Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

ID-vargus, palun abi!

Soovitatud postitused

Tere,

 

Keegi jagab siin foorumis minu ID-kaardist ja juhilubadest tehtud pilti ja üritab teid üle lasta. Palun väga abi selle venna tabamisel. Politseist öeldi, et on vaja vähemalt tolle inimese IP aadressi. Ma ei oska midagi öelda, inimesed on tulnud minu juurde ja küsinud , et miks ma üritan inimestelt raha üle lasta. Ma pole mitte midagi sellist teinud. Ma aiman, kust on see pilt liikvele läinud, aga pole kindel, juba teine taoline asi on juba juhtunud. Kui on kellegil võimalusi mind aidata siis palun tehke seda!

 

Ja loodan, et ei teki juurde inimesi, kes hakkavad minu dokumentide pilti ära kasutama , kuna see on seadusega väga raskesti karistatav!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

olen jaa, aga miks ma peaks banned olema, kui mina pole mitte kellegilt üritanud midagi üle lasta!? tra tatikas palun hoia oma mulk kinni , seni kuni see sul üldse veel lahti käib.

 

---------- Post added 16-06-11 at 23:01 ----------

 

kui sa veel aru pole saanud siis see msn mis seal oli pole ka vabsee minu oma, kui sa oleksid normaalne vend , siis sa teeks mõned screenshotid ja saadaksid need mulle , ma mõtlen msni logist, kuna mul on vaja politseisse materjali. ehk politsei saab uurida msnist selle ip aadressi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pangakonto numbrid teil kattuvad. Puhas scammer... Su nimi nüüd terveks eluks mustas nimerkirjas, kuna netti jääb kõik alles. Palju õnne, lasid paar sada krooni üle kunagi ja nüüd elu rikutud. Tulevikus kui tahad tööle minna, lastakse nimi Googlest läbi ja "jackpot".

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jeps, kunagi lasid acci üle mult, 99 hunter oli vist isegi, Ristownib vms oli nimi


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Otsi ülese selle kasutajanimi kes seda jagab, ära sõna väga levita muidu ta teeb midagi mis teda peidab vms.

 

KÕIK FOORUMI MODERAATORID JA ADMINISTRAATORID SAAVAD NÄHA IGA KASUTAJA IP-AADRESSI.

 

Anna neile kasutajanimi, räägi neile probleemist ja saad ip aadressi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.