Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Otsin infot Karel Rootsu kohta!

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ta ise ei ole süüdi. Paypal paneb ise niimoodi näkku, aga kuna raha läheb nkn talle tagasi, siis võid julgelt raha tagasi küsida. Oota veits.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Veebi konstaabliga räägi.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ta ise ei ole süüdi. Paypal paneb ise niimoodi näkku, aga kuna raha läheb nkn talle tagasi, siis võid julgelt raha tagasi küsida. Oota veits.

 

Ma olen selle kaks nädalat juba oodanud, diil toimus 31.05 ja kohe pandi Paypali poolt ka samal õhtul raha Held. Nüüd jäi üle ainult neile infot saata, mida jutu järgi ka Karel tegi, kuid kuna Resolution Centeris selle kohta märget ei ole(samas minu ja Paypali kõigi liigutuste kohta on), siis kahtlen selles.

 

Nüüd pole ma teda kätte saanud ei telefonis ega ka msnis. Lõppude lõpuks on rahaasjad ikka ka tema asi korras hoida. Kui ma kelleltki midagi ostan ja raha mulle tagasi tuleb, siis on ikka õige raha uuesti kanda, mitte loota, et oh äkki nüüd saab tasuta. Mina maksin oma 315 euri talle ära, osa sellest rahast jõudis temani veel samal õhtul. Tema oli juba minu rahaga poes käinud, kui dollarid held läksid. Õige oleks see, et ta kas tagastab mulle 315 euri või kannab uuesti need 522 dollarit. Tema pole süüdi jah selles, et Paypal oma rutiinset kontrolli teostab, küll aga on ta süüdi selles, et ta pole kandnud mulle tagasi raha ega uuesti kandnud ka dollareid. Ta on mulle need summad järelikult võlgu ja see on tema asi mulle minu raha tagastada või tehing lõpuni viia. Süüdistada siin makseteenuse pakkujat on kohatu, sest Paypalil on õigus oma kontrolle läbi viia ja kumbki osapool peab olema koostööaldis. Paypalist öeldi ka, et kui Karel oleks võtnud nendega ühendust ja kinnitanud Resolution Centeris, et makse on õige, siis oleks raha ka paari tunniga vabastatud. Ma palusin tal nendega ühendust võtta, aga seda ta ei teinud ja minu saadetud info põhjal otsustas Paypal lihtsalt, et igaks juhuks saadetakse raha tagasi Karelile ja mina siis küsigu see talt uuesti, kui vaja. Ühesõnaga ma olen hetkel oma eurodest ilma ja dollareid pole kätte saanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

 

Olen võtnud FB kaudu ühendust tema emaga, saatnud ka talle endale kirju. Tundub, et tuleb ühendust võtta poisi isaga, kui asi liikuma ei hakka. Peksuni ei lähe, sest see ei aita nii kui nii ja toob endale jama. Seaduslikke vahendeid on ka piisavalt, millega selle raha lõpuks kätte saab. Antud summa puhul on ka võimalik politseisse avaldus teha, kui asi ilma ei lahene.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Siukese summa puhul tuleb kasuks alati isiklike andmeid küsida enne tehingut. Aus olla, siis ükskõik mis tehingul, kuna kui sinuga võibolla tõesti toimus tehing sujuvalt, siis teise inimesega läks käest ära ja andmed on kohe olemas sinu poolt, võibolla saad isegi väikse vaevatasu selle eest. Sind kahjuks aidata ei oska kuidagi moodi, kuid ära niisama küll jäta seda asja, kuna raha on tõesti suur ja selle eest võib väga suured jamad kaela saada tema, kui tagasi ei hüvita. Edu sulle raha tagasi saamisel. Ja nagu varem öeldud, hoiatus kõigile, alati küsige tema vanemate nimi ja telefoni number vähemaltki, ning koht kus ta elab. Teeb asja palju lihtsamaks, kui ta proovib teie rahaga leebet tõmmata:P.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Loomulikult olen ise verified Paypal. Mul on isegi lisaks verifiedile PP'ga limiit tõstetud $10k peale ning eks muidugi oleks võinud küsida rohkem infot, aga kui oled varem teinud inimesega kümneid tehinguid ja kõik on korras olnud, siis tõesti libastusin. Samas, ma vaatan, mis veebikonstaabel ütleb ning ootan mõned päevad, et ehk ta ema vastab. Kui ei vasta, siis isa nimi on ka teada ning eks sealtkaudu saab ikka vast kontakti, sest sain siin firmade nimesid jne teada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kirjutan siia vahepeal juurde, kuidas asjad on kulgenud. Nimelt olen välja uurinud, kus töötab kuti isa ja kus ema ning saanud erinevaid nende firmade telefoninumbreid. Siiani on olnud helistamised tulutud, kas on number kasutuselt maas või siis ei võta keegi toru. Whois lookupide kaudu olen saanud ka Kareli erinevaid aadresse, aga enamus neist ei eksisteeri ja telefoninumbrid on lambikad, kuigi jah, see number, mis mul ammusest ajast temalt saadud on, töötab, aga keegi taas ei vasta. Ma arvan, et ta lihtsalt ignoreerib kõnesid, sest Facebookis on vend igatahes käinud, samas sealseid kirju ka ignoreerib. Veebikonstaabel pole midagi vastanud, kui muu ei aita, siis võtan tüübi vanemate töökaaslaste kaudu ühendust. Eesti on nii väike, et siin ei saa ükski selline petis lambist ära kaduda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kirjutan siia vahepeal juurde, kuidas asjad on kulgenud. Nimelt olen välja uurinud, kus töötab kuti isa ja kus ema ning saanud erinevaid nende firmade telefoninumbreid. Siiani on olnud helistamised tulutud, kas on number kasutuselt maas või siis ei võta keegi toru. Whois lookupide kaudu olen saanud ka Kareli erinevaid aadresse, aga enamus neist ei eksisteeri ja telefoninumbrid on lambikad, kuigi jah, see number, mis mul ammusest ajast temalt saadud on, töötab, aga keegi taas ei vasta. Ma arvan, et ta lihtsalt ignoreerib kõnesid, sest Facebookis on vend igatahes käinud, samas sealseid kirju ka ignoreerib. Veebikonstaabel pole midagi vastanud, kui muu ei aita, siis võtan tüübi vanemate töökaaslaste kaudu ühendust. Eesti on nii väike, et siin ei saa ükski selline petis lambist ära kaduda.

 

Milleks oodata? Mina helistaks viivitamatult peale üle saamist ükskõik kellele, et oma raha tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma saan aru, kui halb sul võib olla selles asjus. Mul on sama asi juhtunud ja ma olen olnud (teie seisukorda arvestades) Kareli rollis. Ma usun, et tal ei olnud verified PayPal ning ta kasutaja sai limited selle rahaga. Tal on siis võimalus see kohe limiidist lahti saada või siis oodata 6 kuud ning kanda see raha enda või kellegi teise arvele.

Aga see on küll idiootsus, et ta isegi ei räägi sinuga sellel teemal.

Huvi pärast küsin - mis sa oleks teinud, kui ta oleks kohe sulle öelnud, et kasutaja limited ning tal pole võimalik neid rahasid kuidagi kätte saada? (See on tõesti väga haige protseduur PayPali poolt ning kui sul pole enda nimel krediitkaarti, siis on väga raske kasutajat limited seisust lahti saada enne kuue kuu möödumist)

Samas võib ta lihtlabane scammer olla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Oli tal loomulikult verified, ma mujalt ei lasekski omale kanda. Ta kandis mulle dollarid ette ka, siis tegin omapoolsed ülekanded panka ja tunni möödudes hakkas Paypal tehingut kontrollima. Nõudis minult infot juurde ja Karelilt ka. Karel väitis, et saatis selle ära, aga reaalselt seda siiski ei teinud. Tundub, et ta kasutas olukorda ära ja vaatas, et saab samad dollarid ehk uuesti käiku lasta vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tere,

 

asi lahenes täna nii, et Karel maksis mulle 315 eurot tagasi. Väidetavalt oli talle tulnud see $520 varastatud krediitkaardilt ja Paypal tõmbas mult raha tagasi ning pärast uuesti ka temalt ning tal polnud võimalik seda mulle uuesti kanda. Ühesõnaga täna pärast tema emale e-maililsaatoma asi lahenes kiirelt ja ilmselt sai Karel ka oma õppetunni kätte. Seega ma ei pea Karelit petiseks, pigem kirjutaks selle olukorra kogenematuse, hirmu ja muu taolise arvele. Mees tunnistas oma süüd, rääkis lõpuks ära, milles oli asi ja sain raha tagasi. Minupoolest võib selle teema siin kustutada.

 

Ott

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Valetas. PP hoiaks ainult vahetul inimesel, kellele raha varastatud kaardilt saadeti, raha kinni. Kolmandaid osapooli ei kaasata kui pole põhjust arvata, et tegemist on sama isikuga, ehk kui ta omaks kahte kontot, et nii raha välja kantida.

Ema pani poisi paika, ning saatiski raha tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Valetas. PP hoiaks ainult vahetul inimesel, kellele raha varastatud kaardilt saadeti, raha kinni. Kolmandaid osapooli ei kaasata kui pole põhjust arvata, et tegemist on sama isikuga, ehk kui ta omaks kahte kontot, et nii raha välja kantida.

 

Ma ei oska kommenteerida, aga kogemus PP ja AP'ga on selline, et tõmbavad ka viimaselt inimeselt raha tagasi. Seda eriti AP puhul, kes saadab lausa kirja, et vot "sult võtsime sellise summa x tagasi, kuid tea, et inimene, kes sulle raha saatis, pole selles süüdi, võimalusel ära kaupa ära saada". Ehk siis kui inimene, kellega ma tehingu teen, saab raha, mis pärast selgub, et võib olla kahtlasel teel saadud, siis tõmmatakse see raha tema kontolt tagasi ja kui ta on seda jõudnud edasi kanda, siis ka sealt. Ehk siis, kui keegi ostab teilt asju ntx varastatud kaardiga, siis jääte ise rahast ilma ja kui olete seda edasi saatnud, jääb see saaja ka rahast ilma. Alertpay puhul on nii. Paypali puhul ma pean tõenäoliseks seda, et kui osteti varastatud kaardiga, siis Kareli konto läks lihtsalt limited ja sealt ei saa seda raha nüüd enam kätte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei ole PayPalis nii. AlertPay kohta ma tõesti ei oska öelda, aga PP kohta võin kindlalt väita, et kolmandalt isikult midagi tagasi ei võeta. Ma olen ise varikontole lasknud kahtlaste tehingute puhul raha saata ja omale edasi kandnud õige konto peale, lõpptulemus on siiski see, et ainult varikonto läks miinustesse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.