Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

5€ sellele, kes teeb mind rahuldava foto manipulatsiooni ! :)

Soovitatud postitused

Niisiis, sooviksin, et keegi lõikaks mu pildi, ning asetaks selle eelnevalt valmistatud abstraktsele taustale, kus peal on " Irresistible "

pilti soovin kasutada FB fännilehel , YT lehe backgroundina .. ja vist kõik ?

 

Keegi, kellel on skilli .. palun andke katse :) ma võin õpetada ka :D ( mhm, ma teeks ise, aga photoshoppi pole .. ja noh, kellegi teise tehtud - alati ilusam, kui enda oma ^^ )

 

MSNis ma ei käi .. juttu saab ajada siin - ei trolli much. Facerbookis .. 24/7 online ja siis .. telefonis :) aga noh jah ..

igastahes .. 5€ on mängus ^^

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
irw, facebookis on ja msnis mitte. kinumiis. anna pilt, vb vaatan, mida teha annab

 

telefonis FB alati sees .. :) ma ei viitsi arvutiga jamada, arvut on muudeks otstarveteks ^^ aga uhm. homme saadan sulle postkasti :)

 

---------- Post added 15-06-11 at 20:37 ----------

 

google translatest lasid selle jutu läbi või mis värk on? ''kes teeb mind rahuldava foto manipulatsiooni'' sorry aga wtf :D

 

mis selles lauses valesti on ? ;o

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

raauntz sa peaksid mingi asja signale tegema, mai mäleta mis selle nimi oli.

Pmst nagu sinu nimi seal peal.


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
raauntz sa peaksid mingi asja signale tegema, mai mäleta mis selle nimi oli.

Pmst nagu sinu nimi seal peal.

 

Watermark

saada pilt mulle ja saada mõni näidis mille taolist tahaksid

Hmm, kui koju jõuan kunagi poole 11 paiku, siis võin saata :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jah watermark


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
olgem ausad, ma teeksin sellest samamoodi copypastedes parema AGA sa vist ei lugenud mu esimest posti korralikult läbi .. :) niiet keep it calm kid.

 

Just nimelt, sa ei lugenud minu postitust korralikult läbi..

"TEEE SIIS PAREM?!"..


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Rauntz mida vittu. Sa tahad mingi 3 sekundi töö eest 5 euri saada. Sa pole teda isegi korralikult välja lõiganud. Nüüd siis laimad teist et ei maksa su sita eest raha. C4D peaksid jätma mulje et tulevad kui tema seest, ehk siis peavad temapuhul olema kollased.


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kui mul oleks aega, võimalust ja sada muud jama, ma ei otsiks kuskilt fking vahvlist endale midagi .. kuidas sa seda ei taipa, enne kui suu lahti teed ? ma saan aru, et sul on siin mõni kuu kasutaja olnud aga see ei tee sind kauboipoisiks .. sa võiksid siiski natukenegi austust näidata endast 6x suuremate inimeste vastu .. ja no see, kuidas sa üritad " paika panna " on ju nii fake and gay .. sa ei oska, sul ei tule see välja .. ma ei taha sind m,õnitada ega midagi aga kui mina sinuvanune olin, siis mina küll nii ülbe polnud ;o ehk seetõttu mul on mõningad sõbradki .. hihi ..

 

aga Rauno, palun katsu mu postituste mõttele nüüd pihta saada ja mõtle hoolega oma käitumise üle järele :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.