PDA

View Full Version : Siinpool õige kristo visnapuu

kristokx
02. juuni 2011, 12:48
maisaa aru kuidas te ni lollid olete. Ülelaskjad ei esine elusees oma enda nimega ning krdi jobukari ma pole mitte kedagi yle lasknud ja keegi siit võrust lihtsalt esineb minu nime all et mitte ise syydi jääda kui mingi problema on ehk lykatakse tuimalt tanki. First ikka uurige asjad korralikult yle kui oma raha hakkate kandma v*ttu küll.

Walter
02. juuni 2011, 12:51
sa tox :D?

kristokx
02. juuni 2011, 12:57
no järelikult :D

kaimarkukesoo
02. juuni 2011, 18:38
tere. ma lihtsalt ütlen hoiatuseks, et minuga ei möliseks, mu nimi ka kristo.

aga edu petise leidmisega. ma loodan, et ma nüüd warni ei saa :) muidu on ukse taha minek

kristokx
02. juuni 2011, 23:58

aga edu petise leidmisega. ma loodan, et ma nüüd warni ei saa :) muidu on ukse taha minek

kes sinuga mölisenud on? Ma teavitan lihtsalt et kui minu nime all esinedes keegi yle yritab lasta siis eiole m6ttet vedu võtta, ajab närvi kylh kui lambist mingi teema mu nimeall foorumis kuigi ma pole ise asjaga kursiski, ammugi midagi teinud.

Itimees
03. juuni 2011, 07:16
kes sinuga mölisenud on? Ma teavitan lihtsalt et kui minu nime all esinedes keegi yle yritab lasta siis eiole m6ttet vedu võtta, ajab närvi kylh kui lambist mingi teema mu nimeall foorumis kuigi ma pole ise asjaga kursiski, ammugi midagi teinud.

se kaimar on kahtlane vend,aga kristokx äkki Walter aka Revo kasutas sinu nime?

Naksi
03. juuni 2011, 08:05
......

Sweat
03. juuni 2011, 08:33

stalker on vahvli hirm.

tuleb kõigi ukse taha, kui paugute! vaadake ette seenepihud, kristo teeb teist impod.

doxboy
03. juuni 2011, 09:02
hahaha lasteaed krd kyll :D impod võite oola edasi

Jansa1989
03. juuni 2011, 09:05
Revo Pehlak on paljude identiteeti varastanud, googledades vaatasin siis seal tuli 4 identiteedi vargust kui otsida.
Mina teeksin avalduse selle eest saab päris ilusa rahatrahvi või isegi reaalset vangistust kuni 5a.

Walter
04. juuni 2011, 07:40
Revo Pehlak on paljude identiteeti varastanud, googledades vaatasin siis seal tuli 4 identiteedi vargust kui otsida.
Mina teeksin avalduse selle eest saab päris ilusa rahatrahvi või isegi reaalset vangistust kuni 5a.
......

matiradik
04. juuni 2011, 08:34
no et tõestada seda et oled kristo visnapuu, näita mõnele modele oma ID-kaarti vms, siis mode saab kinnitada seda.

kristokx
05. juuni 2011, 00:52
vabsjee : D

otukas
22. juuni 2011, 11:55
Naljast on asi kaugel. Kunagi ostsin dollareid isikult Kristo Visnapuu. Sai siis mingi 70 euri üle kantud, tahtis raha ette. Dollareid ei ole siiamaani, kuigi tüüp palus msnis, et ma teda siin foorumis petiseks ei nimetaks ja et tal konto läinud limited ja nüüd püüab selle lahti saada. Ühesõnaga näen, et oled välja ilmunud. Seega palun hüvita mulle 70 euri, sest sinu nimega kontole ma selle raha kandsin ja võin ka maksetõestuse sulle saata. Kui aga seda ei juhtu, siis on ainuke inimene, kelle vastu avaldus teha, keegi Kristo Visnapuu. Ning arvestades, kui palju neid pettureid on siin viimasel ajal välja ilmunud, siis järjest avaldusi tehes saaksin oma kümnel tüübil kindlasti sapsud värisema ajada ja neile trahvid kaela. Seega sinu valik, kas maksad raha tagasi või asi läheb ikkagi menti ja kulu sinu jaoks muutub nähtavasti kahekordseks.:)

Rizla
22. juuni 2011, 16:05
Naljast on asi kaugel. Kunagi ostsin dollareid isikult Kristo Visnapuu. Sai siis mingi 70 euri üle kantud, tahtis raha ette. Dollareid ei ole siiamaani, kuigi tüüp palus msnis, et ma teda siin foorumis petiseks ei nimetaks ja et tal konto läinud limited ja nüüd püüab selle lahti saada. Ühesõnaga näen, et oled välja ilmunud. Seega palun hüvita mulle 70 euri, sest sinu nimega kontole ma selle raha kandsin ja võin ka maksetõestuse sulle saata. Kui aga seda ei juhtu, siis on ainuke inimene, kelle vastu avaldus teha, keegi Kristo Visnapuu. Ning arvestades, kui palju neid pettureid on siin viimasel ajal välja ilmunud, siis järjest avaldusi tehes saaksin oma kümnel tüübil kindlasti sapsud värisema ajada ja neile trahvid kaela. Seega sinu valik, kas maksad raha tagasi või asi läheb ikkagi menti ja kulu sinu jaoks muutub nähtavasti kahekordseks.:)

Ei see on see kes tema nime kasutab, sa ei saa aru olukorrast?

EuroParm
22. juuni 2011, 16:46
Ei see on see kes tema nime kasutab, sa ei saa aru olukorrast?

You made my day... Pangakonto nimi sama juu kuhu raha kantakse???:D

even
22. juuni 2011, 22:06
Pangakonto kuhu raha kanti oli ju Kristo Visnapuu *facepalm*

Lihtne
26. juuni 2011, 12:32
Järelikult scammis Kristo Visnapuu ? Väga sad teema