Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Pettur teh_noob_tox@hotmail.com

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Tervist.

 

Lugu siis selline, et isik msn 'iga [email:3ibd7od2]teh_noob_tox@hotmail.com[/email:3ibd7od2](ei tea isiku nime) varastas minult 50€ väärtuses kulda e. 125M. Minuga võttis ühendust konto omanik kellelt raha tuli ning seletas loo ära, et tema ostis läpakat hoopis.

Nimelt esindas [email:3ibd7od2]teh_noob_tox@hotmail.com[/email:3ibd7od2] end kannatanule minuna(Dumby) ning minule esindas ta end kui kannatanu(isik kes oli kandnud raha läpaka ostu jaoks). Kolmikskeem või kuidas iganes te seda kutsute.

See selleks. Igastahes on mul üleskutse kõikide foorumlaste ees, kellel iganes on isiku kohta andmeid(teh_noob_tox@hotmail.com) siis olen nõus maksma vaevatasu info eest.

Kuna mina olen nüüd isik kes oli sunnitud kannatanule 50€ tagasi kandma siis ma tahaks ikka oma raha ka tagasi saada.

Petturi telefoni number on: 56917171

 

Igasugune info on teretulnud.

Palun hoida teema puhtana kellel isiku kohta midagi öelda ei ole.

 

Parimat,

~Dumby

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tervist.

 

Lugu siis selline, et isik msn 'iga [email:2uuauypv]teh_noob_tox@hotmail.com[/email:2uuauypv](ei tea isiku nime) varastas minult 50€ väärtuses kulda e. 125M. Minuga võttis ühendust konto omanik kellelt raha tuli ning seletas loo ära, et tema ostis läpakat hoopis.

Nimelt esindas [email:2uuauypv]teh_noob_tox@hotmail.com[/email:2uuauypv] end kannatanule minuna(Dumby) ning minule esindas ta end kui kannatanu(isik kes oli kandnud raha läpaka ostu jaoks). Kolmikskeem või kuidas iganes te seda kutsute.

See selleks. Igastahes on mul üleskutse kõikide foorumlaste ees, kellel iganes on isiku kohta andmeid(teh_noob_tox@hotmail.com) siis olen nõus maksma vaevatasu info eest.

Kuna mina olen nüüd isik kes oli sunnitud kannatanule 50€ tagasi kandma siis ma tahaks ikka oma raha ka tagasi saada.

Petturi telefoni number on: 56917171

 

Igasugune info on teretulnud.

Palun hoida teema puhtana kellel isiku kohta midagi öelda ei ole.

 

Parimat,

~Dumby

 

Mmmm see oleks Cky-le ideaalne ülesanne. Ta alustas just oma äri kus 5€ eest peilib andmed välja. Vaata kas temast on ehk abi.

 

niipalju tean ,et selle MSNi omanik on siin foorumis "Hell" nime all eksisteerinud. Ning Plastikuhvo kunagi ütles ,et Hell on Revo sõber

 

Võid sealt alustada ma usun :)

hell.jpg

 

 

http://www.vahvel.net/itrader.php?u=25583

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Number 56917171 kuulub Revo Pehlaku nimelisele isikule.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sina poleks pidanud tagasi maksma, sest Revo tegi identideedi varguse.

Samahästi võin ma 100 matsi üle lasta siin sinu nime all ja sa maksad kõik kinni?


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sina poleks pidanud tagasi maksma, sest Revo tegi identideedi varguse.

Samahästi võin ma 100 matsi üle lasta siin sinu nime all ja sa maksad kõik kinni?

 

Ei olekski pidanud, ta oli lihtsalt viisakas ja kuna arvatavasti läpaka ostja ei teadnud mis ruuni millid isegi on ei viitsinud ta ka pikalt seletada ja hüvitas kahjud. Ainus mis muutub on see ,et Revo on dumbyle võlgu nüüd mitte läpaka ostjale. Loodame ,et avaldus tehakse. Revol pettusi küll ja küll. Pmst 3 väärtegu = süstemaatiline ja tehakse kriminaaliks, sealt edasi võib istuma minek tulla juba.

 

Ja noh Revo vanglas oleks juba vaatepilt :D Te teate küll milline emo nässakas ta on. Mõne mehe munn on jämedam kui tema.

 

2414ehd.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Revo sind tehti pesematta peenisega?


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Ma tänan teid kõiki abi eest. Igasugune reaalne info isiku kohta on väga vajalik(elukoht, sünniaasta, vanemad jne). Paraku olen liiga laisk, et foorumis ringi tsillida ja mingisugust infot kokku ajada, sest on ikkagist nädalavahetus)

Ma ei pea ennast kui ärakasutajat teie seas. Nagu ma ütlesin, siis tähtsad andmed mis mind aitavad minu raha tagasi toomisel saavad vaevatasud. Ma olen nõus selle 50€ mööda foorumit kõikide tähtsamate ja detailsemate info jagajate vahel laiali jagama, peaasi, et pettur saaks oma karistuse.

 

Igastahes hommikul võtan ühendust pere tuttavaga kes on politseis uurija(vabandage kui ma ei oska ennast õigesti väljendada) ning annan igasuguse info edasi uurijale silmast silma ning lasen uurijal asja edasi ajada.

 

Tänu teile foorumlastele olen ma aru saanud(mitte ainult ühe foorumlase poolt), et isik kes oli selle kolmikskeemi korraldaja on, on Revo Pehlak.

 

Annan teada teile kõigest.

Veelkord tänud teile!

 

Parimat,

~Dumby

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ta on pettur ta ei pane midagi posti kui lubas panna(ise maksin talle ette 20 eur) mängib veel mingisugust Mihklit.

Tema andmed on:

Nimi: Revo Pehlak

Konto number: 221032673006 SWEDBANK

Oletatav asukoht: Jüri 21-17 , Võrumaa

 

 

Äkki on sellest abi?Leidsin siit vahvlist

 

http://www.vahvel.net/showthread.php?73250-Revo-Pehlak-Vahvlis-nimega-Hell

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Varem postitasin selle info ju... Ja see IP locatoritega "tuvastatud" aadress on fake, niiet ärge seda nii lihtsalt postitage siia, saab veel mõni vale vend peksa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

http://www.rahafoorum.ee/foorum/viewtopic.php?f=122&t=3681 , seal samuti õeldud see number mis Supra välja tõi.

 

Mõlemad numbrid kutsuvad kui helistada , kuid mõlemad korrad kui proovisin pandi kõne kinni, eks poiss ei julge v66raid numbreid vastu võtta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Tänan teid kõiki info eest! Mida rohkem seda uhkem. Anonüümsus on 100% tagatud niiet karta pole midagi.

 

Edit://Ka PM 'i teel on tulnud väga palju lubavaid ja ilusaid andmeid. Ärge kartke andmeid anda! Varas peab saama oma teenitud karistuse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mine anna avaldus sisse, kolmikskeemiga peaks asi hästi toimima. Lase rahakandjal ka sama teha. Revo istub üsna pea trellide taga kui vaadata kui palju probleeme tal juba on. Ise andsin ähvardamise eest juba naljaga avalduse sisse kui ta paanikasse läks, et ma siia ta nime ja aadressi jagasin.

 

Väike nali ka Mr. Pehlaku kulul, poisile meeldib Bedwetters väga, üsna nunnu. Aga hoolimata sellest lubab kolju lõhki murda kui andmeid kohe ära ei võta vahvlist. https://www.facebook.com/posted.php?id=169727824174&share_id=307829690700&comments=1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mine anna avaldus sisse, kolmikskeemiga peaks asi hästi toimima. Lase rahakandjal ka sama teha. Revo istub üsna pea trellide taga kui vaadata kui palju probleeme tal juba on. Ise andsin ähvardamise eest juba naljaga avalduse sisse kui ta paanikasse läks, et ma siia ta nime ja aadressi jagasin.

 

Väike nali ka Mr. Pehlaku kulul, poisile meeldib Bedwetters väga, üsna nunnu. Aga hoolimata sellest lubab kolju lõhki murda kui andmeid kohe ära ei võta vahvlist. https://www.facebook.com/posted.php?id=169727824174&share_id=307829690700&comments=1

 

Revol sitt püksis..


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nimi: Revo Pehlak

Oletatav elukoht: Võrumaa

Konto nr.: 221032673006

Tlf nr.: 56917171

Veel üks tlf. number: 56195630 (oma aasta vist vana, aga ehk töötab)

Facebooki'i konto: http://www.facebook.com/people/Revo-Pehlak/100000698607813 / http://www.facebook.com/RevoDead

 

 

Sugulased (kelle kaudu saaks ehk kontakti Revoga?) :

*Ema: Merle Pehlak (sünd 24.06.1970)

 

*Keiti Pehlak (sünd 21.08.1995)

 

*Eston Pehlak (sünd 12.06.1994, isikukood 39406126511) (käib Tartu kutsehariduskeskuses?)

Facebook: http://www.facebook.com/profile.php?id=100001406427486

 

*Jost Pehlak (sünd 20.04.1990 , isikukood 39004206514)

Facebook: http://et-ee.facebook.com/people/Jost-Pehlak/100000853177687

Tlf. number: 56918111

 

 

Niipalju suutsin esialgu leida. Midagi rohkem teada saan, lisan siia.

 

- Palun mitte postitust muuta / kustutada, kuna ma pole reegleid / seaduseid rikkunud ning tohin taolisi andmeid jagada -

Nimi, isikukood, tel. nr ja pangakonto andmed ei ole delikaatsed isikuandmed.

ISIKUANDMETE KAITSE SEADUS §4. Isikuandmed Kirjutas:

(3) Delikaatsed isikuandmed on:

1) poliitilisi vaateid, usulisi ja maailmavaatelisi veendumusi kirjeldavad andmed, välja arvatud andmed seadusega ettenähtud korras registreeritud eraõiguslike juriidiliste isikute liikmeks olemise kohta;

2) etnilist päritolu ja rassilist kuuluvust kirjeldavad andmed;

3) andmed terviseseisundi või puude kohta;

4) andmed pärilikkuse informatsiooni kohta;

5) andmed seksuaalelu kohta;

6) andmed ametiühingu liikmelisuse kohta;

7) kriminaalmenetluses või muus õigusrikkumise väljaselgitamise menetluses kogutav teave enne avalikku kohtuistungit või otsuse langetamist õigusrikkumise asjas või juhul, kui see on vajalik kõlbluse või inimeste perekonna- ja eraelu kaitseks või kui seda nõuavad alaealise, kannatanu, tunnistaja või õigusemõistmise huvid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

NO MIDA HEKKKI ????? Ma vajutaks sellisele tropile jumala lambist ka ära tänavapeal:D , väga lamp jerky :D vussy ass mafak

Ei olekski pidanud, ta oli lihtsalt viisakas ja kuna arvatavasti läpaka ostja ei teadnud mis ruuni millid isegi on ei viitsinud ta ka pikalt seletada ja hüvitas kahjud. Ainus mis muutub on see ,et Revo on dumbyle võlgu nüüd mitte läpaka ostjale. Loodame ,et avaldus tehakse. Revol pettusi küll ja küll. Pmst 3 väärtegu = süstemaatiline ja tehakse kriminaaliks, sealt edasi võib istuma minek tulla juba.

 

Ja noh Revo vanglas oleks juba vaatepilt :D Te teate küll milline emo nässakas ta on. Mõne mehe munn on jämedam kui tema.

 

2414ehd.jpg

*PIKK NAER *

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.