Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Lambanahas HUNT - RPG

Soovitatud postitused

Kõik algas proosaliselt - tahtsin osta pinni 11milli eest, tegin teema ja siis ta pakkus mulle võimalust, membuks saada. TA PAKKUS MULLE PINNI POSTKASTIS, MITTE TEEMAS!

Olin nõus ja tal oli veel 20 positiivset tehingut kah.

 

Rääkisime msn, andsin talle 10,6m ja 1k yewwe. Edasi küsis ta kasutaja ja parooli.

Küsisin, et kuna võin sisselogida ja proovida, kuid kui ta mulle märku andis, tegi ta ise kibekiirelt msnist vehkat. Sisselogides avastasin, et ei olegi member, see ajas mu marru.

 

Ma saan aru,et välismaalane tõmbab t*llist, aga kaasmaalane, kellega koos läheks sõtta, kui oleks vaja.

 

Mul hakkab kahju neist, kes saavad korduvalt scammi (ka mina olen saanud) ja ei võta midagi ette.

Aga mina ei jäta seda nii ja see pettur saab enda karistuse juba. Mul on hea, et onu on politseinik ja just selliste asjadega kokku puutunud.

Siin mõned pildid:

hur85k.jpg

 

9fmdew.jpg

 

xpwphy.png

 

Mul hakkab temast isegi hale, kui passi vahetades, oli ta seda isegi proovinud emailiga ära vahetada. Poor scammer :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei tea kas sul võimalik midagi politsei abiga teha, sest see vend peaks soomes elama. Kui queste tal tegin siis oli soome Ip ja ise ütles ka et elab soomes, aga jh. Neid tehinguid tal niipalju kogunenud kuna lasi nt questi vendadel cook assistantit või muud sellist lebo questi teha, et lihtsalt positiivset tagasiside saada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Onu politseinik? :D

 

yaright.

 

---------- Post added 22-06-11 at 10:31 ----------

 

Ma ei tea kas sul võimalik midagi politsei abiga teha, sest see vend peaks soomes elama. Kui queste tal tegin siis oli soome Ip ja ise ütles ka et elab soomes, aga jh. Neid tehinguid tal niipalju kogunenud kuna lasi nt questi vendadel cook assistantit või muud sellist lebo questi teha, et lihtsalt positiivset tagasiside saada.

 

vend ütles, et ei ela eestis jep.

 

niiet suht võimatu on sul teda kätte saada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
gf idiots

teil pole mitte mingeid t6endeid kes olen :) hahahahahaha

aga jah

NB! maksin selle pärast kätte et kui liitusin siia mind lasti 75Milliga yle -.- keegi mind ei uskunud .. paar acci lasin kaa nyyd rotti et oodake 3 teemat juurde :)

 

Jah, ja mina olin selles süüdi, et sa scammi said... :( Just ei peaks scammima, sest said teada, mis tunne on scammi saada... :(

NB! Keppi ema kepi :O

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
normaalne revenge kutt oled nüüd..

 

banni sulle raisk

 

K*rat, võiks raha tagasi anda, :) temapärast pean jälle 2nädalat nolifema, et seda pappi jälle kokku ajada ja membuks teha!:(

NB! nüüd teen diili juba dumbyga, ta 1korra tegi ilusti ära! :{

 

ylesse!

 

---------- Post added 23-06-11 at 09:25 ----------

 

yless!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See su raha küll tagasi ei too aga banned.

Siit foorumist on veel 1 foorumlane, kes on selle IP pealt postitanud e. siis "Small angel" - 193.209.10.4

 

Kui see sind aitab kuidagimoodi siis pole tänu väärt.

 

Parimat,

~Dumby

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.