Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Sunday vs Nab.

Kumb on parem ?  

70 liiget on hääletanud

  1. 1. Kumb on parem ?



Soovitatud postitused

VIP

Olen suur sunday fän:)

 

Aga siin pean ikkagi hääletama Nabi poolt:)


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sunday - Peaks mainima, et väga kena paigutus ja kompositsioon. Fokaal on kena ning selle märkamiseks ei pea muid asju maha matma.. tag on väga puhas ja selge, HQ. However, kuidagi väga lihtne.. oleks tagataustal veel midagi arentanud või siis natukene 3D rendereid kusagile sättinud.. detailist jääb puudu ühesõnaga. Aga üldiselt läheb tag peale küll.

 

Nab - suht huvitav.. oled vaeva näind küll ma arvan ja respekt sulle, et tulid välja stiiliga mida sa ilmselgelt ei oska(vähemalt veel mitte). Aga nüüd siis asja kallale - Kus on deph? Kõik näeb väga lage ja maitsetu välja. Misasja, millega sa lightning effekti teed? Kaks musta layerit, soft brush kuskil 37-39 opacy peal, ühele mustale layerile color dodge ja teisele linear dodge (add), vot nii.. praegu näeb see valgus sul suht nagu värv lihtsalt välja ja reaalsusest jääb palju puudu. need grunge tekstuurid ja patternid käivad kaa ikka kindla paigutuse ja flowiga tagile, mitte lihtsalt huupi peale ja blendime sisse.. See naine seal keskel näeb välja nagu oleks kääridega kuskilt välja lõigatud lol, sügavalt soovitan Cs5 sul tõmmata - selle refine edge tool on lihtsalt amasing ja saad täiesti reaalselt isegi juukseid edukalt rendertada. Igatahes, on mida kritiseerida, pikemalt ei viitsi kirjutada.

 

Seekord läheb hääl Sunday kasuks. Sämu, kui battleks läheb siis soovitan sul kindla peale välja minna, mitte midagi uut katsetada :) .

Tublid tööd mõlemad!


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sundayle läheb hääl, mina ei mäleta, mida signa hindamisel pidi teadma :D

Mäletan igatahes depthi, flowi, brightness/contrast jne


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sunday - Peaks mainima, et väga kena paigutus ja kompositsioon. Fokaal on kena ning selle märkamiseks ei pea muid asju maha matma.. tag on väga puhas ja selge, HQ. However, kuidagi väga lihtne.. oleks tagataustal veel midagi arentanud või siis natukene 3D rendereid kusagile sättinud.. detailist jääb puudu ühesõnaga. Aga üldiselt läheb tag peale küll.

 

Nab - suht huvitav.. oled vaeva näind küll ma arvan ja respekt sulle, et tulid välja stiiliga mida sa ilmselgelt ei oska(vähemalt veel mitte). Aga nüüd siis asja kallale - Kus on deph? Kõik näeb väga lage ja maitsetu välja. Misasja, millega sa lightning effekti teed? Kaks musta layerit, soft brush kuskil 37-39 opacy peal, ühele mustale layerile color dodge ja teisele linear dodge (add), vot nii.. praegu näeb see valgus sul suht nagu värv lihtsalt välja ja reaalsusest jääb palju puudu. need grunge tekstuurid ja patternid käivad kaa ikka kindla paigutuse ja flowiga tagile, mitte lihtsalt huupi peale ja blendime sisse.. See naine seal keskel näeb välja nagu oleks kääridega kuskilt välja lõigatud lol, sügavalt soovitan Cs5 sul tõmmata - selle refine edge tool on lihtsalt amasing ja saad täiesti reaalselt isegi juukseid edukalt rendertada. Igatahes, on mida kritiseerida, pikemalt ei viitsi kirjutada.

 

Seekord läheb hääl Sunday kasuks. Sämu, kui battleks läheb siis soovitan sul kindla peale välja minna, mitte midagi uut katsetada :) .

Tublid tööd mõlemad!

Ega signa ei pea välja nägema nagu pit elust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega signa ei pea välja nägema nagu pit elust.
Professionaalsetel signatuuridel peab kõikidest teguritest kinni pidama ja sellises stiilis nagu nabil see signatuur lihtsalt peab realismi sees olema. Kusjuures igal pool peab realism olema, isegi vectorites kõik varjud, flow, kompositsioon ja muu selline.

Ei ole mul nabi vastu absoluutselt midagi, kuid hindan ma õiglaselt nii nagu peab.


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.