ka, siis huvitavam sinu progressi vaadata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Noshit, et on :)

Siis kui chinid olid high price, lasti ikka väga ullu seal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.