Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Pettur itzKristjano

Soovitatud postitused

ostsin talt 9 dollarit paypalis ja ta käis ette ja õhtul nüüd vaatasin oli raha heldis.

 

Raha saatsin kellegile nimega Elliis Tõe, arvatavasti ta tüdruk või midagi.

Saada raha tagasi või saad banni ja su tüdruk saab politsei endale kaela.

 

http://imageshack.us/photo/my-images/220/50232485.png/ paypali pilt.

http://imageshack.us/photo/my-images/7/90027412.png/ panga pilt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ilmtingimata ei ole tegu just scammeriga, proovi kas saad temaga kontakti? Juhul kui tema paypal läks limiiti, on su raha täpselt samamoodi heldis.

 

Aga muidu jah, see Elliis Tõe nimi on siit juba läbi käinud varem :/

 

Minule ütles, et Elliis Tõe on ta sõbra naine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kusjuures Veebikonstaabel Andero on nüüd alati toeks ses suhtes:

 

http://www.facebook.com/veebikonstaabel.andero

 

Eraldi teemat ei tee, aga kui keegi petta saand, siis temaga võite ühendust võtta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

lasi mind kah siis 92ga üle...

 

Pmst kui teil mingeid probleeme temaga vms, siis võtke minuga ühendust. :) Kui teil on mingeid andmeid vms, siis need kah teretulnud

Fakt on see, et mendid ei tee midagi selliste asjade puhul, aga mina küll :P


rainukaszu9.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kuulge inimesed see on teie probleem ,et verified paypal ja teema algataja kanna raha siis saad ka oma pp dolalrid uuesti.

 

irw lol, hui hakkan sulle uuesti raha kandma, lased jälle üle, saada raha tagasi mulle või läheb avaldus elliis tõe nimele!

Ning kuidas siis minu raha läks heldi ja kas sul ültse läks paypal limited või mida??

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mida perset. See minu paypali. Üks vend lubas aidata mul raha maha saada, sest see acc mul limited. Andsin talle paypali konto ja parooli. Ta lubas raha mu pangakontole saata, aga siiani pole veel midagi.

 

ja ega juhuslikult see itzkristjano polnud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vend lubas paypalilt raha maha aidata saada, aga hoopis müüs limited acci edasi ja ei kandud mulle üle pangakontole.

Tema nimi siin foorumis on Srongom ja msn [email:pnb74a38]xlightx1@hotmail.com[/email:pnb74a38].

Topeltindeet ka veel ?

Ta pmis mulle selle MSNi kasutaja itzkristjano vms pealt, hiljem lisas ka tehingu. Samad vennad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuidas sa ei disputenud kui mina ostsin 9 dollarit ja rainukas 92 dollarit ja kokku oli sul 92 dollarit nii, et maksa mõlemale raha tagasi või läheb 2 avaldust veebikonstaablile, annan aega homseni!

 

Ma ei tea kas sinna avaldust teengi, peab külastama arvatavasti.

Mind lasi samuni 9$ üle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.