Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Derek vs saiake

Kumb parem?  

42 liiget on hääletanud

  1. 1. Kumb parem?



Soovitatud postitused

VIP

mitte kumbki. x_x

 

 

Pigem saiake, kuid see, et render liiga tumedaks jäi, andis suured miinuspunktid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vote goes to Saiake:)


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

saiake 4 sure.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Derek.

 

Saiakesel oli vähe huvitavam ja teistmoodi, aga tundus kuidagi lohakalt tehtud. Dereki töö oli kuidagi korralik, aga väga tavaline.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mõlemal on juba väike oskus sees imo. Dereki puhul meeldib mulle see stiil, pole sellist kusagil varem näinud ja isegi mina ei saa aru kuidas mis seal tehtud on - see on väga kõva imo kui inimene jätab juba nii varakult originaalse mulje ja kujuneb välja kindel orientatsioon. Mis mind, aga häirib on see, et tundub veidikene lohakana tehtud ja tag on liiga monotoonne. Saiakese puhul mulle meeldivad värvid ning tekst. Noh jah, rankimise puhul võtaks selline tekst sind veel alla, aga kui vähemalt natukenegi oskad siis parem see jätta ja katsetada, õppida veel sellekohapealt. Need effektid mis fokaali, renderi ümber oled paigutanud, proovi neile kaa selline mõnus deph anda, et tekiks selline sügavus ja 3d tunne - mitte, et oleks lihtsalt seal peal.. realistlikum proovi olla. Näiteks kui sul on mingi effect c4d seal mehikese lähedus tugeva light sourcega siis tee nii, et osake valgust oleks ka renderil.. see pole ju okey kui pimedas toas küünal põleb.. seinad vast mingi meetri kaugusel ja täiesti süsimustad/valgusetud.

 

Minu hääl läheb seekord saiakesele :) Tublid olite mõlemad, parim bättle imo peale sunday ja nabi.. kusjuures, need kaks tagi ületaksid isegi nabi vana battle signatuuri. Jõudu ja jaksu!


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Dereki puhul meeldib mulle see stiil, pole sellist kusagil varem näinud ja isegi mina ei saa aru kuidas mis seal tehtud on

 

Smudge, ripple + sharpen :) Aga muidu nõustun jah sinuga, et see stiil on päris lahe. Derek võiks seda edasi proovida ja kuidagi huvitavamalt seda kasutada, mitte nii et terve signa sellest koosneb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Saiakese omad on kenam, minu arvates.


Master

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mida sa teed, koogid vana asja üles, kui hääletus ammu läbi ja siis kirjutad vastuse;

 

"Saiakese omad on kenamad, minu arvates."

Mis kenamad, kus sa näed mitut? Sa ei ole teemat läbigi lugenud ja siis laod postcounti ritta.


Derek.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Avaldasin vaid oma arvamust, kas see kuidagi segab sind, kui ma seda teen? Kui mulle tõesti meeldib saiakese signatuur, miks ma ei võiks seda siia kirjutada? Juhul, kui sulle ei meeldi, et ma sinu oma nö kritiseerin siis palun ütle seda mulle privaatsõnumis ning ma ei kommenteeri enam sinu signatuure. Jah ma tean, et teema on 9 päeva vana, anna andeks ma ei jõua kõiki teemasid päevaga läbi sirvida. Mul on muudki teha, kui päev otsa foorumis istuda.


Master

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mind ei häiri miski selle juures, et tema oma meeldib inimestele rohkem või, et sa mind kritiseerisid.

Aga kuidas sa kirjutad saiakese omad on "kenamad" neid ei ole mitmuses ja tõesti võib-olla ei jõua päevaga läbi sirvida, kuid siiski, hääletus on läbi ja see ei muuda enam midagi :P

 

Edasi lahendame PM (kui vaja).


Derek.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Muutsin enda postitust, ma ei pannud korraga tähele, et väike viga tuli sõnasse. Tänan, et tähelepanu pöörasid.


Master

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.