Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Pakun teenust: Leian petised üles [5€]

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Ainult et politseid ei huvita ruuniraha ülelaskmine kuna see on juba Jagexi EULA vastu, mõnekümne euro üle võtab asi tohutult aega kui ei tehta kollektiivset avaldust ja lõpuks on asi mõttetu. eBays võib samamoodi chargebacki teha nagu niisamagi ostes-müües kui ei ole tegemist reaalse postitava kaubaga ja seda ei peata muu kui inimene otse kätte saada.

 

Mina pole ühtegi korda politseiga pidanud paberimajandust tegema, et oma raha mõne päevaga tagasi saada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ainult et politseid ei huvita ruuniraha ülelaskmine kuna see on juba Jagexi EULA vastu, mõnekümne euro üle võtab asi tohutult aega kui ei tehta kollektiivset avaldust ja lõpuks on asi mõttetu. eBays võib samamoodi chargebacki teha nagu niisamagi ostes-müües kui ei ole tegemist reaalse postitava kaubaga ja seda ei peata muu kui inimene otse kätte saada.

 

Mina pole ühtegi korda politseiga pidanud paberimajandust tegema, et oma raha mõne päevaga tagasi saada.

 

Lol, politseid huvitab küll kui avaldus on tehtud. Jagexi reeglid ei ole kooskõlas Eesti Vabariigi seadustega, kui sind kui EV kodanikku peteti siis ei koti kedagi, mis jagex asjast arvab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tore, et meil on vahvlis enda hitman olemas :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Davai otsi mulle Revo Pehlaku vanemate nimed, numbrid, ta täpne elukoht, ta enda telefoninumber.(Ise saaks selle mingi 5minutiga :D)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mis puutub nüüd eelnevatesse sitakommentaatoritesse, siis:

Vahvli idioot pigem

Ei tasu niisama lahmida, kaunis mõttetu tühine tundud üldises plaanis. Küsiks millal sa viimati värsket õhku hingasid, aga paraku mind see ei huvita.

 

 

Tore, et meil on vahvlis enda hitman olemas :)

Pakun ainult varianti, kuidas mõnda inimest, keda muidu väga ei leia, leida. Nimelt ei ole Elioni ja Starmani kliendid probleemiks.

 

Lol, politseid huvitab küll kui avaldus on tehtud. Jagexi reeglid ei ole kooskõlas Eesti Vabariigi seadustega, kui sind kui EV kodanikku peteti siis ei koti kedagi, mis jagex asjast arvab.

Ja politsei laseb siis paharetil sulle RSGP's maksta ja ehk veel middlemanib trade akent ka? Jagexi EULA on kooskõlas kõigiga, kes endale kasutaja on teinud ja ei ole vahet, kas sa elad Inglismaal või Eestis. Kui sina oled nende tingimustega nõustunud, siis üks ainus asi, mille üle saab loetud riikides kisa tõsta, on garantiitingimused. Kuna reaalset kahju RSGP ülelaskmisega tekitatud ei ole, siis ei toimu ka politsei poolt mitte midagi, veel vähem see üldse neid huvitab.

 

 

Üldiselt ei ole vaja niisama sitapritsijatel siia kisa tõstma tulla. Kes suudab ise leida, suudab muidugi ise leida aga paraku on ka selliseid juhtumeid, kus seda võimalik teha ei ole. Mina ei lähe kellelegi ukse taha ega hitman olema nagu siin üks kallis ja väärtuslik foorumlane enne mainis vaid ainult hangin teavet ning rohkem ei ole mul kavas enam mõttetutele postidele vastata, vaid lihtsalt reportin need offtopicuna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

 

Ja politsei laseb siis paharetil sulle RSGP's maksta ja ehk veel middlemanib trade akent ka? Jagexi EULA on kooskõlas kõigiga, kes endale kasutaja on teinud ja ei ole vahet, kas sa elad Inglismaal või Eestis. Kui sina oled nende tingimustega nõustunud, siis üks ainus asi, mille üle saab loetud riikides kisa tõsta, on garantiitingimused. Kuna reaalset kahju RSGP ülelaskmisega tekitatud ei ole, siis ei toimu ka politsei poolt mitte midagi, veel vähem see üldse neid huvitab.

 

 

 

 

Sulle meeldib ikka vastutuult kuseda?

 

Kui te hakkate kellegiga tegema näiteks RSGP müügi/ostu diili. Siis tekkib sellel virtuaalsel asjal automaatselt pärisrahaline väärtus, kuna üks osapool müüb ja teine ostab hind on teie mõlema poolt kokkulepitud. Kui ta jätab kauba eest tasumatta, siis on sinul ju rahaline kahju. Kui sa suudad politseis tõendada, et sa talle raha tõesti andsid (piltidega näiteks trademisest) siis nad nõuavad selle raha talt välja eurodes või käsivad tagastada ning algatavad menetluse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sulle meeldib ikka vastutuult kuseda?

 

Kui te hakkate kellegiga tegema näiteks RSGP müügi/ostu diili. Siis tekkib sellel virtuaalsel asjal automaatselt pärisrahaline väärtus, kuna üks osapool müüb ja teine ostab hind on teie mõlema poolt kokkulepitud. Kui ta jätab kauba eest tasumatta, siis on sinul ju rahaline kahju. Kui sa suudad politseis tõendada, et sa talle raha tõesti andsid (piltidega näiteks trademisest) siis nad nõuavad selle raha talt välja eurodes või käsivad tagastada ning algatavad menetluse.

Sa ei mõista vist ikka, et RSGP müük on teenuse kasutamise tingimustega vastuolus, mis annuleerib igasuguse avalduse, pildid ei ole reaalses elus praktiliselt mingisugune tõestus (isegi, et sa oled harjunud RSGP'd müües, et pilt = raudkindel tõendusmaterjal); et nii tühine menetlus võtab kuid, kui mitte mõne aasta, et lahendatud saaks ning et -mata kõnevorm käib ühe t'ga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa ei mõista vist ikka, et RSGP müük on teenuse kasutamise tingimustega vastuolus, mis annuleerib igasuguse avalduse, pildid ei ole reaalses elus praktiliselt mingisugune tõestus (isegi, et sa oled harjunud RSGP'd müües, et pilt = raudkindel tõendusmaterjal); et nii tühine menetlus võtab kuid, kui mitte mõne aasta, et lahendatud saaks ning et -mata kõnevorm käib ühe t'ga.

 

Sa väidad mulle ,et see on võimatu kui ma tean reaalselt juhtumit, kus niimoodi oli? Pilt on piisav tõendusmaterjal for god sake, pilte ja videosid kasutatakse ka kohtus või mis? Pealegi Politseid ei koti JAGEXi seadused. Kui sind peteti siis võtab politsei asja menetlusse ja jagex halvimal juhul bannib su kasutaja ära, muud nad teha ei saa. On isegi uudiseid, kust on võimalik lugeda, et inimesed on mänguraha väljapetmise eest karistada saanud ja sina väidad, et ei saa. SAAB KÜLL.

 

http://forte.delfi.ee/news/arvuti/article.php?id=20162462

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sa väidad mulle ,et see on võimatu kui ma tean reaalselt juhtumit, kus niimoodi oli? Pilt on piisav tõendusmaterjal for god sake, pilte ja videosid kasutatakse ka kohtus või mis? Pealegi Politseid ei koti JAGEXi seadused. Kui sind peteti siis võtab politsei asja menetlusse ja jagex halvimal juhul bannib su kasutaja ära, muud nad teha ei saa. On isegi uudiseid, kust on võimalik lugeda, et inimesed on mänguraha väljapetmise eest karistada saanud ja sina väidad, et ei saa. SAAB KÜLL.

 

http://forte.delfi.ee/news/arvuti/article.php?id=20162462

kõik selle mängu asjad kuuluvad firmale Jagex Ltd-le. Mängija ei oma ühtegi eset.See on leheküljel kirjas kah:D.Ei tea mis alusel need mendid karistavad neid runescape scammereid, aga olen sellega nõus, et karistuse peavad nad saama!Karistada tuleks ainult neid, kes varastavad parooli jne...Need kes runescape rahaga üle lasevad, neile tuleb lihtsalt ise peksa anda.Sest jagexil on selgelt kirjas, et mängurahaga ei tohi pärismaailmas pärisrahaga äritseda!See on sama, et koolis sööklas hakkad oma magustoitu ärima, kuigi see ei kuulu sulle!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sulle meeldib ikka vastutuult kuseda?

 

Kui te hakkate kellegiga tegema näiteks RSGP müügi/ostu diili. Siis tekkib sellel virtuaalsel asjal automaatselt pärisrahaline väärtus, kuna üks osapool müüb ja teine ostab hind on teie mõlema poolt kokkulepitud. Kui ta jätab kauba eest tasumatta, siis on sinul ju rahaline kahju. Kui sa suudad politseis tõendada, et sa talle raha tõesti andsid (piltidega näiteks trademisest) siis nad nõuavad selle raha talt välja eurodes või käsivad tagastada ning algatavad menetluse.

Huj ongi nii ju :D . nad ei tee mitte midagi ;)

rs raha müümine on üldse keelatud tegelikult.

vsjo. ei viitsi pikemalt kirjutada:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
true,+1

 

Türastunud imbetsillid... Ei viitsi pikka teksti läbi lugeda ja siis tulete lahmite siia.

 

Fakt on see ,et karistatakse. Tean päriselt ühte juhtumit, kus oli nii ja tehti. Samahästi võiksite väita mulle ,et Ameerikat ei ole olemas, kui samas seal elab miljoneid inimesi. Aga kuna TEIE seal käinud ei ole ja oma silmaga näinud, siis proovite väita ,et seda riiki ei eksisteeri.

 

Ainuke reaalne vastuväide siin teemas tuli praegu kasutajalt Rustonia.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Türastunud imbetsillid... Ei viitsi pikka teksti läbi lugeda ja siis tulete lahmite siia.

 

Fakt on see ,et karistatakse. Tean päriselt ühte juhtumit, kus oli nii ja tehti. Samahästi võiksite väita mulle ,et Ameerikat ei ole olemas, kui samas seal elab miljoneid inimesi. Aga kuna TEIE seal käinud ei ole ja oma silmaga näinud, siis proovite väita ,et seda riiki ei eksisteeri.

 

Ainuke reaalne vastuväide siin teemas tuli praegu kasutajalt Rustonia.

Aga ma olen käinud Ameerikas. Kindel mats, et Ameerika kontinendid, mitte riik on kindlasti olemas, kõigile teadmiseks, et üldises plaanis ta selle kohta ei valeta.

 

Aga RSi koha pealt on sinu jutus tõenäoliselt tegemist variandiga, kus keegi hangib su parooli, mis on tõesti seadusevastane.

 

Muide, jäi silma ka see:

See on sama, et koolis sööklas hakkad oma magustoitu ärima, kuigi see ei kuulu sulle!

Kui ma olen magustoidu eest maksnud ja selle vastu võtan, siis on mul igasugune vaba voli sellega teha, mida heaks arvan, niikaua kuni ma nõud tagastan. Kas söön ära või müün kallimalt edasi, midagi seadusevastast siin kindlasti ei ole, iseasi, kuidas eetikaga lood on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga ma olen käinud Ameerikas. Kindel mats, et Ameerika kontinendid, mitte riik on kindlasti olemas, kõigile teadmiseks, et üldises plaanis ta selle kohta ei valeta.

 

Aga RSi koha pealt on sinu jutus tõenäoliselt tegemist variandiga, kus keegi hangib su parooli, mis on tõesti seadusevastane.

 

Muide, jäi silma ka see:

 

Kui ma olen magustoidu eest maksnud ja selle vastu võtan, siis on mul igasugune vaba voli sellega teha, mida heaks arvan, niikaua kuni ma nõud tagastan. Kas söön ära või müün kallimalt edasi, midagi seadusevastast siin kindlasti ei ole, iseasi, kuidas eetikaga lood on.

 

Antud variandis varastati minu päriselu tuttaval partyhati. Läks menti ja algatati menetlus ja kuu aega hiljem helistati saadi kokku varas oli partyhati maha jõudnud müüa ning seepärast pidi maksma omavahel kokkulepitud summa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Antud variandis varastati minu päriselu tuttaval partyhati. Läks menti ja algatati menetlus ja kuu aega hiljem helistati saadi kokku varas oli partyhati maha jõudnud müüa ning seepärast pidi maksma omavahel kokkulepitud summa.

 

türastunud imbetsillid?

sa oled nii loll lihtsalt, ja btw, lugesin terve teksti ära : ) .

...ja mu vanaisa on hitler.

ära mine närvi nüüd:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
türastunud imbetsillid?

sa oled nii loll lihtsalt, ja btw, lugesin terve teksti ära : ) .

...ja mu vanaisa on hitler.

ära mine närvi nüüd:D

 

Tahtsin umbes sama kirjutada.

+10000 harles.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
türastunud imbetsillid?

sa oled nii loll lihtsalt, ja btw, lugesin terve teksti ära : ) .

...ja mu vanaisa on hitler.

ära mine närvi nüüd:D

 

Kui sa terve teksti ära lugesid, siis miks sa kordasid üle ,et RS raha müük on keelatud, kui on ära seletatud, et see on keelatud ainult Jagexi poolt? Eesti seadus seda ei keela.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Inimene tuleb hea ideega lagedale ning teie matkite selle maha ja situte teema täis, mis teil viga on? Kui te vaielda tahate, vahetage MSNid ja jätkake seal..

 

Jah su jutus on point. Asi läks liiale tegelt. Mõni kena moderaatori härra võiks teema puhtaks teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.