Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Keegi sel aastal gümnaasiumi ka lõpetab ?

Soovitatud postitused

jup

bioloogia 59 p.

inglise keel 67p.'

 

eelmie aasta tegin geo sain 60p. :)

ei ole rahul ühegi tulemusena...aga noh nii juhtub kui ei õpi

eksamid olid rasked , raskemad kui eelmine aasta

 

kirjandi teema oli sotsiaalmeedia mõju inimeste suhetel... aga suhetsest mina ei kirjutanud :D et ei tea .. kas tuleb 20 p. või 60p. oleneb täiesti hindajast...

 

edasi proovin maaülikooli ja sõjakooli

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tulevane koolivend ehk :D

Eelmine aasta sai geoks paar päeva õpitud, vastav tulemus oli ka 64p :D

Sel aastal oli inglise keel pmts aegade kordamisega 89p, kahju, et üks vähem kui lootsin :D

Kirjandi teema oli sama, tegin ka 2 faktiviga, loodame, et ei panda tähele :D

Maaülikooli mida õppima muidu ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga tublid, et siin on keskkooli lõpetajaid. Ülimalt hea meel kui inimesed otsustavad gümnaasiumis keskharidust omandada. :D

 

Edu teile.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jep ja järgmine aasta siis Mainor kas mingi ärijuhtimine vms

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jep ja järgmine aasta siis Mainor kas mingi ärijuhtimine vms

 

Seda ikka oled kuulnud, et sellise ala peale läheb liiga palju inimesi ja seejärel toimub lihtsalt räme ületootmine, parem ikka mingi keskeri vms, või siis vähem populaarsem ala kust sa saad kindlasti tulevikus töökoha... Ei ole mõtet sellist debiilsust õppima minna, debiilsus kuna neid inimesi on liiga palju...srsly koristajaks sa ikka ei lähe ju...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Seda ikka oled kuulnud, et sellise ala peale läheb liiga palju inimesi ja seejärel toimub lihtsalt räme ületootmine, parem ikka mingi keskeri vms, või siis vähem populaarsem ala kust sa saad kindlasti tulevikus töökoha... Ei ole mõtet sellist debiilsust õppima minna, debiilsus kuna neid inimesi on liiga palju...srsly koristajaks sa ikka ei lähe ju...

 

Kuule tulevikus on kah ärijuhtimist vaja.....

Ärijuhtimine on nagu iga teine eriala....kust saad nii teadmisi ja oskusi.

Kui nüüd uurida töötuid....siis just kõige suurem osa töötuid on oskustöölised - ehitajad...

Ega ükski erialal ei kindlusta sulle 100% töökohta...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kõige suurem osa töötuid on oskustöölised?

Sa tahad väita, et tööd on siis neile rohkem kes tööd teha ei oska?lol?

Ehitajaid lihtsalt on protsentuaalselt kõige rohkem ja sellepärast on palju töötuid.

Muidu on Eestis just oskustöölistega ja nende arvukusega suured probleemid-kipud nimelt teisi liiga vähe olema.Oskustööliste all mõtlen rohkem neid spetsialiste(elektroonika, kirurgid jne....).Ehitajaks võib igaüks sul kergelt ilma õppimata juba saada, aga elektroonikat ja kirurgiat sa lihtsalt puhtalt loogilise mõtlemisega ei tee...

Ja FAKT on see, et neid juriste ja ärijuhte on terve Eesti täis ja enamus on töötud.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kõige suurem osa töötuid on oskustöölised?

Sa tahad väita, et tööd on siis neile rohkem kes tööd teha ei oska?lol?

Ehitajaid lihtsalt on protsentuaalselt kõige rohkem ja sellepärast on palju töötuid.

Muidu on Eestis just oskustöölistega ja nende arvukusega suured probleemid-kipud nimelt teisi liiga vähe olema.Oskustööliste all mõtlen rohkem neid spetsialiste(elektroonika, kirurgid jne....).Ehitajaks võib igaüks sul kergelt ilma õppimata juba saada, aga elektroonikat ja kirurgiat sa lihtsalt puhtalt loogilise mõtlemisega ei tee...

Ja FAKT on see, et neid juriste ja ärijuhte on terve Eesti täis ja enamus on töötud.

 

 

Kas siis kõige rohkem pole töötuid oskustöötajate seas nagu? Võta CVkeskus lahti ja vaata palju on ehitajaid kes otsivad tööd....neid on kordades rohkem kui teiste ametite esindajaid.

Kas siis nagu ärijuhtimise eriala polegi nagu oskus? Mida seal siis nagu 3a tehakase?...seal ikka kah omandad vastavad oskused ja teadmised mida on vaja. Seda igaüks ikka ilma õppimata ei oska...olen selles kindel...milleks muidu see eriala.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kas siis kõige rohkem pole töötuid oskustöötajate seas nagu? Võta CVkeskus lahti ja vaata palju on ehitajaid kes otsivad tööd....neid on kordades rohkem kui teiste ametite esindajaid.

Kas siis nagu ärijuhtimise eriala polegi nagu oskus? Mida seal siis nagu 3a tehakase?...seal ikka kah omandad vastavad oskused ja teadmised mida on vaja. Seda igaüks ikka ilma õppimata ei oska...olen selles kindel...milleks muidu see eriala.

Ehitajaid on sellepärast nii palju töötuid, et neid ongi protsentuaalselt kõige rohkem.Loogiline, et arstide töötus protsent ei saa moodustada suurt osa kogu tööpuudusest, sest neid lihtsalt ei ole nii palju...Ja ütle, kus ma olen väitnud, et ärijuhtimise eriala polegi nagu oskus?Ma lihtsalt väitsin, et neid onb lihtsalt liiga palju...Umbes 10.aasta pärast pole ehitaja enam see, kes on töötu, vaid on juristid ja ärijuhtimis eriala läbinud inimesed, sest neid on LIIGA PALJU.Ja loe mu tekst uuesti läbi ja sa märkad, et ma pole kuskil oma lausetes väitnud, et ärijuhtimine pole oskus.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sa tõtta siit minema juba.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sa tõtta siit minema juba.

Julmalt oli vaja sellist postitust?

Endal ainult üks aasta veel...Siis algab elu.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lõpetasin ka gümni. Kirjand 58, mata 35, inka 75, ühiskond 55 ja ajalugu 60. Edasi sõjaväkke 5 juuli ja siis sõjakooli praeguste plaanide järgi.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lõpetasin ka gümni. Kirjand 58, mata 35, inka 75, ühiskond 55 ja ajalugu 60. Edasi sõjaväkke 5 juuli ja siis sõjakooli praeguste plaanide järgi.

 

Muide Eesti pole sõjavägi vaid kaitsevägi:D:D:D

Eesti pole veel nii tegija, et suudab sõjaväge omada:D

 

Ega sa Jõhvi vms ei lähe? Klassivend läheb kah samal päeval...ise ei lähe...kuna ei näe põhjust 9 kuud ära raisata. Uurisin pean veid üle 200euri maksma kah:D:D:D:D Trahv vms....muidugi pole summa kindel aga umbes pidi sinna jääma.

Aga vist on nii kah et kui edasi õpid siis see kaitseväe kutse ei kehti?

 

Mida see sõjakool endast kujutab? Hakkad tulevikus raha eest Eesti kahurilihaks?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

200 euri pead siis maksma kui sa arstliku komisjoni ilma põhjuseta kohale ei ilmu.. ma arvan, et kui kaitseväe üle lased siis peaks trahv mingi 1000 euri olema.. Pole selle asjaga väga kursis, aga midagi sellist olen kuulnud.. Ise lähen 6. juuli sõjaväkke :) Tallinna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
200 euri pead siis maksma kui sa arstliku komisjoni ilma põhjuseta kohale ei ilmu.. ma arvan, et kui kaitseväe üle lased siis peaks trahv mingi 1000 euri olema.. Pole selle asjaga väga kursis, aga midagi sellist olen kuulnud.. Ise lähen 6. juuli sõjaväkke :) Tallinna.

 

Ei tea....kui käisin mingis kohas siis seal sain ise manti nagu 10 euri vms...et kohale läksin....ja siis seal uurisin, et palju võib saada....see 18 000 eeku on nagu max karistus....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Esiteks ta ei öelnudki, et Eestis sõjavägi on ? minu arust ta rääkis sõjakoolist. Ning Eestis on sõjakool mitte kaitsekool. Teiseks on ehitajaid tõesti nagu Rustonia ütles liiga palju, kuna paari aasta eest oli ehitusbuum, see on nüüd läbi, Figure it out :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See kogus ei näita ju midagi....Tõõtust mõõdetakse ju %. Ja kõige rohkem töötuid on just ehituses (oskustöölised). Mis see kogus nagu loeb et neid palju? % mõõtmine on nagu ikka sama.

Kui sul on 2 inimest ja ühel on töö siis tõõtusemäär on 50% või kui sul on 1000inimest ja 500 tõõd siis ikka tõõtusemäär on 50%.....see kogus pole mingi määraja...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Saa juba aru, et ehitajaid ongi lihtsalt teistest rohkem ja nii see näitaja nagu sina nüüd väidad ka ei ole...et eestis on 50% ehitajatest töötud!Varsti on need ärijuhid ja juristihakatised enamus töötud.Vaata CV keskusest ja sa näed ise ka, et ehitajatele pakutakse seal sitaks tööd.Kõik need vennad loodavad, et lõpetavad oma eriala ära ja töö on kohe olemas...aga huiat!Ma ei väidagi, et ehituses hea seis on aga paari aasta pärast on 100% need juristid ja sellised vennad kõik jumala hanges omadega...Paras ka neile.

 

Nüüd see kaitseväe teema:

Minu arvates peaks ikka sõjaväes iga korralik mees ära käima.Mis jutt see on, et 9 kuud läheb raisku?Sõjaväes saab just nalja ja palju teadmisi.Mul onud kõik räägivad, et sõjavägi on ikka üks kõige lahedamatest kogemustes olnud.Tegid pulli seal ja värki ja lugusid on siiamaani veel kordumatuid rääkida.Saad uusi tutvusi ka veel...Ise kavatsen kohe, kui järgmine aasta 12.klass läbi on, minna kaitseväkke.Oktoobris või kunagi lähen panen ennast juba kirja kah.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.