Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Teen kergemaid/keskmisi projekte.

Soovitatud postitused

Tere, kuna suvel on rohkelt palju aega, siis teostan kergemaid-keskmisi veebiprojektide teostamisega.

Hinnad on mul soodsad ja töö korralik. Disaini üle ma väga pingutama ei hakka, teen vaid süsteemid valmis.

Kui on soovi, siis võin ka korraliku disaini teha külge, see tähendab et peab maksma lisa.

 

Tehtud tööd:

* Serveripank: Külasta (Vana versioon)

* Ghettowars: Külasta (Jäi poolikuks, üks minu esimesi projekte)

 

Abistan projekte:

*Küla BETA: Külasta

 

Projekt iseenesest võib olla suur, aga peate hästi välja seletama mida tahate näha jms.. Siis ma annan teada

kas projekt on minujaoks raskuskohane. Ettemaksu esimese tööga ei taha et tõestada, et ma ei scammi, pärast

esimest tööd tahan ettemaksu. :)

 

Kontakt: [email:2b29jm27]the_soul47@hotmail.com[/email:2b29jm27] või [email:2b29jm27]krisss@kdfx.eu[/email:2b29jm27] (email)

 

Brauserimäng nagu enternum.net : 350€

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Lime, küsin vastu: kas sina oled idioot? 50-100 EURi pole selle eest üldse palju, kuskilt lugesin, et professionaali töötund on 20 EURi. Ära tule kohe kisama kui asjast midagi ei tea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
idoot ? kergemad 50-100 euri ? EI tule sul ühte klienti ka.

 

Kas sa ise oled idioot? 50-100 EUR on väga väga odav. Mina alla 1000 EURi eriti liigutama ei viitsiks hakata, kui aus olla, sest sellist asja ei tee kiiresti & sitasti, mõtle ise, kui keegi leiaks viisi, et lisada endale mingit kulda tänu SQL injectionile vms?!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Davai, ma tulen 2 tunni pärast tagasi, olgu veebimäng olla. Proff ta ei ole, aga kui võtame, et seda teeb umbes nädal aega, 8h päevas, siis tuleks 2 EURi/h juba 80 EURi (ilma nädalavahetuseta).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kerged veebimängud teed sa juba 2 tunniga valmis.

Ja sina mingi proff kes peaks 20 euri tunnissaama ?

 

Ok, siin tekib nüüd see küsimus, et mis on kerge? Kerge kellegi jaoks on, et saad sisse logida, vaadata / muuta enda andmeid ja välja logida. Minu jaoks oleks kerge midagi Enternum.net taolist (Kui tegema hakata, pole sittagi raske), raske midagi sellist, kus tuleks rohkesti kasutada JS (jQuery) ja AJAXit, näiteks rünnates oleks näha mehekeste liikumine jne. (Live muutused mängus)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mart, ma ei maksakas elusees mingile vennale kellel alla 3-4a töökogemust 10 euri. Mul on inimesd küllalt saite teinud, enamasti tehakse tasuta, või piimapaki raha eest.

Freelancereid, kellel 10a+ kogemusi, saad sa VÄGA odavalt välismaalt, nt Indiast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Lihtsamate all ma mõtlengi enternumi taolist. Raskema all, põhimõtteliselt sama mida mart teada andis.

Aga mehikeste liikumist ma vast teha veel ei mõista :D JQuery't ja AJAX'i hiljuti õppisin, et vast oskan live muutumist teha.

 

Kerged veebimängud teed sa juba 2 tunniga valmis.

Ja sina mingi proff kes peaks 20 euri tunnissaama ?

 

2 tunniga, umad? "Klikki saad 10kulda" *Starts autoclicker, goes mad*.

 

See, kui saad sisse ja välja logida pole mäng.

 

Roflmao.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.