Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

myysin g-le mingit authi mille ma sain endale junki emailile ükspäev suvaliselt . siis ta tõmbas selle alla . pani koodid sisse , ja nüüd sai 22m hacki , ja nüüd ütleb et mina selles süüdi . ma ütlesin talle et mina ei ole neid katsetanud kas tõõtavad v mitte sellepärast käisingi ette . ja nüüd tema ütleb , et mina kõiges süüdi .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Asi oli nii:

in zine lisas mind ,ütles et müüb iDungeon prod,aga tal pole interneti banka .ostsin siis 8euri eest -YEPilt mille ja siis see in zine andis mingi "download lingi" sellele iDungeonprole.

 

link oli:http://www.mediafire.com/?7t85nq96jsfnwfw

 

 

Dvj panin käima siis hakkasin sisse logima ,ei lasknud sisse logida.Kustutasin ära selle sita siis ja läksin siis http://www.runescape.com-lt rsi.sisselogides oli inv 22,5m-st tühi.

 

 

Seega jah in zine pwn saatis mulle mingi viiruse + ma kaotasin authi ja nüüd ma olen väga vihane ,ja kui ta mulle nädalaga raha tagasi ei maksa ,siis läheb asi kurjaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Müüs sulle cracked versiooni iDungeon'ist. See pole originaal versioon nii, et ta lasi sind üle. In zine pwn peaks raha tagasi maksma või banni saama. Sest iDungeoni jaoks pead sa tõmbama rsbuddy ja lööma rsbuddy kodukale koodid sisse ning lisama iDungeoni. Mingit teist moodi sa seda ei saa. Ärge kohe flamema hakake, ma pole täiesti 100% kindel.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
jah ma maksan , aga mina ütlesin mina ei ole seda proovinud ja mina ei tea nendest mitte kui tuhkagi , saadeti hotmaili junki kausta üks selline kiri dungeno kohta seal oli pw jne ja download link .

 

Mida sa ültse hakkad müüma asja millest sa mitte midagi ei tea?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

In zine ise ajab sitta ju talle. MSN historyst on ju sealt näha et ta küsis sult, et kas see töötab nagu originaal? Sa vastasid jah, aga ise sa ei ole proovinudki.

Mida sa müüd sellist asja, mida sa isegi proovind ei ole, aga väidad et kõik on tipp topp ja töötab perfektselt?


Derek.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.