Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Siinpool õige kristo visnapuu

Soovitatud postitused

maisaa aru kuidas te ni lollid olete. Ülelaskjad ei esine elusees oma enda nimega ning krdi jobukari ma pole mitte kedagi yle lasknud ja keegi siit võrust lihtsalt esineb minu nime all et mitte ise syydi jääda kui mingi problema on ehk lykatakse tuimalt tanki. First ikka uurige asjad korralikult yle kui oma raha hakkate kandma v*ttu küll.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
tere. ma lihtsalt ütlen hoiatuseks, et minuga ei möliseks, mu nimi ka kristo.

 

aga edu petise leidmisega. ma loodan, et ma nüüd warni ei saa :) muidu on ukse taha minek

 

kes sinuga mölisenud on? Ma teavitan lihtsalt et kui minu nime all esinedes keegi yle yritab lasta siis eiole m6ttet vedu võtta, ajab närvi kylh kui lambist mingi teema mu nimeall foorumis kuigi ma pole ise asjaga kursiski, ammugi midagi teinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kes sinuga mölisenud on? Ma teavitan lihtsalt et kui minu nime all esinedes keegi yle yritab lasta siis eiole m6ttet vedu võtta, ajab närvi kylh kui lambist mingi teema mu nimeall foorumis kuigi ma pole ise asjaga kursiski, ammugi midagi teinud.

 

se kaimar on kahtlane vend,aga kristokx äkki Walter aka Revo kasutas sinu nime?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tere. ma lihtsalt ütlen hoiatuseks, et minuga ei möliseks, mu nimi ka kristo.

 

aga edu petise leidmisega. ma loodan, et ma nüüd warni ei saa :) muidu on ukse taha minek

 

stalker on vahvli hirm.

 

tuleb kõigi ukse taha, kui paugute! vaadake ette seenepihud, kristo teeb teist impod.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Naljast on asi kaugel. Kunagi ostsin dollareid isikult Kristo Visnapuu. Sai siis mingi 70 euri üle kantud, tahtis raha ette. Dollareid ei ole siiamaani, kuigi tüüp palus msnis, et ma teda siin foorumis petiseks ei nimetaks ja et tal konto läinud limited ja nüüd püüab selle lahti saada. Ühesõnaga näen, et oled välja ilmunud. Seega palun hüvita mulle 70 euri, sest sinu nimega kontole ma selle raha kandsin ja võin ka maksetõestuse sulle saata. Kui aga seda ei juhtu, siis on ainuke inimene, kelle vastu avaldus teha, keegi Kristo Visnapuu. Ning arvestades, kui palju neid pettureid on siin viimasel ajal välja ilmunud, siis järjest avaldusi tehes saaksin oma kümnel tüübil kindlasti sapsud värisema ajada ja neile trahvid kaela. Seega sinu valik, kas maksad raha tagasi või asi läheb ikkagi menti ja kulu sinu jaoks muutub nähtavasti kahekordseks.:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Naljast on asi kaugel. Kunagi ostsin dollareid isikult Kristo Visnapuu. Sai siis mingi 70 euri üle kantud, tahtis raha ette. Dollareid ei ole siiamaani, kuigi tüüp palus msnis, et ma teda siin foorumis petiseks ei nimetaks ja et tal konto läinud limited ja nüüd püüab selle lahti saada. Ühesõnaga näen, et oled välja ilmunud. Seega palun hüvita mulle 70 euri, sest sinu nimega kontole ma selle raha kandsin ja võin ka maksetõestuse sulle saata. Kui aga seda ei juhtu, siis on ainuke inimene, kelle vastu avaldus teha, keegi Kristo Visnapuu. Ning arvestades, kui palju neid pettureid on siin viimasel ajal välja ilmunud, siis järjest avaldusi tehes saaksin oma kümnel tüübil kindlasti sapsud värisema ajada ja neile trahvid kaela. Seega sinu valik, kas maksad raha tagasi või asi läheb ikkagi menti ja kulu sinu jaoks muutub nähtavasti kahekordseks.:)

 

Ei see on see kes tema nime kasutab, sa ei saa aru olukorrast?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei see on see kes tema nime kasutab, sa ei saa aru olukorrast?

 

You made my day... Pangakonto nimi sama juu kuhu raha kantakse???:D


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.