Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mitte raha maksja - Siim Pinnär.

Soovitatud postitused

Tegemist võib olla ülelaskjaga, kes soovib midagi ja raha ei maksa.

 

Ta tahtis saada siit foorumist ühte pilti, ma tegin talle selle.

Pildi sai ta kätte ja 5€ jäi maksmatta, FB's ka ei vasta, kuigi ise on sees.

Soovi teema, mida ta tahtis on siin: http://www.vahvel.net/showthread.php?76493-5%E2%82%AC-sellele-kes-teeb-mind-rahuldava-foto-manipulatsiooni-!-%29

MSN'is on ta arvatavasti mulle bloki peale pannud, et ma talle närvidele ei käiks, et ta raha ära maksaks.

 

Kui ta midagi soovib, ärge tehke talle midagi.

Kui müüte midagi talle, siis ärge müüge, kuna võib-olla tegemist, et ta ei maksa raha.

 

Facebook: Siim Pinnär.

Ootan homseni.


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väike soovitus sulle.. ennem ära hakka enda töid müüma, kui sa oskad vähemalt selliseid asju nagu "watermarke" peale panna. Ning see nimi üpris kuulus isegi, varemgi viibinud siin foorumis. Ehk kellegile tuleb selline sell pähe nagu pinnu?


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Väike soovitus sulle.. ennem ära hakka enda töid müüma, kui sa oskad vähemalt selliseid asju nagu "watermarke" peale panna. Ning see nimi üpris kuulus isegi, varemgi viibinud siin foorumis. Ehk kellegile tuleb selline sell pähe nagu pinnu?

 

Jajah, Pinnu....

Tal on YouTube channel ka PinnuThaMonster vms.

Bännida vms. saab siit foorumist?


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.