Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer Kristo Visnapuu

Soovitatud postitused

VIP

ei ole viitsinud varem teemat teha, kuna oli vahepeal meelest ära läinud aga otsustasin, et teen nüüd selle teema ära!

Teema siis selline, et pidin mille ostma inimeselt nimega Kristo Visnapuu, vahvlis oli ta kasutaja nimi siis "Igaüks"

http://www.vahvel.net/showthread.php?69493-O-Mille-0.30ea-ja-M%FC%FCa-mille-0.40-ea-pm!&highlight=

 

Kantsin talle 16€ aga oma mille ma ei saanud, vaid ta logis välja msnist ja ple enam ühendust võtnud!

Pilt ülekandest

rsgp.png

pilt msni logist.

nimetav.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

No ega mul endal ka ss tehinguid eriti ei olnud ja ma polnud seda foorumit eriti kasutanud ka varem, ei teadnud et siin niipalju scammerid on, eriti veel selliseid kes annavad oma realsed andmed ja mul oli tol hetkel üsna kiire ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui mina isiklikult 16 euri üle saaks, siis ma küll ei lööks käega nagu mõni siin teeks, points at võll.. Aga ei oska öelda mis teeks, kuna pole rsi alla irl raha veel pannud(Isegi mitte p2p peale), see tähendab, et ei ole üle ka saanud. Aga kui vend elaks samas linnas kui mina, siis ma küll uuriks et mis kus kes..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.